+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Pieszy
    Imię
    Michał
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Opis
    2012 r wersja TITANIUM
    Od
    22 Oct 2014
    Mieszka w
    Częstochowa

    Question Opinie i Wasze doświadczenia z Ford Sławek, M-ce, Grota Roweckiego

    Chciałem zapytać czy ktoś z Was miał doczynienia lub słyszał jakieś opinie o niezależnym serwisie Ford Sławek z Katowic?

    http://fordslawek.pl/home.html

    Niby opinii w sieci ma bardzo dużo i dobrych, ale bardziej jednak ufam Waszym doświadczeniom.
    Ewentualnie podajcie namiary na sprawdzonych, zaufanych mechaników na Śląsku - im bliżej Częstochowy tym lepiej 😉

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imię
    Stanisław
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Miałem wątpliwą przyjemność kupować u nich części używane-drogo a klienta traktują jak natręta.Nie naprawiałem auta u nich ale kilku moich znajomych naprawiało i krótko mówiąc nie polecają.



  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    Volvo V50
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    To jest jakieś 500 metrów od PZ Service Niezależny Serwis Ford? Bo na ich mapce wskazuje Mikołów a nie Katowice

  5. #4
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imię
    Stanisław
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz_ Zobacz posta
    o na ich mapce wskazuje Mikołów a nie Katowice
    Konkretnie to jest Kostuchna.Jadąc do Katowic z Mikołowa przed Piotrowicami należy skręcić w prawo.
    Ulica trochę w bok od ulicy Grota-Roweckiego.
    http://goo.gl/maps/NbDTH
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 04-11-2014 o 17:02



  6. #5

    Ford Sławek Mikołów

    Ja byłem u nich już kilka razy - od chyba 2011 roku. Z początku pełen profesjonalizm i zawsze czysto. Od 2013 roku jakby o stopień gorzej. Wprawdzie tak jak wcześniej to, co mieli wymienić zawsze wymienili (sprawdzam sam po nich), ale zawsze coś ubrudzą w środku - mam jasną tapicerkę i za każdym razem jest odcisk ręki na drzwiach (boczkach) lub słupkach "B". Raz zerwali mi blokadę z hamulcem schowka pod poduszką pasażera, gdy czyścili klimę (być może młody niedoświadczony mechanik). Niby pierdoły ale denerwują. Pod kątem technicznym polecam, obsługa klienta OK, konkretna bez bajerowania. Warto u nich robić tzw. serwisy jesienne/zimowe lub wiosenne - dowiesz się co może mu za pół roku dolegać i z reguły jest to prawda. Nie naciągają, zawsze wszystko telefonicznie skonsultują. Wcześniej jeździłem do ASO "Rencar" w Rybniku - nie polecam - oszukują, dopisują do faktur rzekome uzupełnienia płynów lub niepotrzebne wymiany części. Do Sławka na pewno wrócę, ale nie ukrywam że ostatnio jakby trochę się opuścili (niewiele)... O ile układ jezdny po serwisie u nich (hamulce, zawieszenie) nie pozostawia nic do życzenia, to po pracach przy silniku wydaje mi się, że pomimo usunięcia usterek (głównie wymian) silnik chodzi głośniej a pozostałe części zużywają się szybciej (być może to normalne, bo zużyta część prędzej czy później padnie, a nowa wytrzyma dłużej..). Ogólnie jednak polecam.

  7. #6
    Pieszy
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    19 Oct 2015
    Mieszka w
    Mikołów
    Witam Mondeo maniaków trafiłem do nich kierując się opiniami z internetu. Samochód mojej drugiej połowy wymagał po kupnie wymiany rozrządu, wszystkich filtrów i oleju. Praca przez warsztat została wykonana sprawnie po umówionej wcześniej cenie, żonka dostała samochód zastępczy na czas naprawy za co kolejny plus, warsztat pozostaję w ciągłym kontakcie z klientem informując o przebiegu napraw. Dodatkowo został przeprowadzony przegląd i wypisano mi co jeszcze wymaga naprawy. Niedługo jadę następną część z tej listy skreślić. Ze swojej strony polecam!

Podobne wątki

  1. [All] Felga stalowa strukturalna (5cio ramienna) - wasze doświadczenia
    By GreenHood16794 in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-11-2018, 21:12
  2. [All] Zamienniki części - Wasze doświadczenia z firmami
    By zibi_j1 in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-03-2011, 21:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów