+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Model
    st 220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    07 Dec 2015
    Mieszka w
    Babimost

    Mo¿e kto¶ co¶ podpowie ? :)

    Witajcie mam zamiar zakupiæ Forda Mondeo st 220 Nawet upatrzy³em ju¿ sobie pewien egzemplarz ale potrzebuje fachowego rzutu oka na samochód zamieszczam link
    http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...-ID4p0C0D.html
    A wiêc tak zna kto¶ tego? handlarza sugeruje siê ¿e handluje tylko st-kami. Bo wiadomo ¿e przy tej cenie chcia³bym siê czegokolwiek dowiedzieæ o sprzedawcy ... No i jak oceniacie samo auto co¶ widaæ niepokoj±cego na zdjêciach ? Prosze o odpowied¼ i pozdrawiam!!! 5!

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imiê
    Stanis³aw
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzêbie Zdrój
    Wydaje mi siê ¿e to jest auto od StFana.Je¶li tak to omijaj szerokim ³ukiem.Poczytaj temat u samej góry w przyklejonych "Obejrzane ST 220".



  4. #3
    Klubowicz
    Foczka

    Imiê
    Sebastian
    Model
    Jaguar XF
    Silnik
    3.0 D V6
    Od
    04 Feb 2006
    Mieszka w
    Kazimierza Wielka
    zachowaj daleko id±c± ostro¿no¶æ

    by³a ukochana Amanda ST-killer by³ Jaguar X-type 3.0 V6 na 4 ³apy pêdzony, jest Jaguar XF na nie w³a¶ciwe paliwo
    ju¿ nie nale¿e do elitarnego klubu posiadaczy nowych uszczelek pod g³owic± za to nale¿e do klanu KLS
    jaki¶ problem dzwoñ 669 997 993



  5. #4
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    08 Dec 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Ludzie czy to siê kiedy¶ skoñczy ? Najwiêcej do powiedzenia oczywi¶cie maj± ludzie pokroju Stasio czy jaki¶ inny dzieciak którego jednym z g³ównych hobby ¿ycia jest to aby si±¶æ na forum i oczerniaæ inn± osobê bo co¶ gdzie¶ przeczyta³ 2 lata temu i trzeba podtrzymaæ i siaæ dalej fejm. Auto godne polecenia, jed¼ sprawdzaj i uwierz mi ¿e bêdziesz bardzo zadowolony. Masz w tym przedziale cenowym obecnie 3 sztuki u go¶cia do ogl±dniêcia, porównaj, ¿adnego wró¿enia z fusów jak stoj± trzy takie same ko³o siebie, nikt nie zagwarantuje lepszej opcji. Bardzo ³adna sztuka, niebieski sedan to rzadko¶æ, dodatkowo drugo-liftowy.

  6. #5
    Kursant Awatar zalexPL
    Imiê
    Piotr
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.8 TDCi 125 KM
    Opis
    2010r, kombi, HEKO tu grzeba³ 150/390 :D
    Od
    04 Jun 2014
    Mieszka w
    £ochów
    kolejna OKAZJA, nic tylko braæ w ciemno - oczywi¶cie sarkazm.
    nie ma bata ¿ebym uwierzy³ ¿e takie auto po 10 latach ma 117k km i to jeszcze z DE.
    ale mo¿e to jaki¶ cud przed¶wi±teczny, jed¼ sprawd¼ osobi¶cie bo ST w dobrym stanie to jak ze ¶wiec± szukaæ!
    a kolega powy¿ej to uprawia auto promocje ewidentnie ma w tym jaki¶ interes, czyli nie mo¿na mówiæ o obiektywizmie.

  7. #6
    Niedzielny kierowca Awatar exter121
    Imiê
    ANDRZEJ
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    MONDEO II 2,0 16V ,97/ GHIA E+G SILVER TOP KOMBI
    Od
    28 Oct 2009
    Mieszka w
    Szczecin/My¶libórz
    No có¿ . S± sprawdzone sposoby kupowania aut .Sprawdzasz po VIN-ie i ksi±¿ce jego historiê ,potem czy nie jumany , bierzesz kogo¶ kto siê zna , jedziesz do SO na oglêdziny .Jak wszystko OK to bierzesz lub nie .Przebieg moim zdaniem za ma³y - ale nie niemo¿liwy .
    Ostatnio edytowane przez exter121 ; 08-12-2015 o 16:35
    POZDRAWIAM ANDRZEJ

    SKODA FELA 1,9 D PICK-UP

  8. #7
    Niedzielny kierowca Awatar KamilJaworzno
    Imiê
    Kamil
    Model
    MkV
    Silnik
    DW10, 10C, 10F
    Opis
    Jaguar XF, Focus MK3 ST, 2xMK3, 3xMK4
    Od
    01 Jan 2015
    Mieszka w
    Jaworzno
    kolega to nikt inny jak stfan we w³asnej osobie, wiêc swoje chwali. renomê siê buduje dobrymi samochodami, a nie przez forum panie damianie. ja bym np. go¶cia od mojego mk4 poleci³ mimo ¿e przebieg cofn±³

  9. #8
    Znawca le¶nych tras
    Imiê
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Bia³a
    Cytat Zamieszczone przez KamilJaworzno Zobacz posta
    ja bym np. go¶cia od mojego mk4 poleci³ mimo ¿e przebieg cofn±³

    Ja bym mu zycie uniemili³.
    wypisujê siê z tego kraju...

  10. #9
    Niedzielny kierowca Awatar KamilJaworzno
    Imiê
    Kamil
    Model
    MkV
    Silnik
    DW10, 10C, 10F
    Opis
    Jaguar XF, Focus MK3 ST, 2xMK3, 3xMK4
    Od
    01 Jan 2015
    Mieszka w
    Jaworzno
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez KamilJaworzno Zobacz posta
    ja bym np. go¶cia od mojego mk4 poleci³ mimo ¿e przebieg cofn±³

    Ja bym mu zycie uniemili³.
    st±d te¿jak powszechnie wiadomo zasponsorowa³ mi wymianê rozrz±du i resztê rzeczy po 200kkm. ale to tylko dlatego ¿e cofn±³ tylko 15k, inaczej odda³by wiêcej. poza tym wszystko co mówi³ okaza³o siê prawd±, w³±cznie z pomalowanym zarysowaniem o d³. 10cm na b³otniku z ty³u (sprawdzone w aso). przede wszystkim kole¶ by³ bezproblemowy i siê bardzo zainteresowa³ spraw±. natomiast jak kto¶ tu wklei auto od niego to go ostrzegê, a widzia³em takie samo mdo, ró¿ni siê tylko felgami. prawdopodobnie z tej samej floty

  11. #10
    Niedzielny kierowca Awatar Tymek_88
    Imiê
    Tymoteusz
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    24 Oct 2012
    Mieszka w
    Poznañ
    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    Bardzo ³adna sztuka, niebieski sedan to rzadko¶æ, dodatkowo drugo-liftowy.
    Ja tu widzê stare progi wiêc nie do koñca drugi lift, no chyba ¿e tylko ¶rodek. Albo jest z pierwszej po³owy 2005r.
    Ostatnio edytowane przez Tymek_88 ; 08-12-2015 o 20:33
    MK2 1.8lpg (kombi)--> MK3 ST220 (kombi)-->MK2 ST200 (sedan) --> MK2 ST200 (habeta)--> MK3 ST220 (kombi)--> MK4 (kombi)

  12. #11
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imiê
    Stanis³aw
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzêbie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    Najwiêcej do powiedzenia oczywi¶cie maj± ludzie pokroju Stasio
    No,z³ego s³owa nie powiedzia³em,radzi³em tylko omijaæ ale uderz w stó³........Mam podstawy s±dziæ ¿e to StFan we w³asnej osobie ale ju¿ pod innym nickiem.
    Pytanie:
    Ile razy konto StFan i jego konta-klony (a mia³ ich niema³o) zosta³y zbanowane na tym forum w³a¶nie z powodu przekrêtów z kupowanymi u niego samochodami?
    Ale ¶wiête oburzenie jak kto¶ prawdê pisze.



  13. #12
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    By³ MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    Ludzie czy to siê kiedy¶ skoñczy ?
    No ale co siê ma skoñczyæ skoro ludzie którzy byli widzieli, opisuj± co zastali. Wiêc pro¶ba aby przestali pisaæ jest nie na miejscu.

    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    Auto godne polecenia,
    Twierdzi to osoba której nikt nie zna a wrêcz ¿yje z tego ¿eby za wszelk± cenê wcisn±æ komu¶ auto, licz±c ¿e jak przejedzie ile¶ setek kilometrów, to nie bêdzie chcia³a z pustymi rêkoma wracaæ.

    Dobry produkt/firma sama siê obroni w³a¶nie rzetelno¶ci±, a skoro jest jak jest no to trzeba mieæ pretensjê do siebie, ¿e ludzie jad± wiele kilometrów aby dokonaæ zachwalonego pojazdu a na miejscu widz± - pora¿kê, i siê pó¼niej dziel± wiadomo¶ciami o tym co zastali.
    Natomiast zastanawiaj±ce jest ¿e niby tyle pere³ek by³o i siê sprzeda³o, nikt tego w realu jeszcze nie widzia³.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolno¶æ wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolno¶ci po wypowiedzi.

  14. #13
    Niedzielny kierowca Awatar exter121
    Imiê
    ANDRZEJ
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    MONDEO II 2,0 16V ,97/ GHIA E+G SILVER TOP KOMBI
    Od
    28 Oct 2009
    Mieszka w
    Szczecin/My¶libórz
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    Ludzie czy to siê kiedy¶ skoñczy ?
    No ale co siê ma skoñczyæ skoro ludzie którzy byli widzieli, opisuj± co zastali. Wiêc pro¶ba aby przestali pisaæ jest nie na miejscu.

    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    Auto godne polecenia,
    Twierdzi to osoba której nikt nie zna a wrêcz ¿yje z tego ¿eby za wszelk± cenê wcisn±æ komu¶ auto, licz±c ¿e jak przejedzie ile¶ setek kilometrów, to nie bêdzie chcia³a z pustymi rêkoma wracaæ.

    Dobry produkt/firma sama siê obroni w³a¶nie rzetelno¶ci±, a skoro jest jak jest no to trzeba mieæ pretensjê do siebie, ¿e ludzie jad± wiele kilometrów aby dokonaæ zachwalonego pojazdu a na miejscu widz± - pora¿kê, i siê pó¼niej dziel± wiadomo¶ciami o tym co zastali.
    Natomiast zastanawiaj±ce jest ¿e niby tyle pere³ek by³o i siê sprzeda³o, nikt tego w realu jeszcze nie widzia³.
    No w³a¶nie .Jak kupowa³em swojego to odby³em 300 km wycieczki krajoznawczej . Gdy¿ nie kupi³em .Za¶ sprzedaj±cy zmieni³ fotki na mniej wyra¼ne .Natomiast handlarz u którego kupi³em przez telefon powiedzia³ o wszystkich mankamentach auta , i o dziwo mówi³ prawdê .Mimo najszczerszych chêci nic wiêcej nie znalaz³em .Dobra firma sama siê obroni - jak napisa³e¶ .
    Ostatnio edytowane przez exter121 ; 11-12-2015 o 14:53
    POZDRAWIAM ANDRZEJ

    SKODA FELA 1,9 D PICK-UP

  15. #14
    Niedzielny kierowca Awatar KamilJaworzno
    Imiê
    Kamil
    Model
    MkV
    Silnik
    DW10, 10C, 10F
    Opis
    Jaguar XF, Focus MK3 ST, 2xMK3, 3xMK4
    Od
    01 Jan 2015
    Mieszka w
    Jaworzno
    to stfan. wiem bo pisa³ do mnie ¿ebym usun±³ wpisy o nim. có¿, opinie nie bior± siê z kosmosu

  16. #15
    Zielony listek
    Imiê
    Rafa³
    Model
    Pepiczkowa kura
    Silnik
    1,6
    Od
    12 Aug 2011
    Mieszka w
    Be³chatów/Warszawa
    khapir omojaj limanowa,siekierczyne i inne miejsca stfana z daleka jak i jego auta
    Rafa³:725-385-056-Plus gg:36615612

  17. #16
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    08 Dec 2015
    Mieszka w
    Kraków
    ¶mieszne forum i ¶mieszni jego hejterzy, zgasi³ bym was po kolei ale gó*no sie nie pali.

    Konto banowane mam co chwilê i mod który ma w³adze do lockingu to jaki¶ zwyk³y pionek który my¶li ¿e zniechêci mnie do korzystania z forum. Zero odpowiedzi na pw, ³atwiej zrobiæ na z³o¶æ i klikn±æ bana

    Taa jasne ludzie widzieli i opisuj± TYLKO PRZYTOCZ MI jeden z drugim tak± w³asnie sytuacje, bo ja jedyne co widze na forum to ten temat!!!! --> http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...do-sprawdzenia

    i kilka innych wpisów zadowolonych ludzi gdzie¶ w temacie obejrzane st220 tylko oczywi¶cie jak zwykle pozytywne wpisy lec± zaraz w zapomnienie, z³e sprzed kilku lat siej± siê nadal.

    I wszystkim którzy siê zastanawiaj± czy mo¿na wybraæ siê ogl±dn±æ do mnie auto polecam przeczytaæ w/w temat bo TO S¡ LUDZIE KTÓRZY BYLI I WIDZIELI A NIE DZIECI Z INTERNETU KTÓRZY CO¦ GDZIE¦ PRZECZYTAJ¡ I NAKLEPI¡ NA KLAWIATURZE BZDURY DODAJ¡C SWOJE BAJKI.
    Sprzeda³em ju¿ masê STeków i jako¶ nigdy ¿aden ani nie chcia³ wróciæ ani nie wróci³. Nie wyt³umaczalne ? By³o ju¿ wielu ludzi którzy kupili u mnie auto czytaj±c wczesniej te wasze wypociny, jad±c xxx km my¶lac ¿e jaki¶ dzieciak na forum mo¿e ma racje, na szczê¶cie jak to kto¶ ³adnie napisa³ produkt sam siê broni. Ale oczywi¶cie tego nikt nie pamiêta, bo powiela siê tylko z³e opinie nawet sprzed kilku lat, te pozytywne s± nie wa¿ne.

    Auta o które jestem pos±dzany jako w s³abym stanie to szroty z polski KTÓRYMI ZAJMOWA£EM SIÊ 2 LATA TEMU. Co drugi miecio magik mechanik i lakiernik lepszy. Aut zza granicy nie da przybli¿yæ do stanu krajowego wiêc na ch³opski zdrowy rozum pomy¶lcie jak mog± byæ auta w s³abym stanie skoro przyjecha³y zza granicy i czêsto maj± ksi±¿ke prowadzon± do koñca a nie jak w polsce przez okres gwarancyjny g³ównie.

    KTO M¡DRY I MA ROZUM W G£OWIE zrozumie moje przes³anie, czytaj±c te hejty faktycznie mo¿na siê zniechêciæ, ale kto nie ryzykuje ( ryzyka brak ) ten nie cieszy siê fajnym wózkiem. Mia³em ju¿ kilku klientów z polecenia osób które zakupi³y, ludzie pobrali sporo partsów tuningowych, zawsze wspieram pomoc± techniczn± i czymkolwiek co potrzeba. Taka ot auto reklama

    Tyle, wiem walka z wiatrakami, z hejterami nie wygram bo maj± na to czas i traktuj± oczernianie jako hobby
    Ostatnio edytowane przez este220 ; 12-12-2015 o 15:20

  18. #17
    Niedzielny kierowca Awatar exter121
    Imiê
    ANDRZEJ
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    MONDEO II 2,0 16V ,97/ GHIA E+G SILVER TOP KOMBI
    Od
    28 Oct 2009
    Mieszka w
    Szczecin/My¶libórz
    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    ¶mieszne forum i ¶mieszni jego hejterzy, zgasi³ bym was po kolei ale gó*no sie nie pali.

    Konto banowane mam co chwilê i mod który ma w³adze do lockingu to jaki¶ zwyk³y pionek który my¶li ¿e zniechêci mnie do korzystania z forum. Zero odpowiedzi na pw, ³atwiej zrobiæ na z³o¶æ i klikn±æ bana

    Taa jasne ludzie widzieli i opisuj± TYLKO PRZYTOCZ MI jeden z drugim tak± w³asnie sytuacje, bo ja jedyne co widze na forum to ten temat!!!! --> http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...do-sprawdzenia

    i kilka innych wpisów zadowolonych ludzi gdzie¶ w temacie obejrzane st220 tylko oczywi¶cie jak zwykle pozytywne wpisy lec± zaraz w zapomnienie, z³e sprzed kilku lat siej± siê nadal.

    I wszystkim którzy siê zastanawiaj± czy mo¿na wybraæ siê ogl±dn±æ do mnie auto polecam przeczytaæ w/w temat bo TO S¡ LUDZIE KTÓRZY BYLI I WIDZIELI A NIE DZIECI Z INTERNETU KTÓRZY CO¦ GDZIE¦ PRZECZYTAJ¡ I NAKLEPI¡ NA KLAWIATURZE BZDURY DODAJ¡C SWOJE BAJKI.
    Sprzeda³em ju¿ masê STeków i jako¶ nigdy ¿aden ani nie chcia³ wróciæ ani nie wróci³. Nie wyt³umaczalne ? By³o ju¿ wielu ludzi którzy kupili u mnie auto czytaj±c wczesniej te wasze wypociny, jad±c xxx km my¶lac ¿e jaki¶ dzieciak na forum mo¿e ma racje, na szczê¶cie jak to kto¶ ³adnie napisa³ produkt sam siê broni. Ale oczywi¶cie tego nikt nie pamiêta, bo powiela siê tylko z³e opinie nawet sprzed kilku lat, te pozytywne s± nie wa¿ne.

    Auta o które jestem pos±dzany jako w s³abym stanie to szroty z polski KTÓRYMI ZAJMOWA£EM SIÊ 2 LATA TEMU. Co drugi miecio magik mechanik i lakiernik lepszy. Aut zza granicy nie da przybli¿yæ do stanu krajowego wiêc na ch³opski zdrowy rozum pomy¶lcie jak mog± byæ auta w s³abym stanie skoro przyjecha³y zza granicy i czêsto maj± ksi±¿ke prowadzon± do koñca a nie jak w polsce przez okres gwarancyjny g³ównie.

    KTO M¡DRY I MA ROZUM W G£OWIE zrozumie moje przes³anie, czytaj±c te hejty faktycznie mo¿na siê zniechêciæ, ale kto nie ryzykuje ( ryzyka brak ) ten nie cieszy siê fajnym wózkiem. Mia³em ju¿ kilku klientów z polecenia osób które zakupi³y, ludzie pobrali sporo partsów tuningowych, zawsze wspieram pomoc± techniczn± i czymkolwiek co potrzeba. Taka ot auto reklama

    Tyle, wiem walka z wiatrakami, z hejterami nie wygram bo maj± na to czas i traktuj± oczernianie jako hobby
    Kto m±dry i ma rozum ten ponia³ .
    POZDRAWIAM ANDRZEJ

    SKODA FELA 1,9 D PICK-UP

  19. #18
    Zielony listek
    Imiê
    Rafa³
    Model
    Pepiczkowa kura
    Silnik
    1,6
    Od
    12 Aug 2011
    Mieszka w
    Be³chatów/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    ¶mieszne forum i ¶mieszni jego hejterzy, zgasi³ bym was po kolei ale gó*no sie nie pali.
    Cytat Zamieszczone przez este220 Zobacz posta
    pozytywne wpisy lec± zaraz w zapomnienie, z³e sprzed kilku lat siej± siê nadal.
    dziwisz sie idioto ze ida zapomnienie?
    nie dosc ze byles wa³kiem ,ktory nagle zmienil sie w szlachetnego handlowca,to masz jeszcze pretensje?gamoniu?
    dostales multi bany i bedziesz dostawal bo taki jest regulamin a swoje auta wsadz se glebeoko w 4 itery marny handlarzyno
    az dziw mze ci jeszcze nikt ryja nie obil
    Rafa³:725-385-056-Plus gg:36615612

  20. #19
    Klubowicz honorowy Awatar Linarr
    Imiê
    Krzy¶ ale nie Ibisz ;)
    Model
    Audi A5 10' i GSXR K8
    Silnik
    3.0 i 600
    Opis
    by³o ST24 w habecie
    Od
    16 May 2010
    Mieszka w
    ¯yrardów
    poczytaj sobie ten w±tek zanim dostaniesz bana, fajn± pere³kê sprzeda³e¶
    http://mondeoklubpolska.pl/showthrea...T220-zakupione
    By³o Mondeo ST24
    Czas na nowy projekt < kliknij tutaj > Finalnie 310KM 400NM

  21. #20
    Zielony listek
    Imiê
    Rafa³
    Model
    Pepiczkowa kura
    Silnik
    1,6
    Od
    12 Aug 2011
    Mieszka w
    Be³chatów/Warszawa
    Linar uwazaj zaraz wpadnie obronca ucisnionych sam don mondeo i jego giermek leshek

    a tak serio to neich dalej kupuja u tegi mirka handlarza auta ,ja z czystym sumieniem z kazdego moge sie smiac dowoli,bo sory ,ale jesi ktos ma taka a nie inna przypieta latke,to chyba lepiej pieszo chodzic niz az tak ryzykowac
    Rafa³:725-385-056-Plus gg:36615612

Podobne w±tki

  1. [Duratec] Podpowie kto¶ w kwestii sprawdzenia EVAP-u ??
    By tomi14101 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzêdowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-08-2015, 12:51
  2. [MkIII] Podpowie mi kto¶ jak rozebraæ lusterko?
    By brytyjczyk in forum Nadwozie i wnêtrze
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-09-2006, 18:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów