+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Klubowicz
    ławeczka
    Awatar otkkali
    Imię
    Krzysztof
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.5T 220 KM
    Od
    21 Sep 2014
    Mieszka w
    Jaworzno

    profesionalny warsztat

    polecam Auto-Serwis Edmund Klimczyk Sebastian Klimczyk ul. Przemysłowa 1 28-500 Kazimierza Wielka woj. Świętokrzyskie.Jak ktoś ma problem ze swoim mondkiem KLEBER na pewno da sobie radę ,mojego ożywił 2,5 v6 ma w końcu te 170 koników ,przez 2 lata jeździłem ''mułem'' a teraz jazda tym autkiem to sama przyjemność

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    28 Oct 2017
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Potwierdzam. Na forum polecili mi Klebera i nie zawiodłem się. Zrobilem remont silnika u Klebera. Niedługo jadę jeszcze na dwumasę i zawieszenie tył.
    Trafilem do profesjonalnego warsztatu

  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    Volvo V50
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Hehe89 Zobacz posta
    Potwierdzam. Na forum polecili mi Klebera i nie zawiodłem się. Zrobilem remont silnika u Klebera. Niedługo jadę jeszcze na dwumasę i zawieszenie tył.
    Trafilem do profesjonalnego warsztatu
    No ba :-)

    Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

  5. #4
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Aż dziw, że przez tyle czasu tak mało wpisów, a ludzie drzwiami i oknami walą do niego, i z bananem na twarzy wyjeżdżają.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  6. #5
    Pieszy
    Model
    Mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    15 Feb 2018
    Mieszka w
    Stryków
    Polecam usługi Klebera! Usłyszałem o nim od chłopaków z forum, zadzwoniłem, powiedziałem w czym problem i moje st220 wróciło do żywych. Wstawiony nowy silnik składany przez Klebera, nowa tarcza sprzęgła kewlarowa, elementy osprzętu silnika, sprawiły że auto jeździ jak należy. Nareszcie wszystko chodzi jak powinno. W chwili obecnej zrobiłem już około 3,5 tysiąca km od naprawy i jestem bardzo zadowolony. Mechanik z prawdziwego zdarzenia! Polecam wszystkim maniakom Forda usługi Klebera bo facet zna się na rzeczy. Ogromna wiedza i umiejętności sprawiają ze można nie wychodzić z warsztatu i słuchać tego co mechanik ma do przekazania zatroskanym właścicielom Fordów, żeby należycie o nie zadbać i sprawić że będą chodziły bez zarzutu. Dziękuje zarówno jemu jak i ludziom którzy mi go polecili ponieważ znów mogę cieszyć się moim ST. Jak najbardziej polecam, mechanik godny polecenia !

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-12-2009, 20:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów