+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Faktycznie ta benzyna to średnio działa albo mojemu już nic nie pomoże bo po godzinnej kąpieli, dokładnym czyszczeniu, wysuszeniu i nasmarowaniu dalej wariuje. Trzeba się rozkładać za nowym :/

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Pochłaniacz prostych Awatar polciuxxx
    Imię
    Paweł
    Model
    MKII
    Silnik
    St200 & st220
    Opis
    Fan passaretti TDI
    Od
    31 May 2012
    Mieszka w
    Szczytna
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Faktycznie ta benzyna to średnio działa albo mojemu już nic nie pomoże bo po godzinnej kąpieli, dokładnym czyszczeniu, wysuszeniu i nasmarowaniu dalej wariuje. Trzeba się rozkładać za nowym :/

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk
    Sprawdź to co napisałem bądź Bartek. Na taki osad jak tam siedzi trzeba coś mocniejszego ;-)
    Członek elitarnego klubu posiadaczy starych uszczelek pod głowicą

  4. #23
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    No sprawdzę jak znajdę, tylko u mnie w tej komorze jest już czysto że można z tego jeść. Jak poruszalem tym tloczkiem to z tej elektroniki leci jakis plyn brudny, wydaje mi się że jak czyscilem WD to mogło się tam coś dostać i szlag go trafił. Ale spróbuję znaleźć ten preparat do czyszczenia gaznikow i zobaczę czy pójdzie.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  5. #24
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    No i po wczorajszym ponownym czyszczeniu padł całkiem :/ nie trzyma obrotów i gaśnie przy wysprzeglaniu czasami, jedyny plus tego to że już nie ma Batorego trzeba zamówić nowy. Jednak ponad 250.000km to dla tego krokowego za dużo ale i tak wytrzymał 14 lat ciężkiej pracy, czyli wychodzi na to że nowy powinien tyke samo wytrzymać i prędzej się buda się rozsypie niż on.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  6. #25
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    A sluchajcie jaki krokowy kupić? Oryginalny, Pierburg, czy może Hella? Bo tych tanich po około 60€ chyba się raczej nie opłaca co? Ten Pierburg w porównaniu z oryginałem jest o 50€ tańszy.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

    ---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

    Trochę o firmie Pierburg poczytałem i się dowiedziałem że to sąsiedzi moi I ponoć robią/robili między innymi pompy benzynowe i silniki krokowe na Pierwszy montaż do różnych aut w tym do Ford to chyba się skuszę, trzeba w końcu rodzimą gospodarkę wspierać

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  7. #26
    Pochłaniacz prostych Awatar polciuxxx
    Imię
    Paweł
    Model
    MKII
    Silnik
    St200 & st220
    Opis
    Fan passaretti TDI
    Od
    31 May 2012
    Mieszka w
    Szczytna
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    A sluchajcie jaki krokowy kupić? Oryginalny, Pierburg, czy może Hella? Bo tych tanich po około 60€ chyba się raczej nie opłaca co? Ten Pierburg w porównaniu z oryginałem jest o 50€ tańszy.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

    ---------- Post added at 14:13 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

    Trochę o firmie Pierburg poczytałem i się dowiedziałem że to sąsiedzi moi I ponoć robią/robili między innymi pompy benzynowe i silniki krokowe na Pierwszy montaż do różnych aut w tym do Ford to chyba się skuszę, trzeba w końcu rodzimą gospodarkę wspierać

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk
    http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...RA-quot-opinie

    Opinie różne, jak kupiłem ori.
    Członek elitarnego klubu posiadaczy starych uszczelek pod głowicą

  8. #27
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    No ale o Pierburg nie ma nic negatywnego to że w servisie Ford mówili że oni robią dla Forda na pierwszy montaż te krokowe i to by się zgadzało bo czytałem artykuły w którym firma Pierburg dostała nagrodę Ford Q1 w 2014 za Jakość swoich produktów. Znalazłem nawet taki krokowy za 72€ z wysyłką to zamawiam jego, szrott to nie może być jak produkują lub produkowali dla Forda części. Podzielę się wrażeniami jak przyjdzie, w piątek powinien być u mnie
    Kolega Fifek kupił Pierburg i był zadowolony. Ciekawe czy mu jeszcze działa.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

    ---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

    Jutro jeszcze do nich zadzwonię i się dopytam jak to jest i czy produkuje dla nich firma Hitachi tak jak kolega Gin pisał, ale nie chce mi się wierzyć bo firma( matka) jest od 1909 roku i sami wymyślają różne rzeczy i na stronie jest napisane że oni sami produkują. Zadzwonię i się dowiem ile mogę i dam znać. Pewnie czy produkują dla Forda o
    To się nie dowiem ale spróbuję to wyciągnąć

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Qornell ; 08-03-2017 o 16:53

  9. #28
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    No i dzwoniłem wczoraj do firmy Pierburg i miła pani mnie poinformowała że oni sami produkują części i że firma Hitachi na 100% dla nich nic nie produkuje bo mają swoją fabrykę w Neuss tak że kolega Gin się mylił. Dowiedziałem się też ( nie bezpośrednio) że produkowali/produkują części na pierwszy montaż do Ford i innych znanych marek aut. Dzisiaj przyszedł mi od nich krokowy i jest do dokładnie ten sam co z Logo Ford/Motorcraft, nawet ma zeszlifowane numery I stary i nowy wyglądają tak samo czyli jeżeli wam padnie krokowy a chcecie tanio kupić oryginał to mogę polecić zakup krokowego firmy PIERBURG za połowę ceny Oryginalnego. Wrzucam fotki do porównania.



    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

Podobne wątki

  1. [MkIII] Czy to skrzynia do wymiany?
    By ROBERTJ in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-04-2016, 15:13
  2. [MkIII] Próg do wymiany
    By nikodem in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-11-2015, 10:18
  3. [MkIII] Klima do wymiany :(
    By zenon21 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29-04-2012, 22:19
  4. [MkII] Membrany do wymiany po 30 kkm
    By mareckis in forum LPG
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-12-2009, 19:57
  5. Termostat do wymiany ?
    By Mundek_Ghia in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-06-2007, 23:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów