+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Zielony listek
    Opis
    MK III 2.0 PB + LPG 2001 Kombi
    Od
    01 Aug 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.

    Po zakupie pytań kilka. Centralny i szyby.

    Witam. Mam problem z ryglowaniem drzwi po stronie kierowcy. Ryglują się prawidłowo jednak nie mogę ich odryglować. Ciągne za rygiel lub klamkę i nic. Pozostaje odryglowanie pilotem. W czym może być problem?

    Druga sprawa to problem z szybą kierowcy. Szyba się otwiera i zamyka jednak nie działa domykane po podwójnym naciśnięciu przycisku. Z pilota po przytrzymaniu otwierają się wszystkie szyby. A przy próbie dotknięcia zamykają się wszystkie oprócz kierowcy. Gdzie szukać problemu?

    Zastanawiam się czy te dwie usterki nie mają wspólnego źródła problemu gdzieś w wiązce przewodów?

    Jak to jest z pilotami w kluczyku? Chciałbym dokupić używany bo mam tylko jeden, zmienić w nim grot i zaprogramować. Jest to możliwe?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów Awatar MarekPrint
    Imię
    Marek
    Model
    Mazda 6 Red:Było MKIII HB '04, 2,0 PB
    Silnik
    2.0 Benzynka
    Od
    13 Feb 2009
    Mieszka w
    Łódź/Łowicz
    Cytat Zamieszczone przez Regss Zobacz posta
    Witam. Mam problem z ryglowaniem drzwi po stronie kierowcy. Ryglują się prawidłowo jednak nie mogę ich odryglować. Ciągne za rygiel lub klamkę i nic. Pozostaje odryglowanie pilotem. W czym może być problem?
    Uszkodzony switch w zamku - zamek do naprawy lub wymiany
    http://mondeoklubpolska.pl/showthrea...l=1#post858849
    http://mondeoklubpolska.pl/showthrea...=1#post1239268



    Cytat Zamieszczone przez Regss Zobacz posta
    Druga sprawa to problem z szybą kierowcy. Szyba się otwiera i zamyka jednak nie działa domykane po podwójnym naciśnięciu przycisku. Z pilota po przytrzymaniu otwierają się wszystkie szyby. A przy próbie dotknięcia zamykają się wszystkie oprócz kierowcy. Gdzie szukać problemu?
    szyba do zaprogramowania http://mondeoklubpolska.pl/showthrea...=1#post2596342


    Cytat Zamieszczone przez Regss Zobacz posta
    Jak to jest z pilotami w kluczyku? Chciałbym dokupić używany bo mam tylko jeden, zmienić w nim grot i zaprogramować. Jest to możliwe?
    szukaj programowanie kluczyka ,

    zakup kluczyka , docięcie grotu , programowanie centralnego bez problemu , zostaje imo i tu albo klon starego kluczyka , albo WDS czy ASO i sparowane auta z kluczykiem.

  4. #3
    Zielony listek
    Opis
    MK III 2.0 PB + LPG 2001 Kombi
    Od
    01 Aug 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.
    Dzięki wielkie z szybą poszło bez problemu.

    A jaki jest patent na zdjęcie pokrętła przy fotelu. Muszę dostać się do przycisku od regulacji wysokości. Ciągne ale nie chce połamać.

    Nie spamujemy na forum , już jedno pytanie o fotel masz w innym temacie. Poczekaj cierpliwie na odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez MarekPrint ; 11-05-2014 o 14:28

  5. #4
    Zielony listek
    Opis
    MK III 2.0 PB + LPG 2001 Kombi
    Od
    01 Aug 2009
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.
    Wracając do kluczyka. Mam dwa.
    Pierwszy z niebieską kostką bez pilota służy do otwierania wszystkich zamków. Drugi z pilotem pasuje tylko do stacyjki. Udało mi się go zaprogramować i działa w nim już pilot. Przypuszczam, że stacyjka była wymieniana. Jednak zrobiłem test i wyrzuciłem z auta na trawę ten niebieski kluczyk i auto odpaliło. Pytanie co jest z immobilizerem? Ktoś zaprogramował immo w kluczyku z pilotem? Czy jeśli kupię używany kluczyk z pilotem to w warsztacie wymienią mi w nim sam grot i zaprogramują immo? Bo pilota sam dam radę. czy jest też jakiś sposób na zaprogramowanie immo bez wizyty w warsztacie?


  6. #5
    Pieszy Awatar wlakpa
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    02 Jul 2019
    Mieszka w
    WROCŁAW

    Domykanie szyb z pilota w Mk4

    Witam, proszę o pomoc w ustawieniu funkcji jak w temacie. Po serwisie przestało działać otwieranie i domykanie szyb z pilota, wszystko po wymianie akumulatora, za hejt dzięki, szukam pomocy 😎💪👍

  7. #6
    Pochłaniacz prostych Awatar rajman
    Model
    MkIV
    Silnik
    DW10C+
    Od
    29 Mar 2010
    Mieszka w
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez wlakpa Zobacz posta
    Witam, proszę o pomoc w ustawieniu funkcji jak w temacie. Po serwisie przestało działać otwieranie i domykanie szyb z pilota, wszystko po wymianie akumulatora, za hejt dzięki, szukam pomocy
    Otwórz wszystkie szyby i po kolei ciągnąć przełącznik do oporu zamknij szybę, puść przełącznik, i na kilka sekund ponowne pociągnie do góry. Tak z każdą szyba.

Podobne wątki

  1. Zakup ST220 KOMBI Kilka Sztuk - Pomoc W Zakupie
    By AndrzejMT in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 12:37
  2. Prośba o poradę przy zakupie Mondeo Mk3. Mam kilka pytań.
    By KapitanBomba in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 19:07
  3. [MkIII] Kilka pytań o - el. szyby, alarm, pasy, światła, itp
    By goldengate in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 22:51
  4. kilka pytań i kilka ocen mk3
    By gregor89 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 13:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów