+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Paweł
    Model
    MB GLC
    Silnik
    220d
    Opis
    9G-Tronic
    Od
    28 Mar 2007
    Mieszka w
    Zawodowo Warszawa, Czardasza 8
    I walczymy dalej a to ci zagwozdka nowe termostaty i nie działają.
    Dr. H diagnosta 791 744 660

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo MK3 2006 2.0 TDCI 130 KM
    Od
    18 Jun 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Paolo jestem 600 KM od Wawy podpowiedz co może być przyczyną co moge ewentualnie sam sprawdzić

    ---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

    Cytat Zamieszczone przez mariusz łukasiak Zobacz posta
    witam
    w układzie chłodzenia za utrzymywanie temperatury odpowiadają tylko termostaty jak się nie dogrzewa to za wcześnie otwiera lub jest nie domknięty .Niech wyjmą te termostaty przy tobie włożyć do wody podgrzać i termometrem sprawdzić kiedy sie otwierają.Pompa wody w twoim przypadku nie ma znaczenia bo by się przegrzewał przy jej uszkodzeniu.
    Dlaczego jak stoje na światłach wskaxnik nie leci w dół a tylko po ruszeniu ze świateł albo dodaniu gazu wskazówka opada

  4. #23
    Pochłaniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imię
    Marcin
    Model
    Galaxy mkIV
    Silnik
    tyt sport
    Od
    16 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    A sprawdzałeś czy faktycznie silnik jest zimny???? Może tylko zegary sa walniete. . Temp na tescie zegarów co pokazuje???


    Sprawdz pod maska waż Od termostatu do chłodnicy czy jest ciepły czy zimny. No I co z nadmuchem, też tylko zimne leci????

  5. #24
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo MK3 2006 2.0 TDCI 130 KM
    Od
    18 Jun 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Marcinus_1 Zobacz posta
    A sprawdzałeś czy faktycznie silnik jest zimny???? Może tylko zegary sa walniete. . Temp na tescie zegarów co pokazuje???


    Sprawdz pod maska waż Od termostatu do chłodnicy czy jest ciepły czy zimny. No I co z nadmuchem, też tylko zimne leci????
    Jak wstawiam mu mocno w palink to z letniego robi się gorąco.
    Najbardziej mnie martwi to że przy 90 Km/H 20 Km zrobiłem wskaźnik ledwo się ruszył jak go bardzo mocno deptam to przy jeździe miejskiej zdarzy się że temperatura stoji w pionie jak stoje na światłach a jak dodam gazu albo rusze temperatura leci łeb na szyje

  6. #25
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,0 tddi
    Opis
    kombi
    Od
    10 Nov 2014
    Mieszka w
    ostrowiec
    Jak stoisz wtedy powietrze nie chlodzi chlodnicy po drugie pompa wody wolniej pracuje niż na wysokich obrotach jak jedziesz.Dlatego jak ruszysz i chlodzi się chlodnica a temperatura płynu spada powinien zamknąć się termostat i pracowac powinien mały obieg .Jak zlapie temperaturę uchylić i tak dalej.

  7. #26
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo MK3 2006 2.0 TDCI 130 KM
    Od
    18 Jun 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Autko lata jak talala , po problemie.

    Dzisiaj się rozgrzał już po 4 km przebytych , zbiorniczek płynu chłodniczego gorący , z nawiewu leci gorące powietrze

    Odkręciłem korek od płynu chłodniczego , jeździłem 10 km z otwartym zbiorniczkiem , dałem mu ostro po garach i talala.

  8. #27
    Zielony listek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    vanforum.pl, MondeoMKIII, MondeoMK IV, GalaxyMK3
    Od
    10 Aug 2010
    Mieszka w
    okolice Błonia
    :-) czyli zapowietrzył się letko. W 90% przypadków za niedogrzewanie odpowiada mały termostat olejowy i jego w pierwszej kolejności wymieniajcie.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-12-2013, 11:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów