+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Kursant
    Opis
    Mondeo Mk II 1.6
    Od
    11 Dec 2011
    Mieszka w
    Lublin

    Wymiana progów wewnêtrznych i wzmocnieñ progów

    Cze¶æ,
    po niemal 7 latach jazdy moim mondkiem, podczas których odwiedzi³em bezawaryjnie ponad 20 krajów, przyszed³ czas na powa¿ny remont blacharski.
    Reperaturki progów i nadkoli tylnych ju¿ od jakie¶ czasu mam. Dzisiaj wyci±³em jeden próg i sta³o siê to czego siê spodziewa³em - niemal nie ma w ¶rodku wzmocnienia progu (tej "kratownicy"), równie¿ blacha która ³±czy pod³ogê z progiem trzyma siê w zasadzie tylko na warstwie konserwacji. Czê¶æ pod³ogi równiez jest do wymiany. Z zewn±trz próg wygl±da³ jak nowy, bo oba robione by³y ok. 4 lat temu, ale w ¶rodku wszystko pochlonê³a ruda. Blacharz który robi³ mi progi, prowizorycznie po³ata³ progi wewnêtrzne i wzmocnienia, teraz ciê¿ko mi doj¶c do tego jak to fabrycznie wygl±da³o.
    Tym razem bêde robi³ wszystko sam, mam sprzêt, miejsce i czas. I teraz pytanie - czy mo¿na gdzie¶ kupiæ elementy progu/pod³ogi do mk2 inne ni¿ próg zewnêtrzny?
    Kiedy¶ by³o to niemo¿liwe, ale mo¿e co¶ siê zmieni³o? Je¶li nie da siê tego kupic, mo¿e kto¶ ma sprawdzony patent jak to w miare porz±dnie zrobiæ, ¿eby przywróciæ odpowiedni± sztywno¶æ?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

Podobne w±tki

  1. [MkIII] wymiana progów pod drzwiami
    By AndreRe in forum Nadwozie i wnêtrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-05-2017, 11:15
  2. [MkII] wymiana progów
    By czarekessi in forum Nadwozie i wnêtrze
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-06-2014, 20:22
  3. [MkII] Wymiana progów i reparaturek w combi
    By AroX in forum Nadwozie i wnêtrze
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-03-2011, 12:07
  4. [MkII] Wymiana progów
    By MC in forum Nadwozie i wnêtrze
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-02-2011, 10:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów