Witam. Jestem posiadaczem Mondeo MK3 z 2002 roku w kombi i mam kilka pytań odnośnie przeróbek. Z góry proszę o wyrozumiałość, posiadam Mondeo od miesiąca i nie wiem wszystkiego o tym modelu.
1. Chcę sobie kupić radio 2dinowe do Mondziaka. Wyczytałem w internecie, że otwór po moim fabrycznym 5000 RDS jest za mały na 2dinowe radio(przedlift) i musiałbym przerabiać, więc pomyślałem żeby kupić panel środkowy z przedlifta ale z otworem po radiu Sony. Czy panel z radiem Sony będzie pasował do mojej deski rozdzielczej? I czy nie będę musiał czegoś tam przerabiać.
2. Czy tylny zderzak z ST220 będzie pasował do mojego Mondziaka czy będę musiał robić rzeźbę żeby wszystko spasować? Czy bezpieczniej będzie po prostu zamontować zderzak tylny z pakietu RS.
3. Chciałbym również dowiedzieć się o ile ST220 jest obniżony względem podstawowego modelu. Czy jest możliwość przełożenia zawieszenia z ST do normalnego i czy jest to w ogóle opłacalne. Czy po prostu lepiej jest kupić sprężyny obniżające.
4. Upatrzyłem sobie takie felgi : https://www.oponeo.pl/felga-aluminio...40-00#25328043 . Jeżeli jest ktoś kto ogarnia takie sprawy to chciałbym się dowiedzieć czy takie felgi nie będą mi za bardzo wystawać albo za bardzo się schowają pod nadkole(biorąc pod uwagę obniżenie auta. Tył 4cm, a przód 3cm.). I chciałbym się dowiedzieć jakie opony kupić do takich felg żeby wszystko było tak jak należy.



Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc.