+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Niedzielny kierowca
    Model
    MK4 2013
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    08 Apr 2013
    Mieszka w
    Pabianice

    Mondeo MK4 2.0 ecoboost 240KM

    Witam

    Proszę o wasze opinie, spostrzeżenia na temat tego auta:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=6863881699

    Mam obecnie MK4 w dieslu po lifcie, ale chciałem zmienić na cos nowszego i mocniejszego. Jakie sa opinie o 2.0 ecoboost? Jedynie co wiem to ze dużo pija, ale to tez zasluga samych wlascicieli. Nikt nie mowil ze 240KM będzie palilo 8 litrow... choć to wykonalne na trasie jeśli ktoś ma cierpliwość.

    Tanie to auto nie jest, ale przyzwoite wyposażenie i pierwszy wlasciciel. No i mało nalatane...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Komisarz Awatar wodzu
    Imię
    Rafał
    Model
    X-Type
    Silnik
    3.0 V6
    Opis
    Jaguar
    Od
    01 Jul 2010
    Mieszka w
    Poznań
    Brać do Asi dokładnie sprawdzić i jechać. JA celowałem w takiego w automacie ale miał jakieś wycieki spod głowicy i odpuściłem bo nie mogli (nie chcieli powiedzieć) i co chodzi.Sprzedawał salon przy salonie forda w Poznaniu!!!Dawali na wszystko gwarancję 1 rok.Nie wziąłem bo był automat i choć bardzo mi to odpowiadało to podobno ta skrzynia nie lubi jak się ją użytkuje intensywnie a ja nie lubię wolnej jazdy .Cena za 2011 była coś ok.48 tyś więc tu nie jest źle uważam.Co do spalania to mój 2.0 pb też potrafi 12-13spalić jak chce a ostatnia w trasie 1000km i 7,8l/100km więc na to nie patrz.Aso bierze za szczegółowy przegląd 660zl i nie ma co żałować na to przy takiej cenie auta.

  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    opinie znajdziesz w dziale z silnikami turbobenzynowymi w małych pieniądzach godzę się na ustępstwa w kwestii wyposażenia itd,ale w większych wolałbym przeczekać i poszukac lepszej wersji w takich pieniądzach to ksenon,skóre i elektryke foteli uważam za standard,o dużym radiu nie wspomne

  5. #4
    Niedzielny kierowca
    Model
    MK4 2013
    Silnik
    2.0 EcoBoost 240 KM
    Od
    08 Apr 2013
    Mieszka w
    Pabianice
    Z tych rzeczy które wymieniles to tylko brak nawigacji. Na reszcie czyli ksenonach, skorze i elektryce foteli nawet by mi nie zalezalo. Auto kupione...

Podobne wątki

  1. Kupno Mondeo Mk4 Ecoboost
    By dzudzu9 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-04-2016, 10:45
  2. [MkIV] Chiptuning Mondeo 2.0STCi (ecoboost) 240KM
    By heko in forum Tuning
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 07-01-2013, 21:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów