+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Zielony listek
    Model
    Polska
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    15 Jun 2017
    Mieszka w
    Częstochowa

    Jakie modyfikacje po czipowaniu ?

    Witam, w poniedziałek wgrywałem nową mapę do mojego mk4 2.0tdci 140km dpf, w polecanym przez wiele osób serwisie z Częstochowy (jura tuning), całkiem fajnie się to prezentuje :
    przed 140/325
    po 186/396

    Teraz pytanie, bo pierwszy raz czipowałem auto, czy mogę coś jeszcze modyfikować ażeby podzespoły nie zostawały za bardzo po dupie w związku z modyfikacja? W serwisie mówili że nic więcej robić nie muszę ale czytałem o specjalnych olejach do silnika po czipowaniu, platynowych świecach, które niby pomagają lepiej wkręcać się w obroty, coś, ktoś doradzi ?
    Ewentualnie jakieś filtry sportowe, co by jeszcze dźwięk był przyjemniejszy ?

    ew. jak można modyfikować conversa+ ? Mam polifta z 2013roku, mam na myśli co tam można mu jeszcze "dorzucić" ?
    Ostatnio edytowane przez rarytas22 ; 03-06-2020 o 11:18

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rarytas22 Zobacz posta
    platynowych świecach, które niby pomagają lepiej wkręcać się w obroty, coś, ktoś doradzi ?
    Ewentualnie jakieś filtry sportowe, co by jeszcze dźwięk był przyjemniejszy ?
    W klekocie nie ma świec iskrowych, a co do przyjemniejszego dźwięku to raczej tylko zmiana silnika da efekt.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  4. #3
    Zielony listek
    Model
    Polska
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    15 Jun 2017
    Mieszka w
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez rarytas22 Zobacz posta
    platynowych świecach, które niby pomagają lepiej wkręcać się w obroty, coś, ktoś doradzi ?
    Ewentualnie jakieś filtry sportowe, co by jeszcze dźwięk był przyjemniejszy ?
    W klekocie nie ma świec iskrowych, a co do przyjemniejszego dźwięku to raczej tylko zmiana silnika da efekt.
    hehe i tak jest o niebo lepszy od poprzedniego autka jakie miałem tj. mk3 2006rok z silnikiem 2,0 tdci, to był dopiero klekot, obecny to przy nim cichutki :P

    pomijajac ten fakt, coś jeszcze można by się pobawić? wpadło mi trochę dodatkowej gotówki, które mogę wrzucić w autko, a ostatnio zmieniła mi się trochę specyfika pracy i dużo więcej będę musiał jeździć, w związku z tym chciałbym z samej jazdy czerpać trochę więcej radości niż prosty przejazd z punktu A do punktu B :P

  5. #4
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rarytas22 Zobacz posta
    dużo więcej będę musiał jeździć, w związku z tym chciałbym z samej jazdy czerpać trochę więcej radości
    Nagłośnienie, zawias na poliuretanie, zmodyfikować wydech, folia atermiczna na szyby, zabezpieczenie antykorozyjne.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

Podobne wątki

  1. [All] Modyfikacje Mondasow
    By KarolRS in forum Tuning
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 16:54
  2. [MkII] Jakie modyfikacje na przyrost mocy?
    By Byzon in forum Tuning
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 16-06-2010, 14:55
  3. [MkIII] Modyfikacje tłumika
    By Misiek_WR in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-03-2010, 22:59
  4. Modyfikacje Mustangów
    By Oktan in forum Tuning
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-2005, 22:32
  5. modyfikacje
    By Oktan in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2005, 19:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów