+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    [MkII] programowanie kluczyka do mk2

    witam mam problem mam kluczyk na pilota ale nie działa wymieniłem baterie po wcisnięciu otwierania dioda na pilocie na sekunde zaświeca się i gaśnie i tyle słyszałem żę morzna go jakoś zaprogramować mondeo 1997 2 litry zetec gia dzięki za pomoc

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Adaśko
    Model
    Honda Accord
    Silnik
    2.2 i-DTEC
    Od
    09 Aug 2006
    Mieszka w
    Elbląg
    Cytat Zamieszczone przez Cytat
    Jeśli pilot w kluczyku jest na podczerwień, to programowanie jest następujące:
    Włóż kluczyk do stacyjki i przekręć do pozycji 1. Po około 10 sekundach czerwona diodka LED o alarmu (ta koło zegara) powinna świecić. Teraz wyciagnij kluczyk ze stacyjki, dioda powinna zostać w trybie świecenia. Wyceluj teraz kluczyk(diodę kluczyka) w któreś z przednich drzwi (a dokładnie w sensor (odbiornik) podczerwieni (gdziekolwiek się to znajduje). Teraz naciśnij i trzymaj drugi przycisk pilota dopóki nie mrugnie czerwona diodka na kluczyku. Wtedy trzymajac dalej nacisniety tamtem przycisk naciśnij 4 razy pierwszy przycisk, za 4 razem puszczając go wraz z tym drugim. Powinna teraz mrugnąć diodka koło zegara (ta od alarmu) i tak na kluczyku. Teraz tylko włącz zapłon (pozycja 2) aby wyłączyć tryb programowania i gotowe. Powinno działać OK.
    Honda Accord Tourer 2.2 i-DTEC Executive
    Opel Corsa 1.0

  4. #3
    Kursant
    Imię
    Marcin
    Opis
    MKII
    Od
    25 Jan 2007
    Mieszka w
    Włocławek
    Podpowiem, na forum znajdziesz opis programowania, pilota masz raczej radiowego, jak nie zadziała proponuje wyjąć bezpiecznik u mnie dopiero wtedy zadziałało prawidłowo.

  5. #4
    czy morze ktoś mi powiedzieć który to bezpiecznik i jak rozróżnić pilota radiowego od pilota na podczerwień dzięki z góry
    [/img]

  6. #5
    bezpiecznik nr 26, skrzynkę znjadziesz mniejwiecej nad pedałem sprzęgła, jeśli to nie pomoże to patrz tu http://www.mondeoklubpolska.org/modu...rder=0&thold=0

  7. #6
    dzięki serdeczne zrobiłem i działa rewelwcja jak go kupiłem to nie działał ale mam pytanie jak wcisnę w kluczyku przycisk otwierania to najpierw otwierają się drzwi tylko od kierowcy muszę wcisnąć jeszcze raz żeby otworzyły się wszystkie drzwi nie wiem czy tak ma być a morze coś żle zrobiłem dzięki za pomoc

  8. #7
    Kursant
    Imię
    Marcin
    Opis
    MKII
    Od
    25 Jan 2007
    Mieszka w
    Włocławek
    Dobrze zrobiłeś tak jest. Można to przeprogramować tak by otwierały się wszystkie naraz, ale z tego co wiem to tylko w ASO można to zrobić.

  9. #8
    Kursant
    Opis
    Szykuje sie do zakupu tym razem coś 4x4
    Od
    27 Dec 2008
    Mieszka w
    TróJmIasTo/Bristol
    Cytat Zamieszczone przez Grzana
    bezpiecznik nr 26, skrzynkę znjadziesz mniejwiecej nad pedałem sprzęgła, jeśli to nie pomoże to patrz tu http://www.mondeoklubpolska.org/modu...rder=0&thold=0
    U mnie był to bezpiecznik nr. 25

    Całośc naprawy wyglądała nastepująco :

    -wkładamy kluczy do stacyjki
    -przekręcamy na pozycję 2 (zapłon)i zaraz potem na 0 (wyłączone) i tak wciągu 3 sekund robimy 4 razy. Dioda kontrolna (koło zegara) zacznie świecić na stałe.
    -teraz w ciągu 20 sekund musimy naciśnąć któryś przycisk na pilocie, wtedy dioda mrugnie.
    -terez już tylko czekamy aż skończy sie te 20sekund, lub poprostu przekręcamy kluczyk na 2(zapłon) i wyłączamy.

    Po zaprogramowaniu pilota wyjełem na chwilke bezpiecznik nr.25 i zaczeło działać jak trza

Podobne wątki

  1. [MkIV] Programowanie nowego kluczyka
    By Abram_2006 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-03-2017, 08:49
  2. [MkII] Programowanie dodatkowego kluczyka
    By pupek86 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 17:00
  3. [MkII] programowanie kluczyka w mk2
    By grucha in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 26-05-2011, 13:57
  4. [MkII] Programowanie kluczyka?
    By Wit in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-11-2009, 07:10
  5. [MkI] programowanie kluczyka
    By ciernikMKI in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-08-2006, 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów