+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Kursant Awatar DeKonrado
    Opis
    Renault Laguna II PhI 1.8 automat wcześniej Mondeo Mk II 1.6
    Od
    31 Jul 2006
    Mieszka w
    Łomża

    [MkII] Głośniki i Radio Blaupunkt Munchen

    Witam
    Długo szukałem jakiegoś radyjka pasującego do MKII, większość w kolorach oczywiście niebieskim oraz inne kolorki niepasujące do wnętrza. Znalazłem tylko dwa radia
    Pioneer ale ma troche srebrnego co prawda na MOSFETACh np tu http://www.allegro.pl/item152558295_..._24_mies_.html
    oraz Blaupunkt Munchen http://blaupunkt.com/ru/7646176310_main.asp takie coś.
    Miałem kiedyś radio Blaupunkta + głośniki Pyle czerwone w Fordzie KA i grało to wystarczająco jak na moje potrzeby. A stylistycznie bardziej podpasowane bo całe czarne, więc nabyłem właśnie Blaupunkta.
    Orginalne głośniki mam zamiar wymienić narazie przód na PYLE
    i tu mam 2 opcje
    http://www.allegro.pl/item150848750_...300w_hit_.html takie ale zakres od 100 Hz więc pewnie mniejszy troszkę basik
    oraz
    http://www.allegro.pl/item151759574_...per_cena_.html takie zakres od 50Hz ale troszkę mniejsza moc (takie właśnie miałem w KA i grały całkiem całkiem.
    Droższe nie wchodzą w rachubę.
    Jak myślicie które lepiej wybrać, trochę mniejsza moc a lepszy basik (według danych producenta) czy większa moc 3 drożne (to akurat po co)?

    A radio pasujące do mondeo to polecam Wam Tego Blaupunkta, ziolony i czarna obudowa Idealnie pasuje. Oczywiście to najniższa półka cenowa ja kupiłem za 330zł + przesyłka a teraz mają na allegro i z polską gwarancją troszkę droższe.
    Mondeo MK II 1.6 sedan 1996r., wersja B (jak bieda) Biały, Blaupunkt SantaCruz MP36, 4XPyle Red Label teraz już Renault Laguna II PhI

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca
    Od
    29 Sep 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Kupuj te czerwone. Przy takim zestawie z mocą i tak nie poszalejesz. Różnica pewnie też nie będzie wielka ale tego się nie dowiesz.
    Pyk,pyk,pyk z fajeczki....Nie każdy motocyklista to zboczeniec i satanista.

  4. #3
    Niedzielny kierowca
    Od
    29 Sep 2006
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    Co do sprzętu to radio nawet fajnie gra. Kumpel ma takie w mesiu ale głośniki dolna półka jak dla mnie szkoda kesz
    Pyk,pyk,pyk z fajeczki....Nie każdy motocyklista to zboczeniec i satanista.

  5. #4
    Kursant Awatar DeKonrado
    Opis
    Renault Laguna II PhI 1.8 automat wcześniej Mondeo Mk II 1.6
    Od
    31 Jul 2006
    Mieszka w
    Łomża
    Wziełem te czerwone PYLE. I tak basu wielkiego nie uzyskam z takiego zestawu ale w danym ma lepsze pasmo przenoszenia. Droższe zestawy niestety nie wchodzą w rachubę. Powinno grać jak na moje potrzeby znośnie.
    Mondeo MK II 1.6 sedan 1996r., wersja B (jak bieda) Biały, Blaupunkt SantaCruz MP36, 4XPyle Red Label teraz już Renault Laguna II PhI

  6. #5
    Kursant Awatar DeKonrado
    Opis
    Renault Laguna II PhI 1.8 automat wcześniej Mondeo Mk II 1.6
    Od
    31 Jul 2006
    Mieszka w
    Łomża
    Na zakończenie tematu powiem, że po montażu głośników Pyle czerwonych jest znacząca poprawa dzwięku, ładnie to gra dla kogoś co nie robi wielkich dudniących dyskotek w aucie w zupełności wystarcza. Na orginalnych fordowskich papierzakach dzwięk był strasznie lipny. Narazie wymieniłem tylko przód ale z czasem dołożę i na tył. Radyjko Blaupunkt Munchen + Pyle Red Label polecam wszystkim tym co szukają w miarę taniego i przyzwoicie grającego zestawu.

    A jeszcze jedno, fabryczne dziury na wkręty z dziurami Pyle nie zgadzają się. Ja wiertarką wywierciłem po dwie dziury i dodatkowo jedna z tych co już były. To dla tych co będą wkładać Pyle 5x7.
    Mondeo MK II 1.6 sedan 1996r., wersja B (jak bieda) Biały, Blaupunkt SantaCruz MP36, 4XPyle Red Label teraz już Renault Laguna II PhI

Podobne wątki

  1. [All] Głośniki Blaupunkt Vx 542 - opinie
    By tomasz1 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-10-2011, 07:14
  2. [Radio]blaupunkt Travelpilot dx a mp3
    By tulfan in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-02-2010, 18:29
  3. [Audio] Głośniki BLAUPUNKT??
    By kolo261 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-08-2007, 22:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów