+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Kursant
    Imię
    Przemek
    Model
    Mk5
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    ford mondeo 2.0 tdci mk5
    Od
    02 Jun 2013
    Mieszka w
    trowbridge

    Falują obroty na ciepłym silniku

    Witam wszystkich. Od 2 tygodni posiadam mondeo mk 5 2.0 tdci 180 koni. Martwi mnie jedna rzecz otóż na zimnym silniku pracuje ładnie i równo ale jak się rozgrzeje to delikatnie nieraz falują obroty i czuć w środku auta wibracje.Dodam ze w moim wcześniejszym mk4 czegoś takiego nie bylo-jest to normalne w tym aucie czy mam się martwic?
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 30-01-2017 o 22:58 Powód: Poprawiono prefix,zmieniono tytuł

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar leszcz
    Imię
    Tomek
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.6 EcoBoost 170PS
    Opis
    MK4 benzyna :D
    Od
    22 Mar 2005
    Mieszka w
    BYDGOSZCZ
    Cytat Zamieszczone przez kobi2731 Zobacz posta
    jest to normalne w tym aucie czy mam sie martwic?
    no na 100% nie jest to normalny objaw
    Moje MK4 z MODami -Convers+ z wizualizualizacją parktronika ,tempomat,autoryglowanie,lampki w poszyciu drzwi,zasłonki w drzwiach i inne DIAGNOSTYKA

  4. #3
    Kursant
    Imię
    Przemek
    Model
    Mk5
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    ford mondeo 2.0 tdci mk5
    Od
    02 Jun 2013
    Mieszka w
    trowbridge
    Dzis auto trafilo do aso o dziwo wszystko zostalo sprawdzone i powiedzieli ze wszystko dziala jak nalezy i sami niemaja pojecia dlaczego tak sie dzieje wyslali pismo do glownej siedziby forda co z tym zrobic
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 30-01-2017 o 21:21

  5. #4
    Pieszy
    Model
    MKV
    Opis
    Mondeo
    Od
    05 Feb 2013
    Mieszka w
    Mazury

    Mondeo mkV

    troche odkopany temat, ale nie chce zakladac nowego. Mam ten sam problem co kobi2731, niby wedlug serwisow wszystko ok, podlaczane pod kompy, wysylane wszystko do glownych siedzib forda i jest ok podobno, ale wedlug mnie jest zle, na zimnym pracuje silnik idealnie, a na cieplym zaczynaja sie drgawki jakies, i faluja obroty. Silnik jak sie slucha, pracuje ladnie, ale na liczniku wskazowka skacze i trzesie go... Mial ktos podobnie? Nie wiem co juz mam robic, bo normalnie idzie dostac nerwicy, samochod przebieg 10kkm, a tu takie jaja.

    MkV 150 KM, 2016r.

    Nie mam jak sie skontaktowac z kobi2731, dlatego prosze was o jakas opinie, pomoc. Pozdrawiam
    @Zivaxer Proszę uzupełnić profil przez dodanie modelu (Mk5) oraz wpisanie nazwy miejscowości-reg.forum pkt 14.
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 12-04-2017 o 20:05

  6. #5
    Kursant
    Imię
    Przemek
    Model
    Mk5
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    ford mondeo 2.0 tdci mk5
    Od
    02 Jun 2013
    Mieszka w
    trowbridge
    Moje mondeo bylo w 2 servisach forda zaden niemugl poradzic sobie z tym problemem i na koniec powiedzieli ze to wada fabryczna po 4 miesiacach wzieli samochod spowrotem i oddali pieniadze!

Podobne wątki

  1. [TDCi MKIII] Sterownik turbo mondeo [2001] do mondeo [2006]
    By Turqs in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-01-2014, 13:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów