+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38
  1. #21
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Możecie mi wierzyć albo nie ale wczoraj dopadło mnie to samo :/... No prawie. nagle przestał działać pilot ( zamiennik scyzoryk)!! Nie mogłem nim auta odpalić to pomyślałem że może bateria się poluzowala bo już tak kiedyś w takim pilocie miałem i faktycznie była poluzowana. Najdziwniejsze że nie działał też centralny z oryginalnego pilota(!?) po zaprogramowaniu oryginała zaczął centralny działać ale teraz nie działa pilot ze scyzoryka( auto nim odpalam normalnie) i nie da się go zaprogramować ani oryginalnego!!?? Po kręceniu kluczykami zapala się dioda i słychać pikniecie ale nic się nie dzieje jak naciskam guziki w obu , o co kamman??.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    full opcja
    Od
    15 Dec 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Nie mogłem nim auta odpalić
    A co ma pilot do odpalania?

    Możesz wyjąć samą pestkę od immo z kluczyka, umieścić obok stacyjki i odpalisz bez problemu innym kluczykiem, (oczywiście z pasującym grotem), który tej pestki nie ma.
    Centralny to inna sprawa, kupujesz jakiś inny używany (nie musi być scyzoryk, wystarczy jajko) za parę ojro lub w Polsce za parę zeta i bez problemu programujesz sposobem opisywanym kilkaset razy na tym forum. Jeśli chcesz także zaprogramować ten scyzoryk który masz, musisz równocześnie z nim przeprowadzać procedurę programowania, czyli jednocześnie programujesz oba kluczyki.

  4. #23
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez sedek Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Nie mogłem nim auta odpalić
    A co ma pilot do odpalania?

    Możesz wyjąć samą pestkę od immo z kluczyka, umieścić obok stacyjki i odpalisz bez problemu innym kluczykiem, (oczywiście z pasującym grotem), który tej pestki nie ma.
    Centralny to inna sprawa, kupujesz jakiś inny używany (nie musi być scyzoryk, wystarczy jajko) za parę ojro lub w Polsce za parę zeta i bez problemu programujesz sposobem opisywanym kilkaset razy na tym forum. Jeśli chcesz także zaprogramować ten scyzoryk który masz, musisz równocześnie z nim przeprowadzać procedurę programowania, czyli jednocześnie programujesz oba kluczyki.
    Czytałeś co napisałem w ogóle??

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

    ---------- Post added at 18:43 ---------- Previous post was at 18:37 ----------

    Po co mam kupować kluczyk?? Ten scyzoryk co mam działał bez problemu do wczoraj! Oryginalnego kluczyka też nie mogę zaprogramować!!! Działa on normalnie ale centralka nie reaguje na żaden kluczyk jak próbuję je zaprogramować a wczoraj działało bo dał się oryginalny zaprogramować. A to że immo nie ma nic wspólnego z baterią to wiem.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  5. #24
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    13 Dec 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Nerwowo się zrobiło.

  6. #25
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez Positive Zobacz posta
    Nerwowo się zrobiło.
    Nerwowo?? Nie czemu Po prostu fajnie by było jak by ludzie czytali do końca co kto pisze to by nie było głupiego pisania. I tu nie chodzi że ktoś nie przyjmuje kogoś pomocy czy rady tylko pisanie że mam kupić drugi kluczyk jest trochę dziwne jeżeli nie mogę zaprogramować nawet kluczyka który działa normalnie,to co mi da zakup drugiego??

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  7. #26
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    13 Dec 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Skoro działa normalnie, to po co chcesz go zaprogramować?

  8. #27
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez Positive Zobacz posta
    Skoro działa normalnie, to po co chcesz go zaprogramować?
    Ja nie chcę tego oryginalnego programować, napisałem że wczoraj go zaprogr. bo nie działał żaden kluczyk i poszło z nim normalnie a scyzoryka ( nie oryginalny) nie da się w ogóle zaprogramować a ten oryginalny który działa to nim testowałem czy jest reakcja centralki na niego podczas programowanie i nie ma żadnej reakcji na żaden kluczyk.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  9. #28
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    13 Dec 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Dobra, ja odpuszczam, nie chce mi się na telefonie bawić w cytaty itp. Piszesz żeby czytać ze zrozumieniem, ale piszesz zaprzeczając sobie. Z całym szacunkiem, mam nadzieję, że ktoś mądrzejszy pomoże.

  10. #29
    Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    full opcja
    Od
    15 Dec 2015
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Czytałeś co napisałem w ogóle??
    To ty pisz ze zrozumieniem:

    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Nie mogłem nim auta odpalić
    Nie otworzyć ani zamknąć, nie uzbroić alarm, ale właśnie odpalić . Czaisz różnicę ?

    Tak jak napisał Positive, niech pomoże ktoś , kto się łapie w gmatwaninie twoich informacji.

  11. #30
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez sedek Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Czytałeś co napisałem w ogóle??
    To ty pisz ze zrozumieniem:

    Cytat Zamieszczone przez Qornell Zobacz posta
    Nie mogłem nim auta odpalić
    Nie otworzyć ani zamknąć, nie uzbroić alarm, ale właśnie odpalić . Czaisz różnicę ?

    Tak jak napisał Positive, niech pomoże ktoś , kto się łapie w gmatwaninie twoich informacji.
    Wy potraficie czytać ze zrozumieniem????!!!! Boshe co się dzieje z tym forum masakra jakas, najlepiej wyrwać coś z kontekstu i robić dym ale nauczyć się czytać ze zrozumieniem za trudno co?
    Napisałem na samym początku że " NAGLE PRZESTAŁ DZIAŁAĆ PILOT..."pilot i jeszcze raz powtórzę PILOT!!!!wiecie co to pilot jest??? I że nie mogłem nim auta odpalić..., i że już tak kiedyś miałem że bateria się poluzowala i przestał on działać ( on czytać PILOT!!!!) !! nigdzie nie napisałem że bateria ma coś do immo, gdzie coś takiego napisałem pokaż mi plisssss. Nic dziwnego że tu mało kto zagląda, jak ludzie czytać nie potrafią to po co mają tu wchodzić.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  12. #31
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    13 Dec 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Po co te nerwy. Ja tam się mało znam, ale osobiście odpalam auto kluczykiem z pastylką do imo. Pilotem mogę jedynie zamknąć i otworzyć auto.

  13. #32
    Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    full opcja
    Od
    15 Dec 2015
    Mieszka w
    Kraków
    I niech to będzie na tyle.
    Powodzenia Qornell.

  14. #33
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez Positive Zobacz posta
    Po co te nerwy. Ja tam się mało znam, ale osobiście odpalam auto kluczykiem z pastylką do imo. Pilotem mogę jedynie zamknąć i otworzyć auto.
    Serio?? Po co to robicie?? Dla beki?? Czy serii czytać nie potraficie? Przecież to logiczne że pilotem auta nie odpalam!!! Użyłem skrótów myślowych żeby nie pisać na pół strony i myślałem że będą zrozumiałe, oj ja tępy cep

    No to jeszcze raz,

    Ostatnio przestał mi działać pilot( służący do otwierqnia/ zamykania auta i jeżeli taka opcja występuje do otwierania bagażnika) ze zintegrowanym kluczykiem ( służący ten kluczyk do potocznie mówiąc opalania czyli włączenia zapłonu i za pomocą magii wyprawienia silnika w ruch), potocznie zwanym Scyzorykiem (nieoryginalne urządzenie z oryginalną elektroniką)....

    Reszta już chyba zrozumiała jest...

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  15. #34
    Zielony listek
    Imię
    Arek
    Model
    Mondeo Mk3 2006
    Silnik
    1.8 125 Km
    Opis
    Błękitny Grom
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Witajcie mam to samo. Mój pilot do centralnego działa normalnie , tylko nie otwiera drzwi , tak jak u kolegów . Będąc u speców od elektroniki sprawdzili że mój kluczyk po przekręceniu szybko 4 razy w ciągu 3 sekund , nie chce wejść w tryb programowania. Ich diagnoza to ze " padł sterownik czy też centralka od centralnego zamka" . O co mogło im chodzić i ewentualnie co mam sprawdzać ?

  16. #35
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Pewnie chodzi o gem.

  17. #36
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez arkadiof Zobacz posta
    padł sterownik czy też centralka od centralnego zamka" . O co mogło im chodzić i ewentualnie co mam sprawdzać ?
    Sterownik, siedzi za schowkiem pasażera, czasami pomaga odpięcie wtyczki na minutę coby się zresetował.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  18. #37
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez arkadiof Zobacz posta
    Witajcie mam to samo. Mój pilot do centralnego działa normalnie , tylko nie otwiera drzwi , tak jak u kolegów . Będąc u speców od elektroniki sprawdzili że mój kluczyk po przekręceniu szybko 4 razy w ciągu 3 sekund , nie chce wejść w tryb programowania. Ich diagnoza to ze " padł sterownik czy też centralka od centralnego zamka" . O co mogło im chodzić i ewentualnie co mam sprawdzać ?
    A zrób tak że przyłóż oba kluczyki/piloty do siebie jak będziesz siedział w aucie i spróbuj wtedy najpierw jednym potem drugim pilotem próbować zamykać i otwierać auto u mnie o dziwo pomogło i jeden z dwich pilotów zaczął normalnie działać bo jakiś tydz temu przestały mi działać oba piloty i dalej nie wiem dlaczego i jaka może być tego przyczyna.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  19. #38
    Zielony listek
    Imię
    Arek
    Model
    Mondeo Mk3 2006
    Silnik
    1.8 125 Km
    Opis
    Błękitny Grom
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Tylko ja mam jeden kluczyk z pilotem a drugi bez . Jak będę miał chwile po świętach to spróbuje zresetować sterownik , jak radził Netoper.
    Ostatnio edytowane przez arkadiof ; 24-12-2019 o 00:01

Podobne wątki

  1. Programowanie pilota zamka centralnego na podczerwień
    By Redakcja in forum Komentarze artykułów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2014, 11:31
  2. Programowanie pilota (radiowego) centralnego zamka
    By Redakcja in forum Komentarze artykułów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 01:37
  3. [MkII] Programowanie pilota centralnego zamka
    By ministerpl in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-11-2010, 23:16
  4. [MkIII] Programowanie centralnego zamka
    By szaqall111 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-06-2008, 22:03
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-04-2007, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów