+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Kursant Awatar Mareklubin59
    Imię
    Marek
    Opis
    Ford Mondeo MK 3 sedan
    Od
    02 Oct 2013
    Mieszka w
    Lubin

    UNIROYAL MS Plus 77

    A co powiecie koledzy o takich oponkach UNIROYAL MS Plus 77 205/55R16 91H, mam letnie tej firmy i super się jeździ ale zimowe to nie wiem czy też są dobre.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    jak kupilem ale na 17 koła. Jeszcze nie jeździłem także nie będę się wypowiadał.

    Z tego co przeglądałem testy i opinie to w tej cenie warto. Chyba
    Ostatnio edytowane przez linkgrabber ; 26-11-2013 o 19:04

  4. #3
    Kursant Awatar Mareklubin59
    Imię
    Marek
    Opis
    Ford Mondeo MK 3 sedan
    Od
    02 Oct 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Właśnie też przeglądałem,co prawda na jeden sezon jeszcze mi starczą stare ale patrząc cenowo to nawet nawet są. Tylko właśnie czy sprawdzają się bo co niektóre zimówki to są gorsze niż letnie

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar Jareczek1980
    Model
    Laguna
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    13 Mar 2010
    Mieszka w
    Czeladź
    uniroyale to wg mnie najbardziej komfortowe a przy tym najbezpieczniejsze opony jakie miałem. Nie kupię innych. Teraz jeżdżę na letnich bridgestonach - dramat w porównianiu do rainexpertów, zimowe goodyear -dramat w porównaniu do ms plus (zimowych uniroyali). Jedyna wada to wygląd z boku, czesto wyglądają jak flak.

  6. #5
    Ekspert Rezulteo Awatar rezulteo opony
    Imię
    rezulteo
    Opis
    Mondeo
    Od
    18 Oct 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Witamy ,

    Warto się zapoznać z artykułem: Uniroyal MS Plus 77, opona stworzona do jazdy po mokrej nawierzchni. Są tam opisane najważniejsze kwestie, a na dole można znaleźć linki do porównania cen, zobaczenia innych modeli czy zapoznania się z rezultatami testów.

    Pozdrawiamy,

    rezulteo
    Opony do Mondeo - najnowsze informacje, porady, testy, porównywarka cen na www.rezulteo-opony.pl

    Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze: https://twitter.com/rezulteo_opony

  7. #6
    Zbanowany
    Model
    Laguna, 406
    Silnik
    F4R, EW10J4
    Opis
    Initiale
    Od
    13 Oct 2011
    Mieszka w
    Würzburg
    Ja mam ms77 od tygodnia.
    Prowadzenie na mokrej nawierzchni idealne, podobnie na oblodzonej czy blocie posniegowym.
    Nie wiem jeszcze jak zachowaja sie kopnym sniegu ale jesli bedzie chocby w polowie tak dobrze jak powyzej to stwierdze, ze sa to opony idealne.

  8. #7
    Kursant Awatar Mareklubin59
    Imię
    Marek
    Opis
    Ford Mondeo MK 3 sedan
    Od
    02 Oct 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Właśnie ciekawe jak się zachowują w śniegu,bo letnie to mam tej firmy i faktycznie sprawują się idealnie jak by były przyklejone.Faktycznie wygląd ma nienajlepszy ale ja myślę że nie wygląd ma tu główną rolę ale jej zachowanie i działanie + głośność a w letnich to akurat się sprawdza.Myślę że w zimowych też tak będzie.

  9. #8
    Zielony listek
    Opis
    Mondeo 2.0 TDCI
    Od
    30 Jan 2012
    Mieszka w
    Szczebrzeszyn
    no i ja chyba zdecyduje się na ich zakup, aaa co ;p

  10. #9
    Zielony listek
    Imię
    wojtek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    mk3 2003r TDCI 130 kombi TREND
    Od
    02 Sep 2007
    Mieszka w
    Sandomierz
    Powiem tak, jeździłem na uniroyalach 7 lat w poprzednim mondeo. Może i wysokość bieżnika zmniejszyła się po tylu latach ale opony nigdy nie sprawiły problemu. Mówię o oponach letnich.

  11. #10
    Kursant Awatar Mareklubin59
    Imię
    Marek
    Opis
    Ford Mondeo MK 3 sedan
    Od
    02 Oct 2013
    Mieszka w
    Lubin

    Uniroyal

    Własnie letnie mam bo z takimi kupiłem Mondka i faktycznie super na nich się jeździ,tak że letnie jak bym miał wymieniać to na pewno na Uniroyalki znowu. Myślę że zimowe też będą idealne.

  12. #11
    Zielony listek
    Imię
    wojtek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    mk3 2003r TDCI 130 kombi TREND
    Od
    02 Sep 2007
    Mieszka w
    Sandomierz
    Powinno być podobnie choć nigdy niewiadomo jakiej mieszanki używają i jak sie zachowują przy większych mrozach. Ostatnio często je reklamowali nawet w tv więc powinny być ok

  13. #12
    Kursant Awatar Mareklubin59
    Imię
    Marek
    Opis
    Ford Mondeo MK 3 sedan
    Od
    02 Oct 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Cytat Zamieszczone przez bili117 Zobacz posta
    Powinno być podobnie choć nigdy niewiadomo jakiej mieszanki używają i jak sie zachowują przy większych mrozach. Ostatnio często je reklamowali nawet w tv więc powinny być ok
    Własnie na mokrą są idealne a czy na śniegu też to nie wiadomo,reklamy właśnie widziałem. Musiałby ktoś się chyba wypowiedzieć kto jeździł na starszych wersjach czyli 66 być może to to samo. Z reklam i opisów wynika że niby jest to samo tylko ulepszona,tylko czy ulepszenie poszło w dobrą stronę.

  14. #13
    Niedzielny kierowca
    Model
    MK4
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo MK4 2.0 TDCI
    Od
    26 Oct 2013
    Mieszka w
    Nowy Targ
    Ja jeździłem 4 zimy na MS 66,w górach, nie mam zastrzeżeń,oponki dobrze radzą sobie na śniegu,byłem zadowolony.

  15. #14
    Pochłaniacz prostych Awatar Jareczek1980
    Model
    Laguna
    Silnik
    1.6 88 KM
    Od
    13 Mar 2010
    Mieszka w
    Czeladź
    Cytat Zamieszczone przez Mareklubin59 Zobacz posta
    Własnie na mokrą są idealne a czy na śniegu też to nie wiadomo,
    nie wiem czy 77, ale 66 są podobno stworzone po to by dobrze się jeździło na błocie pośniegowym. I to jest logiczne, bo w 80% w zimie najczęsciej się w nim jeździ.
    Co do jakości na śniegu, nie mam żadnych zastrzeżeń.

  16. #15
    Ekspert Rezulteo Awatar rezulteo opony
    Imię
    rezulteo
    Opis
    Mondeo
    Od
    18 Oct 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Witamy ponownie,

    Jest to opona ze średniej półki, więc na pewno najgorsza nie jest Wiadomo każdy ma różny budżet. Jeżeli chodzi o dyskusję dotyczącą nawierzchni to w nowym modelu jest nowy układ lameli i jak pokazują testy - na śniegu i lodzie opona ta daje sobie bardzo dobrze rade. Można też porównać z innymi modelami i zachęcamy do porównania cen, gdyż czasami różnice są spore.

    Rezulteo

    P.S. Nie mówimy tylko o oponach, ale generalnie nie wszystko to co jest reklamowane w tv jest najlepsze, dlatego warto sprawdzać dokładnie kupowany towar, jego parametry itd... zwłaszcza kiedy mamy szeroki dostęp do danych w Internecie.
    Opony do Mondeo - najnowsze informacje, porady, testy, porównywarka cen na www.rezulteo-opony.pl

    Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze: https://twitter.com/rezulteo_opony

Podobne wątki

  1. opony Uniroyal
    By zibi in forum Opony - Wy pytacie Ekspert odpowiada
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-03-2013, 12:56
  2. [MkIII] Uniroyal Rainsport 2 205/55R16 91 W
    By michu80 in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-04-2011, 03:56
  3. [MkII] Co sądzicie o oponach UNIROYAL MS*PLUS 55
    By pawpor in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-11-2006, 15:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów