+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Zielony listek
    Od
    31 May 2005
    Mieszka w
    Stoczek Łukowski

    Zderzak przedni MK II

    Witam wszystkich

    Jestem posiadaczem MK II 1,8 Td z 1999r. od dwóch
    przjechałem jakieś 10 tys km w dwa miechy i jest ok
    mam dwa pytanka

    1. jak jest zamocowany przedni zderzak - mi troszkę lata i odchylił sie pod lampami sa tam jakieś spinki w srodku w tej piance czy tylko trzyma sie na błotniku?

    2. Gdzie jest jakiś warsztat aby napełnić klimę najlepiej trasa Garwolin Warszawa

    Pozatym jak narazie wszystko ok przegląd zrobiłem płyny wymieniłem i leje ropę wczesniej posiadałem sztrucelka tj Escorcik zagazowany był duzo bardziej ekonomiczny



    czekam na poradę odnośnie zderzaka najbardziej gdyz zastanawiam sie czy nie opadnie nie kojarzyc z niczym prócz zderzaka

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Imię
    Paweł
    Opis
    Mondeo MK4 1.8 TDCI
    Od
    15 Apr 2005
    Mieszka w
    Wa-Wa
    Hej,

    Niedawno walczyłem ze swoim zderzakiem.

    Poza śrubkami i spinkami na środku będziesz miał po dwie śrubki z każdej strony mocujące zderzak do karoserii. U mnie też zderzak był opuszczony ze względu na spróchniałe plastikowe kołki, w które wkręcane były te śrubki. Niestety dostęp do nich jest mocno utrudniony

    Wystarczy jednak podnieść auto odkręcić przednie koła + nadkola i wszystko robi się znacznie prostrze
    Pozdrawiam,
    PoGrOdNiK MKII 2.0

  4. #3
    Cytat Zamieszczone przez pogrodnik
    Hej,

    Niedawno walczyłem ze swoim zderzakiem.

    Poza śrubkami i spinkami na środku będziesz miał po dwie śrubki z każdej strony mocujące zderzak do karoserii. U mnie też zderzak był opuszczony ze względu na spróchniałe plastikowe kołki, w które wkręcane były te śrubki. Niestety dostęp do nich jest mocno utrudniony

    Wystarczy jednak podnieść auto odkręcić przednie koła + nadkola i wszystko robi się znacznie prostrze
    Zderzak moze sie opuszczac takze, jezeli brakuje tych drutow laczacych zderzak z nadkolem na wysokosci deflektora.

  5. #4
    Zielony listek
    Od
    31 May 2005
    Mieszka w
    Stoczek Łukowski
    Czyli lamp nie muszę ściągać
    mam go odstawić do lakiernika to najwyzej odrazu chłopaki zrobia a jak nie to sie pobawie tylko niewiem kiedy. ruda sie pojawiła w miejscu obcierania pod przednimi chlaaczami chyba je wywalę i tylke nadkola popieszczę poniewasz jakieś szczepy rudej też tam sie okazały

  6. #5
    Zielony listek
    Od
    31 May 2005
    Mieszka w
    Stoczek Łukowski
    jakich drutów nic tam takiego nie widziałem muszę to dokladnie obejrzeć

  7. #6
    Zielony listek
    Od
    31 May 2005
    Mieszka w
    Stoczek Łukowski
    Wróce z roboty obejrzę dzieki za rady a może macie jakieś fotki co w jakiej kolejności ściagać

  8. #7
    moze chodz troche pomoge


    P.S. Kazio uzupelnij profil to przesle Ci to w normalnej wielkosci mailem
    Muniek II Kombi Ghia 1.8 TD 98r
    = Lepiej niech pada niż ma być błoto =

  9. #8
    Kursant
    Imię
    Paweł
    Opis
    Mondeo MK4 1.8 TDCI
    Od
    15 Apr 2005
    Mieszka w
    Wa-Wa
    Ja lampy zdejmowałem, żeby był łatwiejszy dostęp do śrub, ale jest szansa, że bez ruszania ich z miejsca też sobie poradzisz.
    Pozdrawiam,
    PoGrOdNiK MKII 2.0

  10. #9
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    A klima najtaniej jak do tej pory Marki ul. Piłsudskiego róg Łąkówek tel. 7713928 :metal

  11. #10
    kierunkowy 22....he he he
    Mondeo mkI '94 1.8 PB+LPG Biały, już manual, czarne szyby..urwany kawałek zderzaka

  12. #11
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    No tak

  13. #12

    Re: Zderzak przedni MK II

    Cytat Zamieszczone przez Kazio
    Witam wszystkich

    Jestem posiadaczem MK II 1,8 Td z 1999r. od dwóch
    przjechałem jakieś 10 tys km w dwa miechy i jest ok
    mam dwa pytanka

    1. jak jest zamocowany przedni zderzak - mi troszkę lata i odchylił sie pod lampami sa tam jakieś spinki w srodku w tej piance czy tylko trzyma sie na błotniku?

    2. Gdzie jest jakiś warsztat aby napełnić klimę najlepiej trasa Garwolin Warszawa

    Pozatym jak narazie wszystko ok przegląd zrobiłem płyny wymieniłem i leje ropę wczesniej posiadałem sztrucelka tj Escorcik zagazowany był duzo bardziej ekonomiczny



    czekam na poradę odnośnie zderzaka najbardziej gdyz zastanawiam sie czy nie opadnie nie kojarzyc z niczym prócz zderzaka
    Sprawdź tez czy wszystkie wzmocnienia boczne są poszakładane,czy "wisi tylko na śrubach opartych o plastik

  14. #13
    Zielony listek
    Od
    31 May 2005
    Mieszka w
    Stoczek Łukowski
    Dzięki Panowie za rady jak tylko będę miał czas to sie za to zabiore

    a dziś przegoniłem swego Mondzia poprostu zaspałem do pracki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów