+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 40 z 96
  1. #21
    Pieszy Awatar ninio
    Imiê
    Pawe³
    Model
    MK4 WAGON
    Silnik
    2.0L Duratec-HE PFI (145P
    Opis
    Czarna strza³a
    Od
    16 Oct 2011
    Mieszka w
    Garwolin
    to ja mo¿e dorzucê swoj± historiê

    znalaz³em link do aukcji
    to samo og³oszenie by³o na innych portalach
    oczywi¶cie telefon nie nasz ale przegl±daj±c internet znalaz³em adres email chyba w tym odno¶niku
    napisa³em cos tkaiego

    1. Witam,

    proszê o informacjê czy istnieje mo¿liwo¶c sprawdzenia ww samochodu w autoryzowanym serwisie ford polska
    i pytanie poniewa¿ og³oszenie jest z mazowieckiego natomiast tablice s± Rybnika co jest przyczyna tego stanu rzeczy
    oraz proszê o informacjê dlaczego ubezpieczony jest w 3 towarzystwach w ramach ubezpieczenia OC
    sprawdzone na podstawie VIN w UFG

    polisa: 103-04166974 dla pojazdu: FORD FIESTA
    zak³ad odpowiedzialny: ubezpieczyciel 1
    adres: .......
    polisa: 100-36568622 dla pojazdu: FORD FIESTA
    zak³ad odpowiedzialny: ubezpieczyciel 2
    adres: .......
    polisa: INR-385922/001 dla pojazdu: FORD FIESTA
    zak³ad odpowiedzialny: ubezpieczyciel 3
    adres: ....

    oraz czy pojazd mia³ jak±kolwiek szkodê ca³kowit± lub inne szkody komunikacyjne

    I proszê o podanie poprawnego numeru telefonu celem kontaktu.. by³ VIN wiêc w ufg sprawdzi³em sobie ze autko ma 3 ubezpieczenia. Swoj± drog± ciekawe jak to jest mo¿liwe.

    2. odczeka³em kilka dni i dosta³em

    Szanowny kliencie,

    Dziêkujemy za zainteresowanie naszym samochodem.

    Nazywam siê Alfred Renz, a ja odpowiem na wszystkie zapytania w imieniu Autohaus Renz e.K.. Jeste¶my profesjonalni sprzedawcy samochodów w Babenhausen, Niemcy.

    Samochód by³ na podstawie umowy leasingu, ale w³a¶ciciel nie by³ w stanie sp³aciæ swoich miesiêcznych rat do naszej firmy, wiêc podjêli¶my z powrotem w posiadanie tego pojazdu.

    Leasing jest obecnie wyp³acane w ca³o¶ci, wiêc to jest ostateczna cena pojazdu bez ¿adnych innych zobowi±zañ (d³ugów) lub podatków ukrytych.

    Pe³na cena samochodu, wszystkich podatków zawartych, jest 15 700 PLN. Samochód jest zarejestrowany w Polsce, z polskich dokumentów i polskich tablic rejestracyjnych. Pojazd jest bardzo dobrze utrzymany zosta³ utrzymany, prowadzony tylko w gara¿u. Samochód nie ma zadrapañ, ¿adnych wgnieceñ, ¿adnych ukrytych wad, ¿adnych problemów mechanicznych lub wszelkiego rodzaju problemów. Samochód by³ w pe³ni obs³ugiwane przed tym sprzeda¿. Samochód znajduje siê w Niemczech, w naszym biurze.
    Oferujemy 1 rok gwarancji miêdzynarodowej z naszej firmy. Wiêcej informacji na temat samochodu i naszej firmy s± na koñcu tej wiadomo¶ci e-mail.

    Posiadamy w³asny dzia³ logistyki tak, je¶li zgadzasz siê na zakup samochodu, mo¿emy dostarczyæ do domu za darmo (koszty nie uczestniczy), maksymalnie w ci±gu 3 dni.

    Bior±c pod uwagê, ¿e jest to nasza pierwsza transakcja, wolimyu¿ywaæ najbezpieczniejsze us³ugi z Allegro - Ochrony Kupujacych - aby upewniæ siê, ¿e masz swój pojazd, a my pieni±dze w bezpieczny sposób.

    Poinformuj nas, je¶li jeste¶ zainteresowany kupnem samochodu, i bêdziemy wyja¶niaæ, w jaki sposób transakcja bêdzie dzia³aæ.

    Z powa¿aniem,

    Alfred Renz
    *****************************
    Autohaus Renz e.K
    www.autohausrenz.com
    Bahnhofstraße 13
    87727 Babenhausen, Deutschland
    Register nummer: HRB 709531
    Umsatzsteuer-Identifikationsnr.: DE287412398

    sprawdzi³em w internecie firemkê niby jest ale w swojej oficjalnej ofercie nie maj± tego auta tylko jakie¶ 2 inne.

    3. id±c za ciosem napisa³em 3 maila i o tej pory cisza.

    ziêkujê za udzielone informacje.
    Program Ochrony Kupuj±cych to nie jest dobry pomys³ - program ten jest bardzo krytykowany przez Sprzedawców Kupuj±cych.. Z og³oszenia wynika ¿e auto jest w Polsce tu siê okazuje ¿e jednak jest w Niemczech.
    Wobec powy¿szego pomimo polskiej rejestracji nie dokonam zakupu.

    4. od tej pory cisza.

    Wiêc to nie jedyna oferta tego typu. z otomoto zesz³o na interia wisi nadal. Wys³a³em info ¿e jest to prawdopodobnie wa³ek.
    Ostatnio edytowane przez ninio ; 25-10-2014 o 20:49
    z pozdrowieniami, Pawe³

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Mistrz pobocza Awatar Mzzyku
    Imiê
    £ukasz
    Model
    Foka
    Silnik
    1.8 TDCi 115KM
    Od
    21 Jun 2010
    Mieszka w
    Boronów
    Cytat Zamieszczone przez ninio Zobacz posta
    polisa: 103-04166974 dla pojazdu: FORD FIESTA
    zak³ad odpowiedzialny: ubezpieczyciel 1
    adres: .......
    polisa: 100-36568622 dla pojazdu: FORD FIESTA
    zak³ad odpowiedzialny: ubezpieczyciel 2
    adres: .......
    100 i 103 to ubezpieczenia Allianz - pocz±tek 103 to automatyczne wznowienie (prawdopodobnie która¶ umowa nie zosta³a wypowiedziana)
    Cytat Zamieszczone przez ninio Zobacz posta
    Swoj± drog± ciekawe jak to jest mo¿liwe.
    Jest mo¿liwe

    ---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

    Wieczorem zerknê na kogo zarejestrowane s± polisy

  4. #23
    Administrator Awatar lyssy
    Imiê
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Wy tê korespondencjê prowadzicie mailowo? To sprawd¼cie adresy IP komputerów, z których s± wysy³ane odpowiedzi
    Dobra, zmiana!

  5. #24
    Pieszy Awatar ninio
    Imiê
    Pawe³
    Model
    MK4 WAGON
    Silnik
    2.0L Duratec-HE PFI (145P
    Opis
    Czarna strza³a
    Od
    16 Oct 2011
    Mieszka w
    Garwolin
    Cytat Zamieszczone przez lyssy Zobacz posta
    Wy tê korespondencjê prowadzicie mailowo? To sprawd¼cie adresy IP komputerów, z których s± wysy³ane odpowiedzi
    do transakcji nie dosz³o sprawdzaæ mo¿na ale umorzone bo nie ma czynu zabronionego. Bardziej napisa³em ca³o¶æ ku przestrodze. jak IP potrzebne to sprawdzê ale jak wiadomo IP mo¿e byæ i z drugiej strony ¶wiata - TOR, proxy, inne wynalazki.

    ---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Mzzyku Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez ninio Zobacz posta
    polisa: 103-04166974 dla pojazdu: FORD FIESTA
    zak³ad odpowiedzialny: ubezpieczyciel 1
    adres: .......
    polisa: 100-36568622 dla pojazdu: FORD FIESTA
    zak³ad odpowiedzialny: ubezpieczyciel 2
    adres: .......
    100 i 103 to ubezpieczenia Allianz - pocz±tek 103 to automatyczne wznowienie (prawdopodobnie która¶ umowa nie zosta³a wypowiedziana)
    Cytat Zamieszczone przez ninio Zobacz posta
    Swoj± drog± ciekawe jak to jest mo¿liwe.
    Jest mo¿liwe

    ---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

    Wieczorem zerknê na kogo zarejestrowane s± polisy
    nazwy ubezpieczycieli mam al enie chcia³em reklamy robiæ.
    z pozdrowieniami, Pawe³

  6. #25
    Kursant
    Imiê
    Mariusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    06 Nov 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biala
    do CoastBasse no jak to co mu odpisac ... Rece do gory !!! Policja z Miami !!!
    Ostatnio edytowane przez mariobros08 ; 18-11-2014 o 21:37

  7. #26
    Cze¶æ, aktualnie rozgl±dam siê za mondeo mk3 2.5 V6, obejrza³em w³a¶nie jedno pod Stargardem. Zrobi³em 300km w jedn± stronê i podzielê siê opini±, ¿eby kto¶ inny nie traci³ czasu i pieniêdzy. Nie wiem czy dobry temat, je¿eli nie to poprosze o przeniesienie posta.

    http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...-ID6yftSz.html

    W og³oszeniu 180kkm, po vinie doszlismy z koleg±, ¿e auto mia³o w Danii w czerwcu 2014 przebieg 234 000 km. pojecha³em je obejrzeæ ze wzglêdu na wyposa¿enie. Na miejscu okaza³o siê, jak my¶la³em, pojazd wygl±da³ na zaniedban± taczkê która ma ok 300 tys km. Podrapane i porysowane znacznie klamki i drzwi w oko³o nich. Zderzaki i z przodu i z ty³u dosta³y jak±¶ st³uczkê parkingow±, szpary po 0,5-1cm. Wnêtrze te¿ wytarte, ga³ka i siedzenie zuzyte. Felgi strasznie ob¶rupane. Nad przedni± czo³ow± szyb± ma³a rdzawka i zaczyna klar odchodziæ. Przednia szyba z innym numerem od pozosta³ych. Silnik chodzi³ równo i cicho, ³adnie zapali³. Niemi³y i gburowaty Pan pracuj±cy w komisie. Pisz±c to serdecznie pozdrawiam Pana z którym rozmawia³em przez telefon, który zapewnia³ Mnie o bez wypadkowo¶ci pojazdu.

  8. #27
    Kursant
    Imiê
    Pawe³
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Mondeo MK3 2003 2.0TDCI
    Od
    29 Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa

    Angry

    Uwaga na to auto "Mondeo mk3 2.0 tdci hatchback 06/07r " numer vin WF05XXGBB56B00952 Warto wiedzieæ i dobrze sprawdziæ bo nie zawsze dowiesz siê prawdy od sprzedaj±cego bo to mu nie na rêkê co siê kupuje i za jakie pieni±dze .

    Marka: Ford
    Model: Mondeo
    Rocznik: 2006
    Silnik: 2.0
    Tablice rej.: YS35758
    VIN: WF05XXGBB56B00952
    Przebieg w og³oszeniu w Polsce: 200 117 km
    Ostatni odnotowany przebieg: 291 000 km (04-07-2013)

    Link do og³oszenia: http://otomoto.pl/…/ford-mondeo-ford...dci-kli…
    Ostatnio edytowane przez zajefajny83 ; 25-07-2016 o 14:12

  9. #28
    Rekrut Awatar Kromir
    Imiê
    Kamil
    Model
    Seat Leon
    Silnik
    1,8 T
    Opis
    Je¼dzi, skrêca, hamuje
    Od
    08 Apr 2011
    Mieszka w
    Wola
    Cytat Zamieszczone przez zajefajny83 Zobacz posta
    Uwaga na to auto "Mondeo mk3 2.0 tdci hatchback 06/07r " numer vin WF05XXGBB56B00952 Warto wiedzieæ i dobrze sprawdziæ bo nie zawsze dowiesz siê prawdy od sprzedaj±cego bo to mu nie na rêkê co siê kupuje i za jakie pieni±dze .



    Marka: Ford

    Model: Mondeo

    Rocznik: 2006

    Silnik: 2.0

    Tablice rej.: YS35758

    VIN: WF05XXGBB56B00952

    Przebieg w og³oszeniu w Polsce: 200 117 km

    Ostatni odnotowany przebieg: 291 000 km (04-07-2013)



    Link do og³oszenia: http://otomoto.pl/…/ford-mondeo-ford...dci-kli…

    I link nieaktywny juz
    Nie ¿yjê zgodnie z regu³ami ¿ycia towarzyskiego,
    Bo nikt ich ze mn± nie ustala³

  10. #29
    Kursant
    Imiê
    Pawe³
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Mondeo MK3 2003 2.0TDCI
    Od
    29 Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Kromir Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez zajefajny83 Zobacz posta
    Uwaga na to auto "Mondeo mk3 2.0 tdci hatchback 06/07r " numer vin WF05XXGBB56B00952 Warto wiedzieæ i dobrze sprawdziæ bo nie zawsze dowiesz siê prawdy od sprzedaj±cego bo to mu nie na rêkê co siê kupuje i za jakie pieni±dze .



    Marka: Ford

    Model: Mondeo

    Rocznik: 2006

    Silnik: 2.0

    Tablice rej.: YS35758

    VIN: WF05XXGBB56B00952

    Przebieg w og³oszeniu w Polsce: 200 117 km

    Ostatni odnotowany przebieg: 291 000 km (04-07-2013)



    Link do og³oszenia: http://otomoto.pl/…/ford-mondeo-ford...dci-kli…

    I link nieaktywny juz
    "
    Ten ju¿ tak ale nasz kolega tu na forum te auto che sprzedaæ z przebiegiem jak to on mówi " licznikowym 214 ty¶ " za 11900z³

  11. #30
    Pogromca zakrêtów Awatar Tomasz
    Imiê
    Tomek
    Model
    Volvo S60
    Silnik
    2.4 - 140KM
    Od
    21 Apr 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz/Stronno
    @zajefajny83 Masz jaki¶ dowód na to co piszesz oprócz nieaktywnego linka? mo¿e jakie¶ foto tego auta, z tamtej aukcji, albo mo¿e to by³o Twoje auto z wy¿szym przebiegiem?
    Zgubi³e¶ siê w drodze na spota, cb kana³: 29
    Jak ju¿ musisz to dzwoñ: 664 974 051

  12. #31
    Kursant
    Model
    Audi A8 D3
    Silnik
    4.2 TDI
    Od
    25 Nov 2012
    Mieszka w
    £ód¼
    Cytat Zamieszczone przez uro2 Zobacz posta
    @zajefajny83 Masz jaki¶ dowód na to co piszesz oprócz nieaktywnego linka? mo¿e jakie¶ foto tego auta, z tamtej aukcji, albo mo¿e to by³o Twoje auto z wy¿szym przebiegiem?
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....B00952-korekta

    http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...tchback-06-07r

    http://selvbetjening.trafikstyrelsen...5XXGBB56B00952

    Jeszcze ma³o?

  13. #32
    Rekrut Awatar Kromir
    Imiê
    Kamil
    Model
    Seat Leon
    Silnik
    1,8 T
    Opis
    Je¼dzi, skrêca, hamuje
    Od
    08 Apr 2011
    Mieszka w
    Wola
    No to kto¶ tu wa³ek robi
    Nie ¿yjê zgodnie z regu³ami ¿ycia towarzyskiego,
    Bo nikt ich ze mn± nie ustala³

  14. #33
    Zielony listek Awatar hydros
    Imiê
    Sylwek
    Model
    MKIII Sprzedany
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    automat Jatco z 2005
    Od
    27 Sep 2015
    Mieszka w
    Poznañ
    Wa³ek to zrobi³ handlarz lub pierwszy w³a¶ciciel w Polsce z Zachodniopomorskiego, zobaczcie na historiê pojazdu sprowadzony w 2013, przegl±d w 2014 z wpisanym przebiegiem 183 tysie, pó¼niej drugi w³a¶ciciel w Pomorskim.
    Wiêc zanim kogo¶ "zlinczujecie" to warto posprawdzaæ kilka rzeczy...

  15. #34
    Kursant
    Imiê
    Pawe³
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Mondeo MK3 2003 2.0TDCI
    Od
    29 Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    http://www.bezwypadkowy.net/forum/72...b00952-korekta
    nie to nie moje auto!!! tylko dziwi mnie podej¶cie sprzedaj±cego bo powiedzia³ ze ne poprawi przebiegu bo ma to w dup...... a to jest ju¿ zatajaniem prawdy

    ---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

    wystarczy³o by ¿eby umie¶ci³ dodatkowa notatkê ze auto ma faktycznie wiêkszy przebieg ni¿ wskazania na liczniku i sam pad³ ofiara nieuczciwego sprzedawcy , zatajanie nabytej wiedzy o stanie faktycznym auta jak mo¿na nazwaæ jak nie próba "oszustwa"

  16. #35
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez zajefajny83 Zobacz posta
    nie to nie moje auto!!! tylko dziwi mnie podej¶cie sprzedaj±cego bo powiedzia³ ze ne poprawi przebiegu bo ma to w dup...... a to jest ju¿ zatajaniem prawdy

    ---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

    wystarczy³o by ¿eby umie¶ci³ dodatkowa notatkê ze auto ma faktycznie wiêkszy przebieg ni¿ wskazania na liczniku i sam pad³ ofiara nieuczciwego sprzedawcy , zatajanie nabytej wiedzy o stanie faktycznym auta jak mo¿na nazwaæ jak nie próba "oszustwa"
    tak to nie jest twoje auto tylko moje i przebieg jest dla mnie najmniej istotny, dla mnie wazny jest stan faktyczny samochodu a ten jest lepszy niz w tych co maja po 180tys km, nic nie bede zmienial w ogloszeniu bo to nie jest moje og³oszenie, tylko poprzedniego sprzedaj±cego, a to jest moje og³oszenie http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-mk3...5-IDgicID.html ja jak ten samochod kupowalem to nie spojrzalem jaki ma przebieg bo mnie to nie interesuje tak jak w przypadku wszystkich innych Mondeo i Focusów ktore obecnie mam do sprzedania, bo wiem ze przebiegi 300-400tys ani na mondeo ani na focusie to nic wielkiego, swoje mondeo ktore mam od roku jak kupowalem to tez mnie przebieg nie interesowa³ tylko stan faktyczny,

    ---------- Post added at 09:25 ---------- Previous post was at 09:19 ----------

    Cytat Zamieszczone przez zajefajny83 Zobacz posta
    Uwaga na to auto "Mondeo mk3 2.0 tdci hatchback 06/07r " numer vin WF05XXGBB56B00952 Warto wiedzieæ i dobrze sprawdziæ bo nie zawsze dowiesz siê prawdy od sprzedaj±cego bo to mu nie na rêkê co siê kupuje i za jakie pieni±dze .
    zycze ci zeby twoja padaczka byla w takim stanie jak ten z cofnietym licznikiem :P bo patrz±c na twoj rocznik to cos kolo 500tys sie krêci i zapewne wpiszesz w og³oszeniu jak bedziesz sprzedawal ze przebieg jest wyzszy od tego na liczniku, ka¿dy kto ma równo pod sufitem wie ze diesel 10 letni to ma ponad 300tys km ale widze ze ty jeste¶ z tych ludzi ktorzy wymuszaja na handlarzach korekty licznikow do standardowych 180-200tys, bo swoimi wypocinami sugerujesz ze 10 letnie auto ktore ma 300-350tys trzeba sprzedaæ za pól ceny dlatego ceny nie bede opuszczal bo auto ma normalny przebieg jak na swoj rocznik stan jest o niebo lepszy od innych aut wystawionych do sprzeda¿y z tego rocznika, wiêc nie wiem o co ci chodzi, bo cebe moge najwy¿ej podnie¶æ wiec kartka dla ciebie

    ---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:25 ----------

    Cytat Zamieszczone przez zajefajny83 Zobacz posta
    Ten ju¿ tak ale nasz kolega tu na forum te auto che sprzedaæ z przebiegiem jak to on mówi " licznikowym 214 ty¶ " za 11900z³
    i co chcialby¶ kupic ale provident tyle nie po¿ycza i ubiegasz sie o znizenie ceny? to napisze ci ze nic z tego cena jest i tak ni¿sza od innych a auto w duzo lepszym stanie niz te ktore ogladam w komisach gdzie kiera wytarta z oparcia kierowcy g±bka wystaje itp, tu mimo ze jaki¶ pajac kiedy¶ licznik cofn±l to auto nawet na ten licznikowy przebieg nie wygl±da, zreszta ten faktyczny przebieg nie jest jakis wielki bo to normalny przebieg na 9 lat eksploatacji, sam robie 30-40tys rocznie wiec nie wiem w czym masz problem, co innego gdybym w og³oszeniu wywalil cene 16-17 tys i wpisal przebieg 100% oryginalny to co innego

    ---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

    Cytat Zamieszczone przez zajefajny83 Zobacz posta
    wystarczy³o by ¿eby umie¶ci³ dodatkowa notatkê ze auto ma faktycznie wiêkszy przebieg ni¿ wskazania na liczniku
    ju¿ widze ten wpis w twoim og³oszeniu :P :P bo to ze masz cofniety licznik to jestem prawie pewny ze masz licznikowy co¶ kolo 200tys :P nie roz¶mieszaj mnie, za¶miecile¶ mi wczoraj skrzynke swoimi wypocinami i oszczerstwami ze jestem oszustem itp bo cofam liczniki, turbokamer± mnie nawet straszy³es a prawda jest taka ze twój rozum ma jak±¶ betonow± sciane bo pól dnia ci t³umaczylem ze to mondeo mam od niespe³na miesi±ca a ty dalej swoje ze licznik cofn±³em, patrz fotke poni¿ej, jeden z mondkow ktore mam do sprzedania, ty penie by¶ juz takiego auta nie kupil bo ma "ogromny" przebieg a bior±c pod uwage rocznik 2001 to ma pewnie 2x tyle.... typowy polaczek z ciebie kolego :P
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 11:53

  17. #36
    Rekrut Awatar Kromir
    Imiê
    Kamil
    Model
    Seat Leon
    Silnik
    1,8 T
    Opis
    Je¼dzi, skrêca, hamuje
    Od
    08 Apr 2011
    Mieszka w
    Wola
    Jako¶ mój ma ponad 10 lat nie ma 300tys.
    Wymamrotane nie zrozumiale pod nosem
    Nie ¿yjê zgodnie z regu³ami ¿ycia towarzyskiego,
    Bo nikt ich ze mn± nie ustala³

  18. #37
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez Kromir Zobacz posta
    Jako¶ mój ma ponad 10 lat nie ma 300tys.
    Wymamrotane nie zrozumiale pod nosem
    mój ma tez 10 lat prawie i nie ma teraz 250tys ale jest to rocznik 2007 i sprowadzony do pl przez swrwis Forda w 2008r z przebiegiem 98tys!!!! po roku!!!!! to co w tym dziwnego ze mondeo ktore mam do sprzedania w 2013r mialo 289tys po 7 latach eksploatacji za granica, ja handluje tymi autami (mondeo, focus) i naprawde przy kupnie nie zwracam zadnej uwagi na przebieg bo nie wierze w prawdziwe przebiegi w Polsce gdyz nasz ciemny lud wymaga wrêcz oid importerow cofania liczników bo auto bez wzglêdu na wiek nie moze miec wiele wiêcej jak 200tys... a jesli auto jest dobrze utrzymane tak jak to o ktorym mowa w tym w±tku to nie dziwie sie ze kto¶ cofn±³ go o 100tys bo to auto jest naprawde w stanie idealnym ale g³upi Polak widz±c 300-350tys przebiegu nie kupi takiego auta mimo ze jest dobrze utrzymane tylko woli rzêcha spawanego z trzech zaniedbanego tylko wypicowanego i wyplakowanego na sprzeda¿ byle nie mial wiêcej niz 200 tys, mam nawet w rodzinie jednego takiego imbecyla, silnik musi sie swieciæ, ryski nie mo¿e nigdzie mieæ, no i deska wyplakowana musi byæ, no i najwa¿niejsza sprawa musi byæ tani... debilizm do potêgi, ja napisze jeszcze raz do tych co pisza tu bzdury a szczegolnie do usera "zajefajny" cena 11900zl za to mondeo o ktorym mowa jest cena okazyjn± patrz±c na stan auta i nie obchodzi mnie ile on ma naprawdê przebiegu, a przy najbli¿szej okazji zrobie dla ujadaczy fotki wnêtrza, karoseri i silnika Forda Mondeo 2002r z oryginalnym przebiegiem 189000km (s±siad ma od nowo¶ci) na serio wstydzilbym sie czym¶ takim je¼dziæ a juz napewno nie wzi±³bym nikogo do ¶rodka, ostatnio bra³ ode mnie kompletne zawieszenie przód bo sprê¿yna rozdar³a mu opone a jak mi pokaza³ luzy na wahaczach to mi szczêka opad³a, ale jak wstawi Vin do og³oszenia to faktycznie 189000km a ja bym tego nawet za 2 tys z³ na cze¶ci nie wzia³

  19. #38
    Mistrz pobocza Awatar ghostu
    Imiê
    Przemo
    Model
    Passat B6 / Suzuki SX4
    Silnik
    1.9 TDI/1.6 Bp
    Opis
    BLS105KM/120KM
    Od
    19 Jun 2011
    Mieszka w
    Kielce
    Cytat Zamieszczone przez RafiRypin Zobacz posta
    ...przy kupnie nie zwracam zadnej uwagi na przebieg bo nie wierze w prawdziwe przebiegi w Polsce gdyz nasz ciemny lud wymaga wrêcz oid importerow cofania liczników bo auto bez wzglêdu na wiek nie moze miec wiele wiêcej jak 200tys... a jesli auto jest dobrze utrzymane tak jak to o ktorym mowa w tym w±tku to nie dziwie sie ze kto¶ cofn±³ go o 100tys bo to auto jest naprawde w stanie idealnym ale g³upi Polak widz±c 300-350tys przebiegu nie kupi takiego auta mimo ze jest dobrze utrzymane tylko woli rzêcha spawanego z trzech zaniedbanego tylko wypicowanego i wyplakowanego na sprzeda¿ byle nie mial wiêcej niz 200 tys, mam nawet w rodzinie jednego takiego imbecyla, silnik musi sie swieciæ, ryski nie mo¿e nigdzie mieæ, no i deska wyplakowana musi byæ, no i najwa¿niejsza sprawa musi byæ tani... debilizm do potêgi...
    I tu siê z Tob± zgadzam.Ludzie to debile je¶li o auta chodzi.S± jednak nieliczne wyj±tki.
    Na zawsze w moim sercu (*)

  20. #39
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez mondasMKP Zobacz posta
    I tu siê z Tob± zgadzam.Ludzie to debile je¶li o auta chodzi.S± jednak nieliczne wyj±tki.
    no s± wyj±tki bo przyjezdzaja po auta i normalni ludzie tak jak ten taksówkarz który na 460ty¶ machn±³ rêk± bo jak mi powiedzial poprzednie mondeo 800tys mialo nalotu, 500tys mialo juz w niemczech po taxi, i tu dobil jeszcze 300ty¶ i nie wysiadlo tylko odda³ synowi za free, a tu z przebiegu okolo 300tys robia jakie¶ wielkie halooo, ludzie powtarzam to jest normalny przebieg dla tego samochodu!!!!! ja wiem ze wy patrzycie na swoje cofniête blaty i myslicie ja mam 180tys w 2002r i moje auto warte 5 tys a ten "oszust" w 2006r ma ponad 300ty¶ i chce za "z³oma" az 12k??? no oszust do potêgi, i zapewniam wiêkszo¶æ ujadaczy ze jak by¶cie pozali prawdziwe przebiegi swoich "pere³ek" to by wam szczêki trzeba bylo wózkiem wid³owym podnosiæ tak by wam poopada³y ale to tylko dobrze ¶wiadczy o Mondku ze jest bardzo wytrzyma³ym samochodem :P
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 13:12

  21. #40
    Kursant Awatar Mirko
    Opis
    MK2 Kombi 2.0
    Od
    20 Jan 2010
    Mieszka w
    Ciechanów/Koszalin
    Przykro czytaæ, ¿e taki wa³y ju¿ nawet na forum dotar³y

Podobne w±tki

  1. [MkI/MkII] Czy chcesz mieæ TRIPa do DIESLA??
    By generalX in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 203
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 16:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów