+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    09 Feb 2018
    Mieszka w
    Bytom

    Mondeo MK3 ST220

    Witam panowie,
    od półtorej miesiąca przeglądam internet w poszukiwaniu MK3 w wersji ST220, co najgorsze wszystkie ciekawe szybko schodzą, a z racji pracy za granicą nie mam czasu na bieżąco jeździć na oględziny. Zwracam się do was z pytaniem, co sądzicie o tym konkretnym egzemplarzu: link do OTOMOTO. Ewentualnie może ktoś z forum planuje w najbliższym czasie zmieniać pojazd? Z chęcią zobaczyłbym/kupił zadbany egzemplarz od fanatyka Cena do 20 tys. PLN.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zielony listek
    Imię
    Przemek
    Model
    generalnie ford
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    23 Sep 2007
    Mieszka w
    Małopolska
    za tę cenę możesz mieć polifta. W Warszawie stoi taki ze Szwecji z 2004 lub 5 roku na czerwonych skórach. Ten podejrzana prawa przednia strona. Nie dojechałem go oglądać ale wydawało sięże gość konkretnie podchodzi do sprawy: gotów był kserować papiery książki faktury z serwisów...
    Scaraab

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar nikolaus87
    Imię
    Mikołaj
    Model
    Kuga eMkaDwa
    Silnik
    kle-kle-kle-klekot
    Od
    03 Mar 2012
    Mieszka w
    SMI
    Brak emblematów na klapie może świadczyć o przygodzie lub malowaniu elementu z jakiegoś powodu.

  5. #4
    Zielony listek
    Imię
    Przemek
    Model
    generalnie ford
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    23 Sep 2007
    Mieszka w
    Małopolska
    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...tml#c04ae67c9a

    Myślałem o tym. Zastrzegam nie widziałem go a kontakt zakończył się na jednym telefonie bo znalazłem inny interesujący. Myślałem żeby tam polecieć - z Balic czy Pyrzowic lot trwa 40min i kosztuje 100zł...
    Nikolaus tam jest więcej symptomów sugerujących przygody...
    Ostatnio edytowane przez Scaraab ; 09-02-2018 o 23:27
    Scaraab

  6. #5

    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    09 Feb 2018
    Mieszka w
    Bytom
    No właśnie co do ceny to zdążyłem już zauważyć, że w tej kwocie idzie dostać 04/05 - strasznie duży rozrzut cenowy jest. Ten z Warszawy niestety ale czerwona skóra to nie dla mnie, więc nawet nie podejmuje tematu. No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać dalej. A co do tego z Krakowa to faktycznie, przyjrzałem się dokładniej po waszych komentarzach i spasy elementów mnie martwią - odpuszczam ten egzemplarz Dzięki za opinie!

  7. #6
    Zielony listek
    Imię
    Przemek
    Model
    generalnie ford
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    23 Sep 2007
    Mieszka w
    Małopolska
    W tym wieku to przede wszystkim stan się liczy. A na czerwoną skórę to pewnie amatora wymiany na forum znajdziesz...
    Mnie by nie przeszkadzała.

    Rozrzut cenowy... Już się nauczyłem że nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości. W tym i nie tylko w tym przypadku. ST ciężko sprzedać bo ludzie się boją więc nawet ładne mogą kosztować niewiele więcej od czterocylindrowych. Są tacy co próbują wykorzystać niską podaż ale w przypadku forda to raczej nie działa...
    Ostatnio edytowane przez Scaraab ; 10-02-2018 o 22:25
    Scaraab

Podobne wątki

  1. Mondeo st220
    By mnich80 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2014, 07:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów