+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21
    Pochłaniacz prostych Awatar WojtasS
    Imię
    Wojtek
    Model
    Peugeot 508
    Silnik
    HDI
    Od
    12 Aug 2005
    Mieszka w
    Chrzanów
    Cytat Zamieszczone przez dedekfr Zobacz posta
    bo widać że na samochodzie są wszystkie elementy z ST po drugim lifcie

    do pełnego II liftu to mu jednak sporo brakuje
    Niech Gra Muzyka i GAZ Do DECHY! ]:->
    Peugeot 508/ASTRA K 1.4 T/

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Kursant Awatar acid311
    Imię
    Łukasz
    Model
    Mondeo ST220, Peugeot Boxer 3.0 HDI 180 KM
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    30 Jan 2013
    Mieszka w
    Sosnowiec Zagórze :D
    jakies niskie te ceny, st220 jest na łańcuchu w serwisie mówią ze tego sie nie wymienia ceny to to samo co zwykłe mondeo poza silnikiem no i zderzakami
    Orange 667-429-151,lk.piwko@gmail.com

  4. #23
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Opis
    Mondeo st220
    Od
    27 Feb 2012
    Mieszka w
    Gliwice
    norbi333 zwracam honor, nie widziałem że w vectrach C też są takie skórzane recaro bo o takie mi chodziło.

    Ja za nikim nie staje, bo mnie to rybka plum, ale kiedyś będę chciał sprzedać swojego ST a też mam przerobionego na full Titanium i jak ktoś mi powie że wyprzekładałem elementy bo pewnie bity był to się zagotuje Trzeba zapytać właściciela, może ma 'stare' elementy i wtedy komuś może być łyso jak tak spekuluje na czarno.

  5. #24
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez dedekfr Zobacz posta
    norbi333 zwracam honor, nie widziałem że w vectrach C też są takie skórzane recaro bo o takie mi chodziło.
    .
    Są w pół skórze i w pełnej skórze

    Cytat Zamieszczone przez dedekfr Zobacz posta
    norbi333 zwracam honor, nie widziałem że w vectrach C też są takie skórzane recaro bo o takie mi chodziło.

    Ja za nikim nie staje, bo mnie to rybka plum, ale kiedyś będę chciał sprzedać swojego ST a też mam przerobionego na full Titanium i jak ktoś mi powie że wyprzekładałem elementy bo pewnie bity był to się zagotuje .
    Ja swego również coś tam przerabiałem.Ale jesteśmy prywatnymi osobami i robimy to dla siebie.A te auta sprzedaje handlarz.Oba mają takie przody.Więc nie sądzisz,że to co najmniej dziwne?

    ---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

    Cytat Zamieszczone przez acid311 Zobacz posta
    jakies niskie te ceny, st220 jest na łańcuchu w serwisie mówią ze tego sie nie wymienia ceny to to samo co zwykłe mondeo poza silnikiem no i zderzakami
    Chyba przy 250 tyś zalecana jest kontrola
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  6. #25
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Opis
    Mondeo st220
    Od
    27 Feb 2012
    Mieszka w
    Gliwice
    Skoro poprzednie też były full Titanium to nie wydaje ci się to dziwne że skąd by tyle nabrał części od tych anglików skoro przedni zderzak na allegro 'stary' nawet ciężko kupić ? Zresztą nie będę się powtarzał: Trzeba zapytać właściciela, może ma 'stare' elementy i wtedy komuś może być łyso jak tak spekuluje na czarno. I koniec tematu.

  7. #26
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez dedekfr Zobacz posta
    Skoro poprzednie też były full Titanium to nie wydaje ci się to dziwne że skąd by tyle nabrał części od tych anglików skoro przedni zderzak na allegro 'stary' nawet ciężko kupić ? Zresztą nie będę się powtarzał: Trzeba zapytać właściciela, może ma 'stare' elementy i wtedy komuś może być łyso jak tak spekuluje na czarno. I koniec tematu.
    A skad nagle na rynku tyle sztuk ST220 poprzerabianych?
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  8. #27
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Opis
    Mondeo st220
    Od
    27 Feb 2012
    Mieszka w
    Gliwice
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C30301621.html

    Znajomy dziś zadzwonił że szuka ładnego ST i czy o jakimś nie wiem, wskazałem mu tego powyżej bo jako sedan chyba był jedyny najsensowniejszy w sieci, dzwoni dziś do chłopa i sprzedany. Chyba jednak samochody z Limanowej są coś warte skoro żaden nie stoi dłużej niż miesiąc... Ja sam jakbym szukał to nieistotne czy handlarz czy nie, jak auto jest warte to nie ma co myśleć bo rynek nie przekwituje St220. Takie info wnoszę, bo właściciel tematu zainteresował się tą modzianą.

  9. #28
    Kursant Awatar popeye81
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Opis
    Mondeo 2,5T Titanium S
    Od
    25 Sep 2006
    Mieszka w
    Bełchatów
    Panowie, ja jak kupiłem ST z 2005 r. miesiąc przed liftem II to nie dojechałem do domu (200km) a już lampy tylne na wersję po liftową zmieniłem. Po prostu takie mi się podobały i jadąc po ST już w bagażniku czekały na przekładkę by większy WOW wywołać po powrocie
    A w dalszej kolejności jak tylko finanse pozwalały to i znaczki i chromy na parapet szły od modelu po 2005r. A stare części do dzisiaj w piwnicy leżą gdy ST raduje już kolejnego maniaka.
    Tak więc jak już któryś z szanownych forumowiczów wspomniał, zapytaj nim osądzisz.

    Ps. Mam 2,5t ok 250 HP ale to nie to... Nie ten wygląd, nie ten dźwięk silnika. Nie wiem czy jeszcze to poczuje do auta co czułem do ST220 - jeżeli można się tak wyrazić.

  10. #29
    Niedzielny kierowca Awatar Luky
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIV polift w kombi
    Silnik
    2.2 TDCi 200KM automat
    Opis
    Indyvidual
    Od
    02 Dec 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    A z klubowych perełek nie szykuje się żadna na sprzedaż (byle nie w kombi)? Faktycznie ciężko znaleźć coś sensownego na allegro,mimo,iż je śledzę od pół roku. A kupno STków z lat 2005-2007 graniczy prawie z cudem....
    ST-220 : Eibach Pro Kit, KW, El-Tec Exhaust, HEL+320mm Brakes, Bi_xenon Koito,

    Watch video ST-220 : http://youtu.be/CIMClUqwggA

  11. #30
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Na wiosne Wilu coś marudzi ,że będzie sprzedawał
    Pewnie cena będzie ładna ale moim zdaniem baardzo warto
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  12. #31
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Opis
    Mondeo st220
    Od
    27 Feb 2012
    Mieszka w
    Gliwice
    http://allegro.pl/ford-mondeo-st-3-0...557888805.html

    Za miesiąc jeżeli jeszcze będzie samochód będzie stał 2tys taniej i ja się pytam, za ile oni kupują te STki że sprzedając za 18 po zrobieniu opłat jeszcze na nim zarabiają dobrze ? Zauważyłem że ściagają tylko przedliftowe, i na prawdę te samochody wyglądają na zadbane na zdjęciach, czy ktoś oglądał na żywo ? coś to zwyczajnie śmierdzi...

    Chyba że mają jakieś zaniżone cła bo widzę że w ofercie są same bolidy po ok 200km mocy czyli z wysokim cłem.

  13. #32
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Gałka świeżo obszyta, alufelgi po malowaniu, antena nie od niego...

    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

  14. #33
    Zbanowany
    Imię
    Dominik
    Opis
    Mondeo st220
    Od
    27 Feb 2012
    Mieszka w
    Gliwice
    No własnie zastanawia mnie fakt że co ST ze szwajcarii to jakim cudem fotel kierowcy wygląda na tak idealny po 160tys czy więcej przebiegu ? Ktoś kto dba o samochód chyba nie sprzedaje go za grosz, a tutaj chyba samochód idzie za marną kasę a potem u nas w PL wygląda jak nówka. Wierze w okazje ale nie co tydzień.

  15. #34
    Pochłaniacz prostych Awatar WojtasS
    Imię
    Wojtek
    Model
    Peugeot 508
    Silnik
    HDI
    Od
    12 Aug 2005
    Mieszka w
    Chrzanów
    Cytat Zamieszczone przez dedekfr Zobacz posta
    Ktoś kto dba o samochód chyba nie sprzedaje go za grosz, a tutaj chyba samochód idzie za marną kasę a potem u nas w PL wygląda jak nówka. Wierze w okazje ale nie co tydzień.
    taka prawda, że ze Szwajcarii opłaca się kupować auta z ubezpieczalni czyli uszkodzone... ceny zadbanych egzemplarzy są podobne jak u nas do tego dochodzą opłaty celne troszkę wyższe niż z niemcowni lub innych krajów UE
    Niech Gra Muzyka i GAZ Do DECHY! ]:->
    Peugeot 508/ASTRA K 1.4 T/

  16. #35
    Kursant Awatar acid311
    Imię
    Łukasz
    Model
    Mondeo ST220, Peugeot Boxer 3.0 HDI 180 KM
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    30 Jan 2013
    Mieszka w
    Sosnowiec Zagórze :D


    ---------- Post added at 18:40 ---------- Previous post was at 18:40 ----------

    Chyba przy 250 tyś zalecana jest kontrola[/QUOTE]

    to jak bedzie 250 to pojade na kontrole ale w oplu miałem 380 nalatane z łańcuchem i nic go nawet słychać nie było
    Orange 667-429-151,lk.piwko@gmail.com

Podobne wątki

  1. Zakup ST220 - przed czy po lifcie?
    By Hyuga in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 17:30
  2. Zakup ST220 KOMBI Kilka Sztuk - Pomoc W Zakupie
    By AndrzejMT in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 12:37
  3. Zakup ST220
    By glinek1980 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-05-2013, 22:45
  4. Zakup mondeo
    By peter81 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 00:05
  5. ZAKUP MONDEO MK3
    By eddiemaiden in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 09-05-2008, 18:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów