+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 90 KM
    Od
    03 Oct 2014
    Mieszka w
    Kielce

    Pilnie potrzebuję pomocy w ocenie MK3.

    Witam

    Pilnie potrzebuje Waszych opinii na temat samochodu z linka:

    http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-tdd...5-ID6QiWw.html

    Proszę Was o pomoc. Poszukuję dla siebie pierwszego samochodu, wybór padł na mondeo. Podoba mi się ten egzemplarz, ale sprawdźcie go sami.
    Pozdrawiam.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Węgrów/Warszawa
    13 letni diesel niecałe 200kkm ? już po kierownicy widać, że ma ponad 300kkm.

    odpuść go. za taką cenę nie kupuj mk3. chyba, ze chcesz u mechaników siedzieć co chwila.

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar bumblebee
    Imię
    Janusz
    Model
    MKIII look ST
    Silnik
    2,0 TDCi 146 KM
    Od
    02 Oct 2014
    Mieszka w
    Owczary/Oława
    Obawiam się że kolega Piotrek ma rację.Auto najprawdopodobniej ma duuużo więcej najechane.Kratka to auta firmowe a one nie stoją,one mają zarabiać.

    Na stanie VCMII Rotunda 507219220

  5. #4
    Kursant Awatar komor93
    Opis
    Mondeo MK 3
    Od
    16 Nov 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Moj ojciec mial mondeo kupil za 10k z podobnym przebiegiem co sie okazalo ma dwa razy tyle. Tylko handlarz wymienil kierownice galke od skrzyni itp. Rzeczy na ktorych widac slady uzytkowania. Najlepiej na diagnoze wjechac ale wybranym przez ciebie. Ja swojego pol roku szukalem. I znalazlem w bardzo dobrym stanie za 11k z prawdziwym przebiegiem 100 tysiecy. Sprowadzony ze szwajcari.
    P.s tak jak kolega wyzej ma klatke najprawdopodobniej samochod firmowy. Zarejestrowany jako ciezarowy.
    Ostatnio edytowane przez komor93 ; 22-10-2014 o 23:40

  6. #5
    rustin
    Gość
    A co za różnica jaki ma przebieg? Liczy się stan. Jąk ją kupuje auta czy sobie czy znajomym to na przebieg patrzę ma końcu albo jak do domu auto przyjedzie

    SE

  7. #6
    Niedzielny kierowca Awatar bumblebee
    Imię
    Janusz
    Model
    MKIII look ST
    Silnik
    2,0 TDCi 146 KM
    Od
    02 Oct 2014
    Mieszka w
    Owczary/Oława
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    A co za różnica jaki ma przebieg? Liczy się stan. Jąk ją kupuje auta czy sobie czy znajomym to na przebieg patrzę ma końcu albo jak do domu auto przyjedzie

    SE
    No to proszę kolego powiedzie coś o tym konkretnym aucie,o jego stanie.Wywróżysz ze zdjęcia?Dla mnie lipa bo kombinowane przy liczniku,a jeżeli przy nim to pewnie jeszcze przy kilku rzeczach.Poprzednim moim autem robiłem ponad 20tysi rocznie(Laguna V6 24V) a tu średnio 14,5tys ?Na miejscu bnawrota byłbym bardzo ostrożny i na pewno wziąłbym ze sobą dobrego mechanika do takich aut.

    Na stanie VCMII Rotunda 507219220

  8. #7
    rustin
    Gość
    Powiem to co z każdym, jechać oglądać. Pokaż mi auto z tego rocznika w pl nie kombinowane z licznikiem, proszę cię.

    SE

  9. #8
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Cytat Zamieszczone przez rustin Zobacz posta
    Powiem to co z każdym, jechać oglądać. Pokaż mi auto z tego rocznika w pl nie kombinowane z licznikiem, proszę cię.

    Nie oszukujmy się, auto za 6000 nie będzie ideałem.
    wypisuję się z tego kraju...

  10. #9

    Model
    Laguna II
    Silnik
    3.0
    Od
    23 Oct 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Moim zdaniem nie ma sie co czepiać przebiegu, bo żeby mówić, że ktos skręcił licznik trzeba miec dowody. Cenowa faktycznie OKAZJA!

    Lepiej zapytac sprzedawcę czy dysponuje dokumentami potwierdzajacymi stan licznika FV z serwisu ks. serwisowa, historia serwisowa z zagranicy.
    Jak juz są takowe dokumenty to je sprawdzamy i weryfikujemy dzwonimy do firm które je wystawiły - chyba nie musze odpowiadać, że warto.

    W większości przypadków nie ma żadnych dokumentów, wtedy mówimy o stanie licznika a nie przebiegu

  11. #10
    Kursant
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo MK4
    Od
    11 Mar 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja swojego tddi kupiłem za 8500 prawie 3 lata temu. Był wystawiony za 9300. Czyli na tamte czasy jakieś 3000 mniej niż cena rynkowa. Koleś po prostu kupił mk4 a tego chciał się pozbyć. Ze swojego jestem bardzo zadowolony, byłem nim w Budapeszcie, Wiedniu, Pradze, itd. Auto na zdjęciu ma rdze na progach i może dlatego właściciel tak tanio chcę oddać. Najlepiej podjechać do mechanika na oględziny. Fajna wersja. Za tą kasę z silnikiem tddi? Mega okazja. Widzę że pedał sprzęgła jest niewytarty, kierownica nie ma też śladów zużycia zbyt duzych.

    Wysłane z Asus Zenfone 5
    Ostatnio edytowane przez 007 ; 16-11-2014 o 06:23

Podobne wątki

  1. [MkIV] Nie działa ABS/ESP Pilnie potrzebuję pomocy.
    By Jakub in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 05-01-2013, 19:31
  2. [MkII] Schemat maski pilnie potrzebuję
    By matisl in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-07-2007, 23:40
  3. [MkIII] Olej w skrzyni - dość pilnie potrzebuję
    By Jakub in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-05-2007, 23:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów