+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 37
  1. #1
    Mistrz pobocza Awatar grzesio1912
    Model
    MKV Titanium
    Silnik
    Ecoblue
    Od
    23 Jul 2008
    Mieszka w
    Lublin

    Uwaga na na to MK3

    Może tytuł za bardzo krzykliwy jak z Super expresa, ale z racji że mam jakiegoś RSSa z allegro pozostawionego po zakupach auta (notabene już rok mija więc może czas wyłączyć).

    Mondeo z tego ogłoszenia przewija się od grudnia
    http://allegro.pl/ford-mondeo-2-0i-p...746035725.html

    Nie będę wklejał wszystkich linków, bo i tak już allegro zarchiwizowało. Dodam jeszcze z cache googla:
    http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=pl

    Na początku kosztował chyba ok 12 tys. nie miał alufelg i miał od strony kierowcy delikatną wgniotkę. Później była cena nawet 11, obecnie zrobiona blacha + alusy i cena 14. W każdym ogłoszeniu inne nowe zdjęcia, najpełniejszy opis w drugim linku. Nie twierdzę, że samochód padaka, ale długo się sprzedaje, że nawet doczekał się inwestycji, coraz to nowych zdjęć i dalej nie może się sprzedać.

    VIN WF05XXGBB54L46872

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imię
    Marcin
    Model
    Galaxy mkIV
    Silnik
    tyt sport
    Od
    16 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez grzesio1912 Zobacz posta
    Mondeo z tego ogłoszenia przewija się od grudnia
    2016 czy 2015?

  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar grzesio1912
    Model
    MKV Titanium
    Silnik
    Ecoblue
    Od
    23 Jul 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez Marcinus_1 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez grzesio1912 Zobacz posta
    Mondeo z tego ogłoszenia przewija się od grudnia
    2016 czy 2015?
    2016, ostatni przegląd w Danii 26.11.2016, więc nie wisi 1.5 roku.

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Alo to znaczy że co bo nie rozumiem za bardzo? Że trzeba uważać bo ktoś zmienił drzwi i dokupil aluski? Bynajmniej nie jest składany z dwóch albo trzech. Trochę dziwne podejście,ale może tylko dla mnie. Swojego MK2 sprzedawalem Też chyba 2 albo 3 miesiące bo ludzie chcieli za darmo najlepiej a był w bardzo dobrym stanie, pełno nowych części z nowymi zimowkami i na bardzo fajnych aluskach Borbetach które z oponami były warte z 800. Auto w końcu poszło za dużo mniej niż chciałem bo z tego co pamiętam chyba 2700 (wyjsciowo chyba 4 było) co jak za bardzo zadbane V6 bez rdzy i z mega bogatym ( jak na 97 rocznik) wyposażeniem chyba była bardzo dobra cena. Pewnie też ktoś tu na forum pisał żeby uważać na mojego bo ma zderzaki malowane i stoi długo no i cena kosmiczna

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  6. #5
    Mistrz pobocza Awatar grzesio1912
    Model
    MKV Titanium
    Silnik
    Ecoblue
    Od
    23 Jul 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Alo to znaczy że co bo nie rozumiem za bardzo? Że trzeba uważać bo ktoś zmienił drzwi i dokupil aluski? Bynajmniej nie jest składany z dwóch albo trzech. Trochę dziwne podejście,ale może tylko dla mnie. Swojego MK2 sprzedawalem Też chyba 2 albo 3 miesiące bo ludzie chcieli za darmo najlepiej a był w bardzo dobrym stanie, pełno nowych części z nowymi zimowkami i na bardzo fajnych aluskach Borbetach które z oponami były warte z 800. Auto w końcu poszło za dużo mniej niż chciałem bo z tego co pamiętam chyba 2700 (wyjsciowo chyba 4 było) co jak za bardzo zadbane V6 bez rdzy i z mega bogatym ( jak na 97 rocznik) wyposażeniem chyba była bardzo dobra cena. Pewnie też ktoś tu na forum pisał żeby uważać na mojego bo ma zderzaki malowane i stoi długo no i cena kosmiczna

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk
    Chodzi mi o to ze byl w dobrej cenie i sie 3 miesiac sprzedac nie moze, ktos dolozyl to i tamto zeby przyciagnac klienta. Dobre mondeo mk3 w benzynie i nie kombi znika momentalnie, a jeszcze w cenie za 10.

    Rok temu szukajac swojego to takie po 15, 16 (fakt po drugim lifcie) wieczorem ogloszenie, rano nieaktualne. To ten troche dlugo sie handluje.

  7. #6
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    No też nie wiem dlaczego tyle stoi, tak samo nie wiedziałem dlaczego o mojego miałem tylko 3 telefony w sumie. Jedyne zastrzeżenie jakie bym miał to w Opisie jest że mie jest wytarta gałka ani kierownica co przy przebiegu ponad 220tk powinno występować i jest naturalne i wolał bym żeby było jednak widać trochę ślady użytkowania odpowiadające przebiegowi a tak człowiek myśli sobie dlaczego on z takim przebiegiem nie ma śladów używania? Może ktoś zmienił gałka i pomalowal sobie kierownicę i dlatego tak wygląda i nikt przecież nie zabroni nikomu tego robic ale powinna o tym być wzmianka jeżeli było to odświeżane. Cena teraz trochę wysoka jak na 12 letnie auto, a wcześniej może ludzi odstraszaly uszkodzone drzwi i brak alu bo Polacy przecież muszą mieć auto bezwypadkowe, bez uszkodzeń, bez ryski na lakierze i śladów używania, najlepiej na nowych 18 alu z nowymi oponami i najlepiej za 5 tysięcy, może dlatego stoi tyle? Jak by sprzedawca od początku zrobił drzwi i zainwestował w felgi i sprzedawał za 11t zl. to by pewnie już go sprzedał.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  8. #7
    Kursant Awatar mnich80
    Imię
    Michał
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    ST220
    Od
    13 Jan 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez grzesio1912 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Marcinus_1 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez grzesio1912 Zobacz posta
    Mondeo z tego ogłoszenia przewija się od grudnia
    2016 czy 2015?
    2016, ostatni przegląd w Danii 26.11.2016, więc nie wisi 1.5 roku.
    - znaczy pół a to raczej nic strasznego :/
    Ostatnio edytowane przez mnich80 ; 10-03-2017 o 13:39
    ST220 04 Blue Performance

  9. #8
    Mistrz pobocza Awatar grzesio1912
    Model
    MKV Titanium
    Silnik
    Ecoblue
    Od
    23 Jul 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    No też nie wiem dlaczego tyle stoi, tak samo nie wiedziałem dlaczego o mojego miałem tylko 3 telefony w sumie. Jedyne zastrzeżenie jakie bym miał to w Opisie jest że mie jest wytarta gałka ani kierownica co przy przebiegu ponad 220tk powinno występować i jest naturalne i wolał bym żeby było jednak widać trochę ślady użytkowania odpowiadające przebiegowi a tak człowiek myśli sobie dlaczego on z takim przebiegiem nie ma śladów używania? Może ktoś zmienił gałka i pomalowal sobie kierownicę i dlatego tak wygląda i nikt przecież nie zabroni nikomu tego robic ale powinna o tym być wzmianka jeżeli było to odświeżane. Cena teraz trochę wysoka jak na 12 letnie auto, a wcześniej może ludzi odstraszaly uszkodzone drzwi i brak alu bo Polacy przecież muszą mieć auto bezwypadkowe, bez uszkodzeń, bez ryski na lakierze i śladów używania, najlepiej na nowych 18 alu z nowymi oponami i najlepiej za 5 tysięcy, może dlatego stoi tyle? Jak by sprzedawca od początku zrobił drzwi i zainwestował w felgi i sprzedawał za 11t zl. to by pewnie już go sprzedał.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

    W większości się zgadzam, Polacy to kupując za 3 tysiące przyjadą z miernikiem. Ale opisze jeden przykład.

    Mondeo 2.0 2005 (dokładki titanium)
    polski salon,
    przebieg > 200
    cena 16.5
    ogłoszenie sobota 22 dzwonię rano o 10 i wyszło na to że miał umówionych 5 kupców na niedzielę od 8 rano i pierwszy przyjechał wziął. Większość się przyczepi drzwi ale nie sądzę, że jeżeli problemem były tylko drzwi to by się nie sprzedał przez 3 miesiące. Zwłaszcza, że ma książkę i po VINie potwierdzony przebieg.

    No chyba, że ja jak kupowałem to był taki popyt a już nie ma. Podkreślam dobre mondeo mk3 nie kombi w benzynie jest bardzo ciężko znaleźć bo w czasie produkcji tych aut każdy kupował diesla i kombi.

  10. #9
    Pochłaniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imię
    Marcin
    Model
    Galaxy mkIV
    Silnik
    tyt sport
    Od
    16 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    No to wychodzi ze auto jest raptem 3 miechy na sprzedaz. Wiec co w tym nie tak?

    Ogolnie cena wysoka na 13 letnie auto. (Data prod to 09/2004)

  11. #10
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    No jak auto stoi 3 miesiące to jeszcze nie jest źle, wydaje mi się że będzie stał bo rynek jest pełny takich Mondeo i jest w czym wybierać a właśnie biorąc pod uwagę wysoką cenę będzie stał trochę.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  12. #11
    Pochłaniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imię
    Marcin
    Model
    Galaxy mkIV
    Silnik
    tyt sport
    Od
    16 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Tez tak mysle, dlatego nie czaje co autor mial na mysli piszac, "uwaga na to mondeo". Ktos doinwestowal auto bo ma wieksze szanse na sprzedaz.

  13. #12
    Mistrz pobocza Awatar grzesio1912
    Model
    MKV Titanium
    Silnik
    Ecoblue
    Od
    23 Jul 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Napisze jeszcze raz na rynku nie ma sensownych mondoe w benzynie. Dobre auta znikaja w jeden dzien i to za duzo wieksze pieniadze. Pol roku szukalem. 10 tysi to duzo za sprowadzone auto? Zobaczcie ile trzeba na zachodzie dac to sie okaze ze to jest okazyjna cena. Ale ok nie bede polemizowal.

    Napisalem bo moze ktos bedzie sie pytal o ten egzemplarz i dla niego 3 miechy w necie to juz za dlugo. Dla mnie tak jest, nie sprzedal sie za 10 to bym nawet nie jechal za 13 z alusami

  14. #13
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    kombi
    Od
    28 Mar 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Są sensowne,czekam na odbiór nowego auta i będę sprzedawał swoja benzynę ,krajowe z przebiegiem 114 tys,2005 rok,nie od niemieckiego dziadka lub babci.

  15. #14
    Mistrz pobocza Awatar grzesio1912
    Model
    MKV Titanium
    Silnik
    Ecoblue
    Od
    23 Jul 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez Wit1956 Zobacz posta
    Są sensowne,czekam na odbiór nowego auta i będę sprzedawał swoja benzynę ,krajowe z przebiegiem 114 tys,2005 rok,nie od niemieckiego dziadka lub babci.

    Czyli jeszcze nie ma. A jakjuz bedzie to jeseli jest tak jak piszesz to dlugo sprzedawac nie bedziesz. Chociaz tutaj troche inna sytuacja Twoj jest kombi i w najslabszym silniku. Ja mowevo takim 2.0 i nie kombi l. Takich jest niewiele.
    Ostatnio edytowane przez grzesio1912 ; 11-03-2017 o 14:16

  16. #15
    Pochłaniacz prostych
    Model
    BMW 330i xDrive
    Silnik
    2.0
    Od
    27 May 2006
    Mieszka w
    Lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez grzesio1912 Zobacz posta
    Takich jest niewiele
    Pełno tych 2.0 Pb stoi w Niemczech ale nie za polskie pieniądze. Ceny adekwatne do stanu, przebiegu i wyposażenia.

  17. #16
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    kombi
    Od
    28 Mar 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Mimo że najsłabszy to chętni są,osobiście wolałbym słabszy motor ale nie zużyty,po co komu mocny ale złom.Kupując kombi tym się kierowałem i dobrze na tym wyszedłem,z resztą samochody używane kupuje się inaczej jak nowe,ważny jest stan techniczny i stopień zużycia , wyposażenie jest sprawa drugorzędną ,na elektrycznych szybach z tyłu i znaczku GHIA,raczej się nie pojeżdzi.Wolę pewne 110 koni niz wyleniałe 145 z ćwierć milionowym przebiegiem
    Ostatnio edytowane przez Wit1956 ; 11-03-2017 o 16:17

  18. #17
    Pochłaniacz prostych
    Model
    BMW 330i xDrive
    Silnik
    2.0
    Od
    27 May 2006
    Mieszka w
    Lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez Wit1956 Zobacz posta
    ćwierć milionowym przebiegiem
    Czyli 250 000 km to już złom? Kurde to mój jeszcze 30 000 km i na złom, szkoda będzie

  19. #18
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez Robert68 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Wit1956 Zobacz posta
    ćwierć milionowym przebiegiem
    Czyli 250 000 km to już złom? Kurde to mój jeszcze 30 000 km i na złom, szkoda będzie
    Mój już jest 4tk po "złomowaniu"

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

    ---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:53 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Robert68 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez grzesio1912 Zobacz posta
    Takich jest niewiele
    Pełno tych 2.0 Pb stoi w Niemczech ale nie za polskie pieniądze. Ceny adekwatne do stanu, przebiegu i wyposażenia.
    No stoi pełno tego i też w dobrych pieniądzach i dobrym stanie tylko trzeba szukać i nie tylko na mobile czy autoscout bo tam już są ceny zawrzane dla Polaków.

    Dziwi mnie fakt że mimo że w D dużo Polaków jest i Polacy to sąsiedzi przecież a dalej wierzą że w DE to auta stoją w garażu, jeżdżą nimi tylko działki do kościoła i sprzedają za bezcen. Kiedy Polacy się nauczą że jeżeli auto w PL kosztuje po opłatach od handlarza 20.000 zl. To w D kosztuje podobnie i jeżeli w PL kosztuje tyle to pewnie licznik cofany, albo sklejany z dwóch, innej opcji nie ma. Oczywiście okazję zdarzają się u nas dużo częściej niż w PL chociaż by dlazego że kraj bogatszy, prawie 3 razy tyle obywateli co w PL i co za tym idzie więcej aut, ale takie okazje stoją 2 Góra 3 dni i kupują je najczęściej Niemcy a Polacy najczęściej kupują na Tureckich Placach, auta przeznaczone na Afrykę lub po wypadkach.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  20. #19
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    kombi
    Od
    28 Mar 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Te ćwierć miliona to przenośnia logiczne że lepiej mieć 100tys niż 300,

  21. #20
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez Wit1956 Zobacz posta
    Te ćwierć miliona to przenośnia logiczne że lepiej mieć 100tys niż 300,
    Lepiej mieć dojechane 100t niż zadbane 300t?? Nie ma co generalizowac i nikogo do niczego przekonywać, możecie tu na ten temat dyskutować i dyskutować i tak się nie dogadacie bo każdy woli co innego.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

Podobne wątki

  1. UWAGA NA TO AUTO!!PILNE UWAGA!!!!!!!!!!!!
    By Artur Mondeo in forum Inne samochody
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-12-2013, 01:05
  2. uwaga mk3 benzyna
    By marcind112 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-06-2012, 17:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów