Cześć, od dłuższego czasu rozglądam się za takim mondeo jak w temacie. W sumie to ciężko trafić na coś interesującego bo albo przebieg za duży, albo cena za wysoka albo wyposażenie nie takie jak się chce lub jakieś inne mankamenty typu tu walnięty tu stuknięty.
Generalnie chciałbym zapytać tutaj ludzi bardziej obeznanych w temacie, jaki silnik wybrać, 2.0 duratec, czy 2.0 flexifuel (czy wgl jest sens szukać tego typu bo to chyba jednak rzadko spotykana jednostka). Generalnie interesuje mnie wersja po lifcie rocznik 2011-2013, pytanie czego można spodziewać się w wyposażeniu Titanium X - zależy mi na światłach dziennych, ledach, podgrzewanych fotelach, przyciemnianych szybach z tyłu, przynajmniej pół skórzanej tapicerce (czarna) (full skórę widziałem może w 3 ogłoszeniach i raz na żywo), doświetlaniu zakrętów, automatyczna klimatyzacja, wyświetlacz convers +, nawigacja jest mi zbędna.

Szukam auta z przebiegiem do 120 tys. km - pytanie czy 36-40k styknie... czy raczej mogę śnić dalej??? Jestem laikiem więc mile widziane objaśniające posty