+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Model
    Mondeo
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    17 Aug 2017
    Mieszka w
    Warszawa

    Prośba o pomoc w znalezieniu niezłego MK3 kombi

    Cześć wszystkim,
    Mam prośbę,,,ponieważ moje auto jest proekologiczne i postanowiło zacząć się przemieniać w kupę rdzy (Focus MK1), potrzebuje je wymienić. Moja znajomość aut ogranicza się do wsiadania i wysiadania, ewentualnie zmiany koła, więc potrzebuje pomocy kogoś doświadczonego, kto będzie w stanie mi wybrać kilka, wartych uwagi pojazdów spośród ogłoszeń w internecie

    mam takie kryteria:
    - do 11 tyś
    - benzyna (mało jeżdżę, więc diesel raczej nie dla mnie)
    - po 2004 roku
    - minimum 120 koni
    - manualna skrzynia biegów
    - rejon to Warszawa, ewentualnie jakieś 100km od stolicy.
    według tych danych na oto moto, wychodzą mi takie kwaitki, czy uważacie, że coś z tego jest godne uwagi??


    https://www.otomoto.pl/osobowe/warsz...%5Bcountry%5D=

    Będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek porady/wskazówki/uwagi!
    dzięki!

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Model
    .................
    Silnik
    ......................
    Opis
    ............................................
    Od
    04 Nov 2013
    Mieszka w
    ..............
    Te które dodałeś, wszystkie od handlarzy... osobiście nie jestem zwolennikiem aut od tej grupy sprzedających, jednak na dzień dzisiajszy myślę że ok. 80-90% aut jest z tego źródła, najważniejsza sprawa bylebyś nie kupił silnika benzynowego o oznaczeniu sci ponieważ ma bezpośredni wtrysk i przy ewentualnej chęci założenia instalacji lpg byłoby to nieopłacalne, druga sprawa podstawowa przy mk3 z rocznika 2002-2003 to aby nie było nadmiernie skorodowane, no i oczywiście jak to w benzynowcach nie pobierały nadmiernej ilości oleju, zawieszenie w mk3 jest dosyc proste w porówaniu do innych aut tej klasy nie jakoś strasznie kosztowne... moim zdaniem za 11 tys zł można kupić fajny egzemplarz ale będzie to wymagało dłuższego czasu na poszukiwania ...

    ---------- Post added at 15:27 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

    Najbardziej sensowny wydaje mi się ten : https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...tml#f16ad3f87b

  4. #3
    Komisarz Awatar logos11
    Imię
    Adam
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 204 KM
    Opis
    mondeo zombi MKIII 3.0 V6 2004 FL
    Od
    25 Jul 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Część z opisu się nie zgadza. Wklej VIN tu: http://www.etis.ford.com/vehicleSelection.do
    i rozwiń "mniej ważne funkcje" i porównaj. No i "faktura vat marża" A czemu nie normalna 23%???
    Ostatnio edytowane przez logos11 ; 23-08-2017 o 22:34
    Pierwsze MKI 1.8TD 90KM (1996) zombi, drugie MKIII 2.0TDCi 115KM (2004) zombi, trzecie MKIII 2.0HE+LPG 145km (2003 FL) Mondeo zombi.....Jest czwarte........... Mondeo (2005) MKIII 3.0 V6 zombi....

Podobne wątki

  1. Pomoc w znalezieniu auta
    By Łuki in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 16:15
  2. Prośba o pomoc w znalezieniu auta
    By dyndek in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-03-2012, 16:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów