+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 59
  1. #21
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    A moze jest ktos na forum z wawy lub okolic i pomoze w problemie?
    Najlepiej w kąciku regionalnym zapytaj czy ktoś by był czasowy żebyś podjechał do niego.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Na chwile obecna jest narazie dobrze w czwartek/piatek jade na kompa na sprawdzenie wszystkiego dam znac co i jak

  4. #23
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Mialem wolna chwile wczoraj i zauwazylem ze lapacz ze zderzaka nie byk dobrze polaczony z filtrem powietrza moze to tez przez to byla uboga mieszanka jak lewego ciagnol

  5. #24
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    lapacz ze zderzaka nie byk dobrze polaczony z filtrem powietrza moze to tez przez to byla uboga mieszanka jak lewego ciagnol
    Raczej nie bo to jest przed przepływką.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  6. #25
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    lapacz ze zderzaka nie byk dobrze polaczony z filtrem powietrza moze to tez przez to byla uboga mieszanka jak lewego ciagnol
    Raczej nie bo to jest przed przepływką.
    Aha no dobra ok to jeszcze szukac za prseplywka? A co by tam moglo byc nie tak?

  7. #26
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Uszczelki kolektora, podciśnienia.

    Niedługo będzie spot cykliczny, ostatni czwartek miesiąca, jak już będzie ustalona miejscówka to tutaj
    http://mondeoklubpolska.pl/forumdisplay.php/18-Spoty
    pojawi się zapewne temat, jak temat się pojawi wrzuć w nim zapytanie czy ktoś elma by wziął na spota i Ci przemacał auto.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  8. #27
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  9. #28
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Postaram sie pojawic nie wiem jak z robota bede stal. Sondy mi sprawdzali niby sa okej. Ale zdaje mi sie ze najlepiej by bylo sprawdzic na fordowskim kompie juz nje mam pojecia co to moze byc ciagle te same bledy uboga mieszanka. Jak odlaczalem sondy to wyskakuje blad ze bogata mieszanka ale checkiem nie wali po odpieciu sondy. A dzisiaj znow wywali blad od skladu mieszanki. Przeplywka sprawna wszystkie wezyki na swoim miejscu. Panowie a moze filtr paliwa sie przypchal? Zamowilem juz sobie filtr UFI zobaczymy czy cos to da. Odma jest tez na swoim miejscu a czy za kolektrorem ssacym tez sa jakies podcisniena pochowane nie widoczne na pierwszy rzut oka

  10. #29
    Zielony listek
    Model
    st220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    21 Mar 2014
    Mieszka w
    łódz
    Mialem to samo 2 miesiace walczylem i sie udalo a mianowicie na poczatek sondy ja kupilem na ucando podmienilem i mialem 30 dni na zwrot w tym czasie zmienielm uszczelki pod kolektorem ssacym ale pamietaj sa dwie jedna nad wtryskiwaczami i pod wtryskiwaczami nastepnie czyszczenie przepustnicy wymiana uszczelki przepustnicy wymiana krokowca bo buczał naprawa wezyka na filtrze par paliwa i co nic to nie pomoglo :-) wiec wymienilem przeplywomierz i problem znikl podmienilem sondy na moje stare i jest oki narazie :-) odeslalem na ucando i kaske oddali powodzenia

  11. #30
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez malik81 Zobacz posta
    Mialem to samo 2 miesiace walczylem i sie udalo a mianowicie na poczatek sondy ja kupilem na ucando podmienilem i mialem 30 dni na zwrot w tym czasie zmienielm uszczelki pod kolektorem ssacym ale pamietaj sa dwie jedna nad wtryskiwaczami i pod wtryskiwaczami nastepnie czyszczenie przepustnicy wymiana uszczelki przepustnicy wymiana krokowca bo buczał naprawa wezyka na filtrze par paliwa i co nic to nie pomoglo :-) wiec wymienilem przeplywomierz i problem znikl podmienilem sondy na moje stare i jest oki narazie :-) odeslalem na ucando i kaske oddali powodzenia

    A jak przeplywka byla walnieta to spalal Ci wiecej czy nie zmienilo sie to? Bo mi akuray wiecej nie pali. Ja juz jedna sonde odsunolem. Nie wiem jak dobrac sie to tej drugiej co jest za drugim katem. Masz jakis pomysl jak tam dojsc bez rozbierania polowy silnika. Czyli mowisz ze winna byla przeplywka? Auto normalnie Ci jezdzilo? Nie mialo mula itp? I miales te same bledy co jak? Ubogo na dwoch bankach?

  12. #31
    Zielony listek
    Model
    st220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    21 Mar 2014
    Mieszka w
    łódz
    Jedynym obiawem byl check nic sie nie dzialo nawet elektryk juz nie mial pomyslow. Tak mialem na dwuch bankach i do drugiej sondy tylko po zdjeciu kolektora dolotowego. Wiesz ja mialem uszkodzone uszczelki pod kolektorem ale po ich wymianie nie zgasl check ale podmienilem uzywany przeplywomierz za 90 zl i udalo sie

  13. #32
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez malik81 Zobacz posta
    Jedynym obiawem byl check nic sie nie dzialo nawet elektryk juz nie mial pomyslow. Tak mialem na dwuch bankach i do drugiej sondy tylko po zdjeciu kolektora dolotowego. Wiesz ja mialem uszkodzone uszczelki pod kolektorem ale po ich wymianie nie zgasl check ale podmienilem uzywany przeplywomierz za 90 zl i udalo sie
    A czym objawiaja sie uszkodzone uszczelki pod kolektorem? To chyba tez tak zrobie ze kupie druga przeplywke.

  14. #33
    Zielony listek
    Model
    st220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    21 Mar 2014
    Mieszka w
    łódz
    No objaw to wlasnie branie lewego powietrza i w tedy jest mieszanka zbyt uboga w stosunku do czesci paliwa ustalona przez lambde i przeplywomierz

    ---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

    Pamietaj ze to nie musi byc akurat to lista jest dluga co trzeba wyeliminowac

  15. #34
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    daj znać czy coś się wyjaśniło
    Wyjasnilo sie i w sumie nie wyjasnilo. Podmianka przeplywki byla i tez wywalalo blad. Przepustnica wyczyszczona krokowiec wyczyszczony filtry wymienione redukcja na sonde jedna zalozona bo jak wiadomo na druga nie zakladalem bo miejsca nie ma a czasu na rozbieranie nie bylo. Od czasu do czasu jeszcze wywali blad . Pewnie druga sonda daje . Albo pompa paliwa bo to tylko na wolnycj obrotach

  16. #35
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    daj znać czy coś się wyjaśniło
    Wyjasnilo sie i w sumie nie wyjasnilo. Podmianka przeplywki byla i tez wywalalo blad. Przepustnica wyczyszczona krokowiec wyczyszczony filtry wymienione redukcja na sonde jedna zalozona bo jak wiadomo na druga nie zakladalem bo miejsca nie ma a czasu na rozbieranie nie bylo. Od czasu do czasu jeszcze wywali blad . Pewnie druga sonda daje . Albo pompa paliwa bo to tylko na wolnycj obrotach
    u mnie problem niemal zniknął, pozostaje jeszcze pojechać na regulacje LPG i będzie gitara
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  17. #36
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    daj znać czy coś się wyjaśniło
    Wyjasnilo sie i w sumie nie wyjasnilo. Podmianka przeplywki byla i tez wywalalo blad. Przepustnica wyczyszczona krokowiec wyczyszczony filtry wymienione redukcja na sonde jedna zalozona bo jak wiadomo na druga nie zakladalem bo miejsca nie ma a czasu na rozbieranie nie bylo. Od czasu do czasu jeszcze wywali blad . Pewnie druga sonda daje . Albo pompa paliwa bo to tylko na wolnycj obrotach
    u mnie problem niemal zniknął, pozostaje jeszcze pojechać na regulacje LPG i będzie gitara

    Jezeli bym mial gaz to juz bym dawno pojechal czysta benzynka

  18. #37
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    daj znać czy coś się wyjaśniło
    Wyjasnilo sie i w sumie nie wyjasnilo. Podmianka przeplywki byla i tez wywalalo blad. Przepustnica wyczyszczona krokowiec wyczyszczony filtry wymienione redukcja na sonde jedna zalozona bo jak wiadomo na druga nie zakladalem bo miejsca nie ma a czasu na rozbieranie nie bylo. Od czasu do czasu jeszcze wywali blad . Pewnie druga sonda daje . Albo pompa paliwa bo to tylko na wolnycj obrotach
    u mnie problem niemal zniknął, pozostaje jeszcze pojechać na regulacje LPG i będzie gitara

    Jezeli bym mial gaz to juz bym dawno pojechal czysta benzynka
    u mnie problem był lewego powietrza to raz a po drugie to korekcja LPG bo jeszcze mi za często gaśnie
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  19. #38
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Sluchaj a powiedz gdzie Ci lapal lewego? Bo ja juz nie mam pojecia gdzie szukac

  20. #39
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    Sluchaj a powiedz gdzie Ci lapal lewego? Bo ja juz nie mam pojecia gdzie szukac
    Na czerwono:


    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  21. #40
    Kursant
    Model
    St220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    18 Jun 2016
    Mieszka w
    Ząbki
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Malyst220 Zobacz posta
    Sluchaj a powiedz gdzie Ci lapal lewego? Bo ja juz nie mam pojecia gdzie szukac
    Na czerwono:


    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    No to wlasnie ja mam to wszystko luzno niestety. Musze to naprawic. Zmieniales rurke czy tylko cybanty?

Podobne wątki

  1. [ST220] Wypadanie zapłonu; zbyt uboga mieszanka; zbyt bogata mieszanka
    By N86 in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 15-02-2017, 08:19
  2. [ST220] zbyt uboga mieszanka
    By malik81 in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-08-2016, 08:51
  3. [Zetec] zbyt uboga mieszanka?
    By darek1974 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 16:03
  4. [MkII] Zbyt uboga mieszanka stag 300 plus
    By Rogaleskoo in forum LPG
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 16-12-2010, 09:49
  5. Błąd P0171 - zbyt uboga mieszanka
    By vMZe in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 03-06-2007, 19:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów