+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar mkkostel
    Imię
    Mariusz
    Model
    Mondeo MK2
    Silnik
    Zetec+LPG
    Opis
    Srebrny sedan :)
    Od
    18 Nov 2012
    Mieszka w
    Giżycko

    Nawigacja Goclever GC-5070 z biedronki opinie ?

    Witam chce kupić nawigacje i mam do was pytanie czy ktoś już ją miał w swoich rękach dodam iż jest to moja 1 navi

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zielony listek Awatar tom_3000
    Imię
    Tomek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Opis
    MK4 FL 2.0 Ecoboost 240KM
    Od
    25 Apr 2010
    Mieszka w
    Racibórz
    Szał to to nie jest, w tej cenie wolałbym poszukać używanego Garmina lub TomToma napewno dłużej posłuży. Goclever ma słabej jakości wyświetlacz. Jak już upierasz się na coś nowego to lepiej kupić SmartGPS jest w podobnej cenie a lepiej wykonany.

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar mkkostel
    Imię
    Mariusz
    Model
    Mondeo MK2
    Silnik
    Zetec+LPG
    Opis
    Srebrny sedan :)
    Od
    18 Nov 2012
    Mieszka w
    Giżycko
    no czytałem że wyświetlacz jest nie bardzo ciekawy ale ja go mogę mieć nówkę ze sklepu za 29 zł bo reszta 150 jako premia w postaci bonu

  5. #4
    Wyłączony
    Model
    S210 / Paseo / GSXF / W124
    Silnik
    OM602.982/5E-FE/750/OM601
    Od
    31 Jul 2011
    Mieszka w
    Grudziądz
    Mam GoClever 5050+ automape na całą Europę i śmiga aż miało(nawet za granicą). Mam go już 3,5 roku. Bateria się już trochę "rozlazła" ale z godzinkę trzyma. Jeśli chodzi o firmę jestem zadowolony, co do twojego modelu to nie miałem z nim styczności. 5050 jest ok.

  6. #5
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    ja mam tego 5070 a w nim automape

    Wyświetlacz przy mocnym nasłonecznieniu czasem mniej widoczny ale mi to jakos mocno nei przeszkadzało bo są dodatkowo komendy głosowe.

    Samo włączanie urzadzenia i złapanie zasiegu to okolo 10 sekund, podobno da sie to jakos skrocic zmniejszajac ilosc satelit czy coś ale mi się nie chciało.

    Z minusów raz mnie wkurzyła bo mimo zaznaczonej ulicy prowadziła gdzie indziej. Jeżdże w to miejsce dosyc czesto bo jest docelowym wiec była to wina oprogramowania (mapy) lub tego goclevera coś kopło. Włączalem go na słabej baterii i zaraz sie wylaczyl i chyba przez to coś mu sie namieszało


    Reszta na plus nie żałuję zakupu bo to mało kasy a zdecydowanie sie przydaje, w tej kasie nic innego ciekawego nie ma a używanej bym nie chciał bo to loteria i jak komuś służyła to raczej po co ma sprzedawać. No chyba, że jest "ciepła"


    Za 29 zł to ja nawet bym sie nie zastanawiał, dalem coś kolo 200 i działa identycznie jak nawigacje znajomych ktorzy placili 2x wiecej

  7. #6
    Kursant Awatar skot
    Imię
    Szymon
    Opis
    Mondeo mkII 2.0 LPG aut.
    Od
    17 Sep 2011
    Mieszka w
    Krotoszyn
    Za taką cenę to się nie zastanawiaj nawet. Samo urządzenie ok obsługuje karty pamięci do 8GB wiec jest ok, wyświetlacz nie musi być w HD bo i tak głównie słuchasz komunikatów i czasem się zerka na ekran.
    Mam jakąś nawigacje od Goclever i to jedyne urządzenie które mi w pokoju złapało sygnał z satelit (nie przy oknie )

  8. #7
    Niedzielny kierowca Awatar mkkostel
    Imię
    Mariusz
    Model
    Mondeo MK2
    Silnik
    Zetec+LPG
    Opis
    Srebrny sedan :)
    Od
    18 Nov 2012
    Mieszka w
    Giżycko
    no po niedzieli jak dostane bon to sobie ją wezmę u nas schodzi w expresie

  9. #8
    Pochłaniacz prostych Awatar iceman150
    Model
    Passat B5
    Silnik
    1,9 TDI AFN
    Opis
    Jest B5 AFN Było Mondeo MkII 2,0 Ghia
    Od
    17 Mar 2010
    Mieszka w
    Grudziądz
    Ja korzystam z GoClevera i jestem bardzo zadowolony. Bez problemu łyka AM i nie ma problemu z wgraniem jakiejkolwiek mapy na to urządzenie.

  10. #9
    Niedzielny kierowca Awatar mkkostel
    Imię
    Mariusz
    Model
    Mondeo MK2
    Silnik
    Zetec+LPG
    Opis
    Srebrny sedan :)
    Od
    18 Nov 2012
    Mieszka w
    Giżycko
    a tylko moje pytanie takie jak już ją mieliście od nowości czy była odblokowana jeśli nie to czy coś trudnego ? bo co do mapy chce wgrać auto mapę

  11. #10
    Pochłaniacz prostych Awatar iceman150
    Model
    Passat B5
    Silnik
    1,9 TDI AFN
    Opis
    Jest B5 AFN Było Mondeo MkII 2,0 Ghia
    Od
    17 Mar 2010
    Mieszka w
    Grudziądz
    Moja była odblokowana. instalacja była banalna. Najpierw nac karcie zainstalowałem auto mapę poprzez czytnik kart następnie wkładam kartę i w ustawieniach zmieniam ścieżkę dostępu i już działa. Z tego co wiem to goclevery są odblokowane.

  12. #11
    Niedzielny kierowca Awatar mkkostel
    Imię
    Mariusz
    Model
    Mondeo MK2
    Silnik
    Zetec+LPG
    Opis
    Srebrny sedan :)
    Od
    18 Nov 2012
    Mieszka w
    Giżycko
    to by było fajnie no automape instalowałem na innej navi i jest bardzo dobra oby było odblokowana

  13. #12
    Komisarz Awatar lasermaster
    Imię
    Pietrek
    Model
    MK4 Kombi
    Silnik
    2.0TDCi 140KM
    Opis
    Enjoy The Silence DM
    Od
    04 Jun 2010
    Mieszka w
    Warszawa - Bródno
    Ja bym się nie zastanawiał, tylko brał, mam Goclevera 5066FMBT od dwóch lat i nie narzekam, była zakupiona odblokowana wgrałem AM i hula aż miło

  14. #13
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    mondeo
    Od
    06 Apr 2008
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez mkkostel Zobacz posta
    a tylko moje pytanie takie jak już ją mieliście od nowości czy była odblokowana jeśli nie to czy coś trudnego ? bo co do mapy chce wgrać auto mapę
    Witam

    W menu nawigacji wskazujesz ścieżkę dostępu do dowolnego programu nawigacyjnego => nie trzeba odblokowaywać aby wgrać dowolny program (zgodny z naszymi upodobaniami)

    Wgrywasz program na kartę, a potem wskazujesz ścieżkę, na kartę, do katalogu z programem i plikiem uruchomieniowym

    W zestawie jest:
    - program nawigacyjny Mireo (stosowany w niektórych modelach nawigacji MIO)
    - mapa Polski od polskiej firmy Emapa


    pozdrawiam
    Arturek_67
    Ostatnio edytowane przez Arturek_67 ; 10-06-2013 o 12:14

  15. #14
    Pogromca zakrętów Awatar steell
    Imię
    Andrzej
    Model
    Fusion USA
    Silnik
    1.5 EcoBoost 182KM
    Od
    02 May 2008
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Mam w zapasie GC 5066, wykonanie przyzwoite, ekran w słońcu słaby ale można na alledrogo dostać osłonki uniwersalne. Co do mapy to przynajmniej moja łyka każdą, jest podawana ścieżka i nic nie trzeba kombinować z odblokowaniem, oryginalna mapa w pamięci wewnętrznej każda inna na karcie SD.

    ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

    Na nowszych wersjach AM może przymulać przy uruchomieniu, procek to już nie jest topowy egzemplarz, w trakcie pracy chodzi poprawnie.
    Ford Fusion /USA/ wersja SE zmodyfikowana. Rocznikowo model 2015.
    Fusion mk2

  16. #15
    Zbanowany
    Imię
    Marcin
    Model
    Punto II '01
    Silnik
    1.2 16V 80KM
    Od
    15 Jul 2011
    Mieszka w
    Tarnów
    Mam dokładnie taki sam model o który pytasz. Widziałem już wczoraj wątek ale się nie wypowiadałem bo mam ją od roku w szafie i jeszcze jej nie używałem
    Od razu wczoraj sprawdziłem ją tak prowizorycznie na mapie tej fabrycznie wgranej, a dziś był jej pierwszy raz na nowej.
    Zainstalowałem najnowszą Automape całej Europy na kartę microSD 8GB.
    Jedyne co to zauważyłem, że na poprzedniej tj. fabrycznej trochę szybciej chodził. Przy włożonej karcie 8GB zauważalnie wolniej myśli.
    Jeśli chodzi o sam program to wszystko przyjął bez problemu. Wystartowała i wskazała pierwszą trasę do Katowic na ul.Witosa.
    Całość przebiegła wzorowo, prosto do celu bez zbędnych ceregieli. Potwierdzam słowa przedmówców - trochę długo wyszukuję satelity.
    U mnie trwało to ok. pół minuty ale jak już zatrybiła to nie gubiła zasięgu i super prowadziła.
    No i wyświetlacz - faktycznie kiepski. Sam w sobie wygląda jakby tam za szybką mgła była, a do słońca prawie, że mleko.

    Ogólnie za taką kasę polecam (u mnie w biedronce jest teraz po 179zł)... a co dopiero jak możesz ją mieć za cenę przysłowiowej flaszki.
    Kupuj bez sekundy zastanowienia. Dokup do niej microSD 4GB bo tyle w zupełności wystarczy i może nie będzie jej mulić (ja dałem wczoraj w Tesco na promocji za Kingston 8GB 17zł z groszami) wrzuć najnowszą Automapę EU i ciesz się navi za kilka groszy.

    P.S. mały OT - czy wie ktoś jak w tej Automapie włączyć żeby pokazywał aktualną prędkość z jaką się poruszamy?
    Bo mi na wyświetlaczu nic nie pokazuję i w ustawieniach też nigdzie nie mogę tego znaleźć takiej funkcji.
    Jest dystans jaki mamy do przejechania, czas jaki zajmie nam trasa, aktualną godzinę, godzinę przybycia... ale prędkości niema
    Ostatnio edytowane przez Tycak ; 10-06-2013 o 20:57

  17. #16
    Kursant Awatar skot
    Imię
    Szymon
    Opis
    Mondeo mkII 2.0 LPG aut.
    Od
    17 Sep 2011
    Mieszka w
    Krotoszyn
    Klikasz kolego na np godzine przybycia i pokazuje ci sie okienko co moze pokazywac i tam jest predkosc do wyboru

    Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

  18. #17
    Zbanowany
    Imię
    Marcin
    Model
    Punto II '01
    Silnik
    1.2 16V 80KM
    Od
    15 Jul 2011
    Mieszka w
    Tarnów
    Cytat Zamieszczone przez skot Zobacz posta
    Klikasz kolego na np godzine przybycia i pokazuje ci sie okienko co moze pokazywac i tam jest predkosc do wyboru
    Dzięki

  19. #18
    Niedzielny kierowca Awatar tomasz1
    Opis
    Laguna 1.8 PB 120ps Privilege - Mondeo MK II 1.8
    Od
    05 Feb 2010
    Mieszka w
    BYDGOSZCZ
    sorki za odgrzanie kotleta. u mnie w Biedronce jest za 130zl. uzywam manty 070 na najnowszej automapie 6.14 strasznie muli.z miasta wyjade a sygnalu nie zlapie.moge uzywac am do wersji 6.8 lub 6.10.moje pytanie czy procesor oraz pamiec ram jest duzo lepszy w porownaaniu do manty 070.
    Ostatnio edytowane przez tomasz1 ; 20-09-2013 o 08:09

  20. #19
    Niedzielny kierowca Awatar mkkostel
    Imię
    Mariusz
    Model
    Mondeo MK2
    Silnik
    Zetec+LPG
    Opis
    Srebrny sedan :)
    Od
    18 Nov 2012
    Mieszka w
    Giżycko
    powiem ci tak mam 3 znajomych którzy ją używają i bardzo ja chwalą działa płynnie łatwo odblokować , jedyna wada to taki nie do końca super wyświetlacz (wykończenie) ale dotyk działa płynnie

  21. #20
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    MK 3 2,0 +gaz
    Od
    10 Jun 2009
    Mieszka w
    starogard gdański
    mam gfoclovera 5070 i do samej jazdy jest ok
    na karcie mam Am pl , Am eu , Igo pl , Igo eu , na zamej navi jest mireo (wszystkie z tego roku ) i żadna mapa sobie nie przeszkadza ( inne navi nie lubią mieć kilku map )
    te biedronkowe to są golasy nie mają żadnych wejść i wyjść nie podłaczysz jej jako mp3 do radia (żeby GC5070 miał obsługiwać mp3 trzeba podmienić pliki )
    i co ważne moim zdaniem bateria trzyma od 1 do 1,5 godziny znajomi mają inne navi i tam szczytem jest 1 godzina na bateri
    za takie pienądze jak piszesz to się nie zastanawiaj
    mondek 2,0 Duratec ze szlachetnym LPG

Podobne wątki

  1. Nawigacja Tomtom- proszę o opinie
    By andrzej1963 in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 01:19
  2. [Nawigacja]GOCLEVER 5065 BT
    By regis110 in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-07-2009, 21:36
  3. [Nawigacja]Goclever 4335-jaka mapa?
    By gigakac in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-06-2009, 10:36
  4. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 14:58
  5. [Nawigacja]nawigacja z Biedronki, "Navia 2008"
    By zbigniew in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 14-07-2008, 22:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów