+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Zielony listek
    Model
    MKI
    Silnik
    2.0 136 KM
    Opis
    GHIA Habeta
    Od
    24 Nov 2015
    Mieszka w
    Puławy

    Question Jaki wydech końcowy?

    Witam. Jaki wydech powinienem zamontować do silnika 2.0? Do tej pory miałem podwójny wydech końcowy, który kończył się z prawej strony, tak samo jest w silniku V6. Pytanie czy muszę założyć taki sam czy mogę pojedynczy, który kończy się z lewej strony tak jak to jest w silnikach 1.8?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Marek
    Model
    Mondeo Mk2
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    kombi 10.96r, LPG
    Od
    18 Jun 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Wkładasz pojedynczy tylny tłumik tyle, że dla silnika 2.0 i koniec masz z lewej strony. Ja tak zrobiłem (a miałem tak jak ty) i jest git. Za nim to zrobiłem dużo o tym czytałem i gadałem z tłumikarzem - bo miałem ten sam dylemat co ty. Oszczędzasz kasę a efekt ten sam. Pamiętaj, żeby tylny kupić raczej z osobnym kolankiem a nie z całości. Ja kupiłem to drugie i napociłem się żeby to wygięcie przeszło nad ramą zawieszenia. W tym pierwszym przypadku łączenie jest dokładnie nad ramą.
    pzdr

  4. #3
    Zielony listek
    Model
    MKI
    Silnik
    2.0 136 KM
    Opis
    GHIA Habeta
    Od
    24 Nov 2015
    Mieszka w
    Puławy
    Rozumiem. Muszę kupić także środkowy tłumik. Czyli muszę kupić wydech do MK2 środkowy i końcowy żeby średnica się zgadzała? Czy rozstaw śrub między katem a środkowym będzie się zgadzała na ich łączeniu?

  5. #4
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Marek
    Model
    Mondeo Mk2
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    kombi 10.96r, LPG
    Od
    18 Jun 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Skinnyman Zobacz posta
    Czyli muszę kupić wydech do MK2 środkowy i końcowy żeby średnica się zgadzała?
    tak

    Cytat Zamieszczone przez Skinnyman Zobacz posta
    Czy rozstaw śrub między katem a środkowym będzie się zgadzała na ich łączeniu?
    tak

    Ja kupiłem przez neta w tłumiki.eu - mają tanio, dobre i telefonicznie odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie Twoje pytania .... a gość ma bardzo dużą wiedzę w tym temacie.... na dodatek jak się okazało miał kiedyś Mk2 i wie o co biega w tym modelu. Po za tym kupisz tam dokładnie wszystko co Ci będzie potrzeba (pasty uszczelniające, uszczelki, wieszaki itp.)

  6. #5
    Zielony listek
    Model
    MKI
    Silnik
    2.0 136 KM
    Opis
    GHIA Habeta
    Od
    24 Nov 2015
    Mieszka w
    Puławy
    Cytat Zamieszczone przez Marek44 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Skinnyman Zobacz posta
    Czyli muszę kupić wydech do MK2 środkowy i końcowy żeby średnica się zgadzała?
    tak

    Cytat Zamieszczone przez Skinnyman Zobacz posta
    Czy rozstaw śrub między katem a środkowym będzie się zgadzała na ich łączeniu?
    tak

    Ja kupiłem przez neta w tłumiki.eu - mają tanio, dobre i telefonicznie odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie Twoje pytania .... a gość ma bardzo dużą wiedzę w tym temacie.... na dodatek jak się okazało miał kiedyś Mk2 i wie o co biega w tym modelu. Po za tym kupisz tam dokładnie wszystko co Ci będzie potrzeba (pasty uszczelniające, uszczelki, wieszaki itp.)
    Dzięki za odpowiedź. Coś pokombinuję
    I czy zaczepy na wieszaki będą pasowały z Mk2 do Mk1?
    Ostatnio edytowane przez Skinnyman ; 29-10-2017 o 00:10

Podobne wątki

  1. [MkIII] Wydech końcowy jaki wybrać - różnice
    By Norbas in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-06-2014, 16:11
  2. [MkII] Jaki wydech końcowy st 200
    By klimek in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-09-2012, 22:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów