+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Mistrz pobocza
    Model
    Mondeo mk3 '01 / focus mk3,5 '17
    Silnik
    2,5 v6/1,5eb
    Opis
    kombi forever diesel never ever
    Od
    15 Sep 2009
    Mieszka w
    Lublin

[sprzedane]Ford Mondeo MK3 V6 Manual LPG srebrne kombi.

[sprzedane]

Cześć Forum

Sprzedam moje mondeo.

Cena dla forum - 4300, do negocjacji na miejscu.

Zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folde...I1?usp=sharing

Wincyj zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folde...441ygzqhAK8tkZ

Tu filmik, na drugim planie: https://drive.google.com/file/d/0Bzr...E1lYVZjZVVlS1k

Ogłoszenie - https://www.olx.pl/oferta/ford-monde...5-IDzI4PM.html

Opis za ogłoszeniem poniżej. Starałem się opisać wszystkie znane mi wady auta, żeby nikt nie musiał podróżować w ciemno. Chcę sprzedać uczciwie, najlepiej osobie, która ogarnie sobie blachę i będzie to auto na kolejne lata. Mechanicznie świece i ta szumiąca rolka + zbieżność i w drogę. Ostatni rok auto tylko stoi w ciepłym garażu i jak już żona chce wyjechać to podłączam akumulator Ciąża i te sprawy.

Oferuję na sprzedaż Forda mondeo kombi. Samochód z grudnia 2000. Sprawny, jeżdżący. W moich rękach od 9 lat. Samochód pierwsze 2-3 lata i 80000km spędził w Szwajcarii. Był sprowadzony z awarią silnika, prywatnie. Naprawiony w Polsce (typowe, fabryczna uszczelka głowicy. Zrobione od góry do dołu wszystko, faktura na 4000zł). Zrobił kolejne 80000km na trasie Lublin - Warszawa/Poznań. W moich rękach już wiele lat. Od 2 jeździ nim żona robiąc, uwaga, 2000km rocznie.

Samochód ma zalety - niezniszczone wnętrze, mechanicznie serwisowany na najlepszych częściach. Nowa butla lpg, zrobione wtryskiwacze od gazu, nowy alternator i rozrusznik, miał robione pełne sprzęgło przy 180000 (2000zł). Zrobiony też wydech. Zawieszenie - amortyzatory, sprężyny, łożyska, wszystko z przebiegiem 10-20kkm. Nic nie stuka. Tuleje miał robione na zapas, parami. Samochód myty hobbystycznie, detailngowo, był lekko przepolerowany, lakier się błyszczy, brak większych odprysków itd.
    Silnik. Oczywiście zaleta - V6 w manualu to bardzo fajna sprawa. Na trasie 10l lpg ale po co nie spalić więcej. Po mieście zależnie od ciężaru nogi - 14-20l. Felgi były regenerowane 2 lata temu - malowane proszkowo. Hamulce, wężyki, tarcze, klocki, wszystko jest zrobione i z zapasem. Auto garażowane. Jeździł tylko na w pełni syntetycznym oleju ze specyfikacją forda, głównie valvoline.

Samochód jest używany, jest fordem, ma wady - spora korozja na progach, trochę na dołach drzwi, coś powychodziło na błotnikach. Nic nad czym nie da się zapanować albo przez co miałby się nie nadawać do jazdy. Technicznie - do wymiany są świece, jakaś rolka zaczęła niedawno hałasować. Zbieżność lekko do zrobienia. Opony są zimowe i już się kończą. Letnich nie ma. Przydałoby się auto wyczyścić - rok temu było w całości prane ale moje dziewczyny nie potrafią uszanować. Przednia szyba grzana - grzeje już raptem pasek. Lusterka, szyby tylne, spryskiwacze podgrzewanie działa. Nie działa grzanie fotela pasażera.

Historie wypadkowe - dwa razy auto miało stuknięcie w tył. Jedno poprzedni właściciel - wymieniona klapa i zderzak i jakieś prace blacharskie. Drugie ja. Są ślady na tylnym zderzaku.

Z ciekawostek - auto ma kolektory wydechowe od st200. Jest trochę mocniejszy. 200kmh na lpg w 4 osoby z pełnym bagażnikiem bez problemu.

Do obejrzenia w Lublinie/Czechów, blisko centrum.

Cena - możemy o niej porozmawiać. Samochód ma swoją wartość, poprawnie przeszedł (prawdziwy) przegląd z informacją, że wszystko sprawne.

Powód sprzedaży - nowe auto żony już czeka do odbioru.
    Ostatnio edytowane przez analyzator ; 15-05-2019 o 21:31 Powód: sprzedane

2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum

Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    2001 / TREND X/ XENON/
    Od
    23 Aug 2011
    Mieszka w
    Elbląg
    Hej tylko dwie foty sa daj wiecej

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Mistrz pobocza
    Model
    Silnik
    2,5 v6/1,5eb
    Opis
    Od
    15 Sep 2009
    Mieszka w
    Lublin
    Dobra, coś wrzucę. Wygląda jak srebrne mondeo w kombi felgi ma aftermarketowe - na zdjęciu.

Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    2001 / TREND X/ XENON/
    Od
    23 Aug 2011
    Mieszka w
    Elbląg
    Tez mam srebrne w kombi 2001 z TDDi na fajnym wyposażeniu , ale moze sie skuszę i Vka polatam

Mistrz pobocza
    Model
    Silnik
    2,5 v6/1,5eb
    Opis
    Od
    15 Sep 2009
    Mieszka w
    Lublin
    Dorzuciłem w pierwszym poście - https://drive.google.com/drive/folde...kZ?usp=sharing
    Fura zakurzona. Nie myta z 4 mce i ze 200km :-------)
    Ostatnio edytowane przez analyzator ; 05-05-2019 o 13:50

Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    2001 / TREND X/ XENON/
    Od
    23 Aug 2011
    Mieszka w
    Elbląg
    Daj wnętrze

Mistrz pobocza
    Model
    Silnik
    2,5 v6/1,5eb
    Opis
    Od
    15 Sep 2009
    Mieszka w
    Lublin
    Dałem wnętrze - ten sam folder. Kierownicę mi żona zniszczyła nieźle - masz na foto. Rok temu było minimalnie przetarte. Pewnie wykremowane ręce. Na fotelu kierowcy jest mała łata - dolna część boczka - już dwa lata temu materiał zaczął słabnąć i sam zszyłem i dobrałem łatę-prasowankę żeby dalej nie szło. To jedyna słabość tapicerki.

Moderator MKP Awatar jarek33
    Imię
    Jarek
    Model
    MKIII i MKIV
    Silnik
    2.0 TDDI i1.6 ecoboost
    Od
    04 Mar 2006
    Mieszka w
    Świdnica
    @analyzator
    Jak możesz to wstaw zdjęcia na forum
    bo nie wszyscy widzą na dysku google jak nie są zalogowani

ZAPACHY EDYCJA 2018

Mistrz pobocza
    Model
    Silnik
    2,5 v6/1,5eb
    Opis
    Od
    15 Sep 2009
    Mieszka w
    Lublin
    Nikt nie chce uczciwego prywatnego samochodu za malo hajsu ?