+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 43

Wątek: Radio do MKIII

  1. #21
    Pogromca zakrętów Awatar fundil
    Imię
    Łukasz
    Model
    był B6 jest B7
    Silnik
    X0+XT+XTR+DuraAce
    Opis
    fundil edyszyn
    Od
    31 Aug 2010
    Mieszka w
    Mysłowice
    To jest błąd na stronie Pioneera. To radio pasuje do polifta czyli 2003r

    ---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:45 ----------

    Cytat Zamieszczone przez AndreRe Zobacz posta
    może ktoś z Was już przerabiał tą sprawę, będę wdzięczny za uwagi
    Do przedlifta włożysz radio 2 din ale będziesz musiał troszkę podciąć konsolę. Jest sporo o tym na forum
    fundil@interia.pltel;604-236-407
    Na stanie STN 1170, ELM, F-super i coś do radyjek.




  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez fundil Zobacz posta
    Do przedlifta włożysz radio 2 din ale będziesz musiał troszkę podciąć konsolę. Jest sporo o tym na forum
    dzięki za pomoc

    czy z Alpine CDE-W235BT też będę musiał podcinać konsolę, bo wymiary mają podobne?
    przepraszam za sztukowanie pytań

  4. #23
    Pogromca zakrętów Awatar fundil
    Imię
    Łukasz
    Model
    był B6 jest B7
    Silnik
    X0+XT+XTR+DuraAce
    Opis
    fundil edyszyn
    Od
    31 Aug 2010
    Mieszka w
    Mysłowice
    To jest zwykłe 2din, czyli tak
    fundil@interia.pltel;604-236-407
    Na stanie STN 1170, ELM, F-super i coś do radyjek.




  5. #24
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    fundil
    wielkie dzięki za pomoc,

    chyba pokuszę się o odsłuch modelu Alpine i jak music mi przypasuje to będzie git w moim Mondeuszu,
    mam już wytłumione drzwi i zamontowane głośniki Morela (system odseparowany tweety i middle-bass),
    teraz czas na radio, a potem zobaczymy czy będę potrzebował subwoofera ze wzmacniaczem,
    bo w końcu Alpine ma tylko 4x50W /RMS/ na wyjściu, a 6000CD RDS EON na pewno mniej, ale nigdzie nie znalazłem ile,

    może Ty się orientujesz, bo za Chiny Ludowe nigdzie nie znalazłem specyfikacji tego radia jakie montuje fabrycznie Ford,
    to już moje ostatnie pytanie, może wiesz, gdzie takie info lub specyfikację znaleźć?
    Ostatnio edytowane przez AndreRe ; 17-11-2016 o 00:04

  6. #25
    Pogromca zakrętów Awatar fundil
    Imię
    Łukasz
    Model
    był B6 jest B7
    Silnik
    X0+XT+XTR+DuraAce
    Opis
    fundil edyszyn
    Od
    31 Aug 2010
    Mieszka w
    Mysłowice
    @AnderRe; W Mysłowicach na giełdzie jest salonik tam możesz posłuchać co nie co

    ---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

    Cytat Zamieszczone przez AndreRe Zobacz posta
    Alpine ma 4x50W /RMS
    Żadne radio niema takiej mocy

    ---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

    Cytat Zamieszczone przez AndreRe Zobacz posta
    6000CD RDS EON
    Ma moc 4X7W
    fundil@interia.pltel;604-236-407
    Na stanie STN 1170, ELM, F-super i coś do radyjek.




  7. #26
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez fundil Zobacz posta
    W Mysłowicach na giełdzie jest salonik tam możesz posłuchać co nie co

    własnie tam mi wytłumiali drzwi i montowali głośniki Morela, a dane zamieściłem z instrukcji Alpine:

    Wymagane napięcie 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
    Maksymalna moc wyjściowa 50 W × 4, tak czy owak RMS pewnie i tak jest większy od 7W w 6000CD RDS EON
    Maksymalne napięcie przed wyjściem 2 V/10 k omów
    Tony niskie 14 dB przy 60 Hz
    Tony wysokie 14 dB przy 10 kHz
    Podbijanie dźwięków niskich i wysokich 10 dB przy 100 Hz
    Waga 1,618 kg
    Ostatnio edytowane przez AndreRe ; 17-11-2016 o 00:17

  8. #27
    Zielony listek
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Mondeo poszedł w świat. Teraz Jag x-type
    Silnik
    2.5 196KM
    Od
    01 Sep 2016
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez AndreRe Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez fundil Zobacz posta
    W Mysłowicach na giełdzie jest salonik tam możesz posłuchać co nie co

    własnie tam mi wytłumiali drzwi i montowali głośniki Morela, a dane zamieściłem z instrukcji Alpine:

    Wymagane napięcie 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
    Maksymalna moc wyjściowa 50 W × 4, tak czy owak RMS pewnie i tak jest większy od 7W w 6000CD RDS EON
    Maksymalne napięcie przed wyjściem 2 V/10 k omów
    Tony niskie 14 dB przy 60 Hz
    Tony wysokie 14 dB przy 10 kHz
    Podbijanie dźwięków niskich i wysokich 10 dB przy 100 Hz
    Waga 1,618 kg
    Rms nie koniecznie będzie większy. Zależy od sprzętu. Takie założenia nie mają sensu. Poza tym jak interesuje Cię moc wyjścia wyłącznie to załóż wzmacniacz, koniecznie największy. A jeśli interesujesz się charakterystyką brzmienia w zupełności wystarczy Ci moc proponowana przez wzmacniacz forda (gorzej z jego charakterystyka . Nie odczulem ostatnio żadnych cięć czy problemów mimo wyłączenia muzyki w takiej głośności, że po otwarciu drzwi można koncert dać.

    tapniete z telefonu.
    Ostatnio edytowane przez mortt ; 17-11-2016 o 09:03

  9. #28
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez mortt Zobacz posta
    Rms nie koniecznie będzie większy. Zależy od sprzętu. Takie założenia nie mają sensu. Poza tym jak interesuje Cię moc wyjścia wyłącznie to załóż wzmacniacz, koniecznie największy.
    gdzieś czytałem, że moc RMS (inaczej maksymalna, muzyczna) jaką może wygenerować wzmacniacz
    (tutaj końcówki na wyjściu sekcji wzmacniacza radioodtwarzacza) jest zazwyczaj o 40-60% większa od mocy DIN (nominalna, ciągła)
    z jaką w sposób "stały" współpracuje radioodtwarzacz z głośnikami, do tego jeszcze ważna jest impedancja głośników,

    ale reasumując to i tak by było około 20W (40% z 50W) na każdy z 4 kanałów Alpine w tym Radioodtwarzaczu CD CDE-W235BT,
    skoro na przykład wzmacniacz JBL GT5-A604E daje moc przy 4 Ω (RMS): 4 x 60 W, <1% THD, a to jest wartość zbliżona do mocy Alpine,
    zatem po co mi wzmacniacz?
    oczywiście można zakupić Wzmacniacz 4-kanałowy - Alpine PDR-F50 za 1499 zł
    i on daje na kanał przy 4 Ohm: (@14,4V ≤1%THD+N) 85W x 4,
    a przy zmostkowaniu przy 4ohms: 14.4V(@14.4V ≤1%THD+N): 250W x 2, no to jest czad!!

    Cytat Zamieszczone przez mortt Zobacz posta
    A jeśli interesujesz się charakterystyką brzmienia w zupełności wystarczy Ci moc proponowana przez wzmacniacz forda (gorzej z jego charakterystyka . Nie odczulem ostatnio żadnych cięć czy problemów mimo wyłączenia muzyki w takiej głośności, że po otwarciu drzwi można koncert dać.
    ale charakterystyka brzmienia chyba zależy od mocy, bo aby głośniki pokazały neutralność, analityczność, ciepłość czy zimność
    to muszą dostać odpowiednio stabilną moc elektryczną, którą zamieniają na fale akustyczną tak w skrócie,
    zatem skoro radio Forda 6000CD daje mniejszą moc od Alipne CDE-W235BT, to jest gorzej z charakterystyką,
    a o koncercie to chyba można zapomnieć albo Ja nie rozumiem Twojej wypowiedzi ??
    Ostatnio edytowane przez AndreRe ; 17-11-2016 o 14:42

  10. #29
    Kursant Awatar qstosz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    Octan blue
    Od
    22 Jan 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Proponuje FAQ Nazara na początek.

  11. #30
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez qstosz Zobacz posta
    FAQ Nazara
    fajna rzecz, właśnie przeczytałem,

    ale polecam również artukuł pod adresem:
    http://www.audiofanatyk.pl/slownik-p...h-pojec-audio/
    i
    http://www.hifi.pl/porady/
    też dużo informacji, polecam
    Ostatnio edytowane przez AndreRe ; 17-11-2016 o 19:10

  12. #31
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez mortt Zobacz posta
    Włożyłem dzisiaj 6000cd czarne z mk4 (akceptujac fakt, że zegarek nie będzie działał) i jestem zachwycony jakością dźwięku względem tego co miałem.
    dzisiaj po odsłuchu w moim samochodzie (system odseparowany Morela 4 x 165 mm woofer i tweety
    plus zwrotnica Morela oraz wytłumione drzwi) poznałem różnicę pomiędzy radioodtwarzaczem Alpine CDE-9882Ri,
    a fabrycznym 6000CD RDS EON i powiem tak:

    przy podłączeniu Alpine masz taki zapas mocy, że moje głośniki Morela dają taki CZAD!!!!,
    że w aucie przy głośności na maksimum nie ma szans,
    abyś wytrzymał w aucie i możesz dawać koncert po okolicy, ale czy to ma sens, według mnie absolutnie NIE,
    masz możliwość ustawiania charakterystyki dźwięku (basy/wysokie +/-7, przód/tył +/-7,
    częstotliwości odcięcia/podbicia niskich 80; 100; 150; 200 Hz i wysokich dźwięków 10; 12,5; 15; 17,5 kHz,
    wyjścia na subwoofer, itd./,
    tego wszystkiego prawie w Fordowskim radioodtwarzaczu CD nie uświadczysz
    poza podbiciem i przekierowaniem basy/wysokie i przód/tył!!!!


    przy podłączeniu 6000CD RDS EON Forda możesz dać głośność na maksa i głośnikom jeszcze brakuje,
    ALE grają dobrze jak dla mnie nawet w aucie, natomiast o koncercie jak przy Alpine to możesz zapomnieć,
    brakuje mocy, natomiast o ustawieniach charakterystyki dźwięku to tylko w marzeniach, słuchasz tak jak jest nagrane
    i KONIEC!!!!
    o takich bajerach jak USB, iPhone, Bluethooth etc. i Wave, WMA, mp3 na płycie CD-R bez szans
    (chyba, że zapiszesz w nagrywarce jako CD-Audio, ale z jakością dźwięku 16 bit i 44,1 kHz ma to niewiele wspólnego),
    Ja zazwyczaj kopiuję oryginalne płyty w stosunku 1:1, więc jako CD-Audio czyta każdą bez problemu i dźwięk dla mnie jest OK,
    ale porównując go do odtwarzacza stacjonarnego Pioneer'a z amplitunerem Pioneer'a w domu plus zestaw stereo kolumn podłogowych to o jakości Hi-Fi mogę powiedzieć TO CO W DOMU NIE DA RADY W AUCIE - KAPLICA!!!!
    (chyba, że ktoś ma kasy jak lodu i nie ma co z nią robić)

    Ja osobiście tylko raz siedziałem i miałem okazję posłuchać muzyki
    w Audi A6 z fabrycznym systemem Harman Kardon i TO BYŁO TO!!!!,
    ale samochód kosztował prawie 600 tyś. złotych.

    Kończąc moim zdaniem:
    po 1-wsze: zacznij od bardzo dobrego wytłumienia drzwi, podłóg, (podsufitki, jeśli musisz),
    po 2-gie: odsłuchaj jakieś dobrej jakości głośniki (mogą być Morele, ale nie głośniki za 200-300zł/parę, bo szkoda czasu),
    które będzie można zamontować w Twoim Fordzie i te które Ci podpasują z charakterystyką dźwięku zamontuj w obu parach drzwi,
    po 3-cie: potem jak nadal potrzebujesz podbicia basów/wysokich, przekierowania/odcięcia dźwięków
    to zainwestuj w dobry radioodtwarzacz CD/mp3
    (ale nie 300-400 zł, bo on Ci tego nie zapewni, niestety tutaj jakość i możliwości muszą kosztować, kup za tyle za ile możesz)
    po 4-te: jak wciąż będziesz potrzebował jeszcze mocy, dobitniejszych i bardziej wyrazistych dźwięków
    to pomyśl o wzmacniaczu i subwooferze,ale to już jest DUBELTOWY WYDATEK!!!!

    to moja skromna opinia po dzisiejszych wrażeniach odsłuchowych, miłych wrażeń w komponowaniu swojego audio
    Ostatnio edytowane przez AndreRe ; 18-11-2016 o 17:06

  13. #32
    Zielony listek
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Mondeo poszedł w świat. Teraz Jag x-type
    Silnik
    2.5 196KM
    Od
    01 Sep 2016
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez AndreRe Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez mortt Zobacz posta
    Włożyłem dzisiaj 6000cd czarne z mk4 (akceptujac fakt, że zegarek nie będzie działał) i jestem zachwycony jakością dźwięku względem tego co miałem.
    dzisiaj po odsłuchu w moim samochodzie (system odseparowany Morela 4 x 165 mm woofer i tweety
    plus zwrotnica Morela oraz wytłumione drzwi) poznałem różnicę pomiędzy radioodtwarzaczem Alpine CDE-9882Ri,
    a fabrycznym 6000CD RDS EON i powiem tak:

    przy podłączeniu Alpine masz taki zapas mocy, że moje głośniki Morela dają taki CZAD!!!!,
    że w aucie przy głośności na maksimum nie ma szans,
    abyś wytrzymał w aucie i możesz dawać koncert po okolicy, ale czy to ma sens, według mnie absolutnie NIE,
    masz możliwość ustawiania charakterystyki dźwięku (basy/wysokie +/-7, przód/tył +/-7,
    częstotliwości odcięcia/podbicia niskich 80; 100; 150; 200 Hz i wysokich dźwięków 10; 12,5; 15; 17,5 kHz,
    wyjścia na subwoofer, itd./,
    tego wszystkiego prawie w Fordowskim radioodtwarzaczu CD nie uświadczysz
    poza podbiciem i przekierowaniem basy/wysokie i przód/tył!!!!


    przy podłączeniu 6000CD RDS EON Forda możesz dać głośność na maksa i głośnikom jeszcze brakuje,
    ALE grają dobrze jak dla mnie nawet w aucie, natomiast o koncercie jak przy Alpine to możesz zapomnieć,
    brakuje mocy, natomiast o ustawieniach charakterystyki dźwięku to tylko w marzeniach, słuchasz tak jak jest nagrane
    i KONIEC!!!!
    o takich bajerach jak USB, iPhone, Bluethooth etc. i Wave, WMA, mp3 na płycie CD-R bez szans
    (chyba, że zapiszesz w nagrywarce jako CD-Audio, ale z jakością dźwięku 16 bit i 44,1 kHz ma to niewiele wspólnego),
    Ja zazwyczaj kopiuję oryginalne płyty w stosunku 1:1, więc jako CD-Audio czyta każdą bez problemu i dźwięk dla mnie jest OK,
    ale porównując go do odtwarzacza stacjonarnego Pioneer'a z amplitunerem Pioneer'a w domu plus zestaw stereo kolumn podłogowych to o jakości Hi-Fi mogę powiedzieć TO CO W DOMU NIE DA RADY W AUCIE - KAPLICA!!!!
    (chyba, że ktoś ma kasy jak lodu i nie ma co z nią robić)

    Ja osobiście tylko raz siedziałem i miałem okazję posłuchać muzyki
    w Audi A6 z fabrycznym systemem Harman Kardon i TO BYŁO TO!!!!,
    ale samochód kosztował prawie 600 tyś. złotych.

    Kończąc moim zdaniem:
    po 1-wsze: zacznij od bardzo dobrego wytłumienia drzwi, podłóg, (podsufitki, jeśli musisz),
    po 2-gie: odsłuchaj jakieś dobrej jakości głośniki (mogą być Morele, ale nie głośniki za 200-300zł/parę, bo szkoda czasu),
    które będzie można zamontować w Twoim Fordzie i te które Ci podpasują z charakterystyką dźwięku zamontuj w obu parach drzwi,
    po 3-cie: potem jak nadal potrzebujesz podbicia basów/wysokich, przekierowania/odcięcia dźwięków
    to zainwestuj w dobry radioodtwarzacz CD/mp3
    (ale nie 300-400 zł, bo on Ci tego nie zapewni, niestety tutaj jakość i możliwości muszą kosztować, kup za tyle za ile możesz)
    po 4-te: jak wciąż będziesz potrzebował jeszcze mocy, dobitniejszych i bardziej wyrazistych dźwięków
    to pomyśl o wzmacniaczu i subwooferze,ale to już jest DUBELTOWY WYDATEK!!!!

    to moja skromna opinia po dzisiejszych wrażeniach odsłuchowych, miłych wrażeń w komponowaniu swojego audio
    Wydaje mi się, że zabrakło Ci świadomości, że jest więcej niż jeden 6000cd Oczywiscie, że mogę regulowac dół, środek i górę. Oczywiście, że da się ustawić głośność na poziomie "nie do zniesienia wewnątrz" i inne wymienione przez Ciebie . Co więcej - scena jest prawidłowo odwzorowana. Zapomniałeś o jednej rzeczy, która jest niesamowicie ważna. Mianowicie każdy wzmacniacz na swoją indywidualną charakterystykę (jak i słuchacz) i pasuje do innego gatunku muzycznego. Dodatkowo każdy wzmacniacz obcina jakieś tony (fizyka) dlatego ciężko jest dobrać zestaw dwóch wzmacniaczy bez odsłuchania ich razem. Słuchałem zestawu harmana i mnie nie porwał. Słuchałem zestawu za ok 1500zl i uważam, że do gatunku i ucha dla mnie pobił harmana. Mimo że harmana wybrałem do domowego audio. Ot i cała filozofia. Najważniejsze, że Tobie się podoba jedni wolą głośno inni dużo basu a jeszcze inni potrzebują wszystkich szczegółów jakie są dostępne

    tapniete z telefonu.

  14. #33
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez mortt Zobacz posta
    Wydaje mi się, że zabrakło Ci świadomości, że jest więcej niż jeden 6000cd
    to po czym to poznać, bo chyba będę musiał się zagłębić w instrukcję audio, ale mam tylko po niemiecku,
    może ktoś ma w języku angielskim *.pdf??? będę wdzięczny za pomoc, bo Ja nawet nie wiedziałem o takich możliwościach
    Ostatnio edytowane przez AndreRe ; 18-11-2016 o 17:50

  15. #34
    Zielony listek
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Mondeo poszedł w świat. Teraz Jag x-type
    Silnik
    2.5 196KM
    Od
    01 Sep 2016
    Mieszka w
    Wrocław
    w mk3 najpopularniejsze jest to:

    natomiast ja mam to (jest z mk4):

    poza tymi jest jeszcze kilka wersji. Każda z tych wersji wychodziła również w kilu wersjach (np. cd bez mp3 ale ze zmieniarką, lub odwrotnie)

  16. #35
    Kursant
    Imię
    Andrzej
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    rok produkcji 06.2002 hatchback 5d w wersji Trend
    Od
    02 Feb 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    mortt,
    właśnie te radioodtwarzacze są z wersji poliftowej od 2004 roku, a Ja mam wersję przedliftową z 06.2002 r.,
    zatem oto mój fabryczny 6000CD RDS EON:



    i nijak nie pasują one do mojej konsoli (w niej chciałbym zmieścić Alpine CDE-W235BT lub Pioneer'a FH-X730BT,
    a są to Radioodtwarzacze CD/mp3 2DIN), która wygląda tak:



    i tu jest pytanie, a raczej trzy pytania:

    1. czy to moje radio ma te właściwości, o których pisałeś, bo w instrukcji niemieckiej Ja tego nie widzę?
    2. czy w/w radioodtwarzacze 2DIN mogę zmieścić w tej konsoli?
    3. czy pokazane przez Ciebie radioodtwarzacze mógłbym zmieścić w tej mojej konsoli i co z kodem i sterowaniem w kierownicy,
    zostaje kod mój czy będzie z nowego radia?

    tak na marginesie to myślałem, że z Mk4 nie da się wkomponować do Mk3 przedlift radiodtwarzacza, czy to możliwe,
    bo myślałem o Sony według poniższego zdjęcia:


    jest to radio Sony CD/mp3 z Ford Mondeo MK4 polift, czy takie mógłbym wpasować w jakąś ramkę w swojej konsoli?

    będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez AndreRe ; 18-11-2016 o 21:38

  17. #36
    Kursant Awatar MisiekBB
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    GHIA. Bestyja po prostu :)
    Od
    15 Nov 2016
    Mieszka w
    Bielsko Biała
    @AndreRe powiem szczerze nie myślałem o tym modelu, nie wiem czemu ale chcę założyć coś z dużym wyświetlaczem i GPSem taka zajawka tak jak gdzieś wcześniej podawałem link w poście.
    ____________________________________________

    Ford Mondeo 2.0 TDCi Ghia 130 KM

  18. #37
    Pogromca zakrętów Awatar fundil
    Imię
    Łukasz
    Model
    był B6 jest B7
    Silnik
    X0+XT+XTR+DuraAce
    Opis
    fundil edyszyn
    Od
    31 Aug 2010
    Mieszka w
    Mysłowice
    Cytat Zamieszczone przez MisiekBB Zobacz posta
    dużym wyświetlaczem i GPSem taka zajawka
    Jak chcesz parę wyjaśnień co cię czeka to dzwoń
    fundil@interia.pltel;604-236-407
    Na stanie STN 1170, ELM, F-super i coś do radyjek.




  19. #38
    Zielony listek
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Mondeo poszedł w świat. Teraz Jag x-type
    Silnik
    2.5 196KM
    Od
    01 Sep 2016
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez AndreRe Zobacz posta
    mortt,
    właśnie te radioodtwarzacze są z wersji poliftowej od 2004 roku, a Ja mam wersję przedliftową z 06.2002 r.,
    zatem oto mój fabryczny 6000CD RDS EON:



    i nijak nie pasują one do mojej konsoli (w niej chciałbym zmieścić Alpine CDE-W235BT lub Pioneer'a FH-X730BT,
    a są to Radioodtwarzacze CD/mp3 2DIN), która wygląda tak:



    i tu jest pytanie, a raczej trzy pytania:

    1. czy to moje radio ma te właściwości, o których pisałeś, bo w instrukcji niemieckiej Ja tego nie widzę?
    2. czy w/w radioodtwarzacze 2DIN mogę zmieścić w tej konsoli?
    3. czy pokazane przez Ciebie radioodtwarzacze mógłbym zmieścić w tej mojej konsoli i co z kodem i sterowaniem w kierownicy,
    zostaje kod mój czy będzie z nowego radia?

    tak na marginesie to myślałem, że z Mk4 nie da się wkomponować do Mk3 przedlift radiodtwarzacza, czy to możliwe,
    bo myślałem o Sony według poniższego zdjęcia:


    jest to radio Sony CD/mp3 z Ford Mondeo MK4 polift, czy takie mógłbym wpasować w jakąś ramkę w swojej konsoli?

    będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam
    W twoim nie ma takich opcji. Nie wpasujesz nic 2din (czyli również pokazanych) bez rzeźby. Masz 1.8din. Z resztą w polift (2din) radio z mk4 też nie wchodzi bez rzeźby - tylko mniejszej niż przy przed lifcie

    tapniete z telefonu.

  20. #39
    Zielony listek
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 116 KM
    Opis
    Był Escort i Focus teraz MK3 teraz MK4 :)
    Od
    10 Jul 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Chyba, że chcesz trochę porzeźbić to zrób tak jak ja

    http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...-w-przedlifcie

  21. #40
    Kursant Awatar david93
    Imię
    Dawid
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    2002
    Od
    25 Apr 2016
    Mieszka w
    Bytom
    Cytat Zamieszczone przez AndreRe Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez fundil Zobacz posta
    W Mysłowicach na giełdzie jest salonik tam możesz posłuchać co nie co

    własnie tam mi wytłumiali drzwi i montowali głośniki Morela, a dane zamieściłem z instrukcji Alpine:

    Wymagane napięcie 14,4 V DC (dopuszczalne 11-16 V)
    Maksymalna moc wyjściowa 50 W × 4, tak czy owak RMS pewnie i tak jest większy od 7W w 6000CD RDS EON
    Maksymalne napięcie przed wyjściem 2 V/10 k omów
    Tony niskie 14 dB przy 60 Hz
    Tony wysokie 14 dB przy 10 kHz
    Podbijanie dźwięków niskich i wysokich 10 dB przy 100 Hz
    Waga 1,618 kg
    Jaki to był koszt? Może być PW

Podobne wątki

  1. [MkIII] mkIII radio 6006E
    By romex9 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 13:51
  2. [MkIII] [MKIII]Radio Mp3/USB
    By raandal in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 20:34
  3. [Radio]Duże radio CB w MKIII
    By Golden in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-09-2009, 19:40
  4. [MkIII] Radio do MKIII
    By Krzysiek_WW in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-04-2006, 03:11
  5. nowe radio do mkIII
    By greg_2 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-10-2005, 22:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów