+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar Mewa_lp
    Imię
    Damian
    Model
    Maverick II
    Silnik
    3.0 204 KM
    Opis
    Wczesniej MK3 1.8 Bp teraz Maverick II '02 3.0 v6
    Od
    19 Apr 2013
    Mieszka w
    Bielsk Podlaski

    Dźwignia ręcznego czy pasuje?

    Witam czy dżwignia ręcznego z wersji angielsiej pasuje do europejskiej? Czy jest hjakiś problem z montazem. I drugie pytanie czy linka z regulacja na śrubie po lifcie pasuje do tej dżwigni przed liftem z samoregulatorem?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar WojtasS
    Imię
    Wojtek
    Model
    Peugeot 508
    Silnik
    HDI
    Od
    12 Aug 2005
    Mieszka w
    Chrzanów
    dźwignia z anglika ponoć pasuje ale sam uchwyt będziesz miał blisko tunelu,

    Cytat Zamieszczone przez Mewa_lp Zobacz posta
    I drugie pytanie czy linka z regulacja na śrubie po lifcie pasuje do tej dżwigni przed liftem z samoregulatorem?
    nie pasuje, z tego co pamiętam, ma inne mocowanie linki przy dźwigni
    Niech Gra Muzyka i GAZ Do DECHY! ]:->
    Peugeot 508/ASTRA K 1.4 T/

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar Mewa_lp
    Imię
    Damian
    Model
    Maverick II
    Silnik
    3.0 204 KM
    Opis
    Wczesniej MK3 1.8 Bp teraz Maverick II '02 3.0 v6
    Od
    19 Apr 2013
    Mieszka w
    Bielsk Podlaski
    A czym dokładnie się różni mocowanie? Ktoś próbował moze zmienić wlaśnie ta linke może akurat sie da

  5. #4
    Linka psuje z przedlifta do polifta, na odwrót nie. Dźwignia pasuje z anglika, ale coś tam trzeba przerabiać, więc nie wiem jaki sens. Jak chcesz dźwignię z przedlifta to daj znać na PW, powinienem jeszcze gdzieś mieć -- zmieniłem u siebie na poliftową, bez samoregulatora.

  6. #5
    Niedzielny kierowca Awatar Mewa_lp
    Imię
    Damian
    Model
    Maverick II
    Silnik
    3.0 204 KM
    Opis
    Wczesniej MK3 1.8 Bp teraz Maverick II '02 3.0 v6
    Od
    19 Apr 2013
    Mieszka w
    Bielsk Podlaski
    Chodzi mi o to czy taka linka http://allegro.pl/ford-mondeo-mk3-li...793001633.html pasuje do wersji z samoregulatorem.

  7. #6
    Pieszy
    Opis
    mondeo mk3 TDDi
    Od
    30 May 2013
    Mieszka w
    Wocław

    Linki ręcznego i orczyk 2001

    Witam jestem tutaj nowy i szperając po forum znalazłem informacje(a nawet poradnik w .pdf) jak wymienić linkę ręcznego w moim modelu czyli 2001. Ale też wyczytałem kiedyś tutaj że można pozbyć się dźwigni z autoregulacją i zamontować zwykłą montowaną w poliftowych modelach. Tylko teraz tak mam dźwignię z anglika ale sądzę że jest to do obejścia, ale co z "orczykiem" od spodu? czy trzeba go wymieniać? czy linka z nakrętką będzie normalnie pasować? i w końcu bo mam jeszcze dwie długie linki linki od hatchback'a czy do kombi można je wpasować? nie bardzo mam czas żeby dochodzić do tego samemu nie przez lenistwo tylko że jak przyjadę do kolegi na podnośnik to muszę wszystko wiedzieć żebym nie spędził u niego pół wieczora.

    Pozdrawiam Artur.

  8. #7
    Zielony listek Awatar dziewiectrzydwa
    Imię
    Rafał
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    Low&Slow
    Od
    05 Feb 2009
    Mieszka w
    WD
    Dźwignia nie pasuje! Ale jak założysz do niej tunel od angola będzie ok. Mam swoją eu przed liftem i jedna angielska polift bez samoregulatora, więc nie warto modzić z dżwignią za 30pln dołóż 50pln i ciesz się europejską beż modzienia z tunelami. Ja chciałem oszczędzić a wyszło jak zawsze jedna została a poco.

    ---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

    Dźwignia poliftowa ma linkę na końcu której jest gwint z nakrętką i "poprzeczką" do mocowania linek. Zapinasz linki i później tylko regulujesz nakrętką na końcu linki z gwintem odpowiedni naciąć dźwigni. Polecam oryginalne linki hamulcowe są droższe dwa razy ale spokój na lata. Ja nie licząc dźwigni angielskiej wydałem 300pln na linki i 150pln dźwignia. Ale nareszcie mam ręczny z prawdziwego zdarzenia.
    <<GreenPower>> BlackEye K&N 18'' Eibach ProKit+ Bilstein Decat hand made "Heko" EGR OFF

Podobne wątki

  1. [MkIII] czy dźwignia ręcznego hamulca pasuje od anglika?
    By WojtasS in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2012, 12:23
  2. [MkII] Czy pasuje, dźwignia ręcznego sedan/hb/kombi
    By Mundekelk in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-11-2011, 00:57
  3. [MK2] Dźwignia od ręcznego
    By Ryzu in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-09-2009, 23:04

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów