+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    Pochłaniacz prostych Awatar splitu
    Imię
    Daniel
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    97r sedan
    Od
    05 Jun 2013
    Mieszka w
    Pionki k. Radomia
    Cytat Zamieszczone przez skul Zobacz posta
    A kupowanie na Niemca, na zaniżoną fakturę itp. jest TYLKO KŁOPOTEM kupującego - a Ty właśnie udzielasz rad - aby ten potencjalny kupujący wpakował się jak koń z klapkami w takie kłopoty.
    Cytat Zamieszczone przez splitu Zobacz posta
    ja oczywiscie nie namawiam do kupna takiego auta, sam nie sprzedaje ani tak nie kupuje, przedstawiam tylko jak to wygląda od kuchni
    po za tym kolego chyba dałeś się wykiwać na takim manewrze dlatego jesteś taki zajadły, albo jesteś jakimś mega stróżem prawa, tak jak pisałem
    Cytat Zamieszczone przez splitu Zobacz posta
    Większość handlarzy tak sprzedaje auta z zagranicy, większość ludzi tak kupuje, mało kto zalicza wpadkę
    był: mondek mk1 1.6 Pb/LPG IIgen, sedan, 93r. służył wiernie
    był: mondek mk2 2.0 Pb/LPG STAG 200-4, habeta, 99r. służył wiernie
    jest: mondek mk2 1.8 Pb, sedan w cenie roweru + webasto
    jest: mondek mk2 1.8 Pb/LPG KME Diego G3, hb

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Pieszy Awatar paszko25
    Imię
    Paweł
    Opis
    Mondeo Mk3 kombi 2.0 16V 145 KM 2001r
    Od
    15 Feb 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Ogłoszenie jeszcze jest aktualne więc.., opiszę co zobaczyłem na żywo, czysto informacyjnie. Na pierwszy rzut lewego ślepia autko prezentuje się bardzo dobrze i świeżo. Dopiero spokojne obejrzenie pokazało dość znaczące mankamenty. Przedni zderzak do poprawki lub wymiany ( jest pęknięty pod prawym halogenem ), lewy halogen popękany, prawy zaparowany. Naprawiane lewe drzwi pasażera, prawe drzwi pasażera domykały się z oporem, klapka wlewu paliwa trochę odstaje, dwie wgniotki na tylnej klapie. Co mnie poirytowało to to, że sprzedawca nic nie wspominał w ogłoszeniu o długim, głębokim wgnieceniu prawego progu ( na zdjęciach dokładnie nie widać, a sam sprzedawca udał zdziwienie, że nie widział tego wcześniej ). Poza tym mokra skrzynia przy półośkach, sprzedawca twierdził, że to pozostałość po wymienionych niedawno uszczelniaczach. Czemu mechanik nie wytarł tego oleju... mam podejrzenia ale oskarżał nie będę, sami wiecie o co chodzi. Ruda szmata w tylnej części podłogi łącznie z zawieszeniem. Przewody hamulcowe w miarę, zaciski raczej do regeneracji w niedalekiej przyszłości. Potrzaskana plecionka na łączniku wydechu. Praca silnika bez zastrzeżeń. Obroty nie falują i odpala od razu. Korek wlewu oleju czysty. Silnik suchy. Sprzęgło nie ślizga, biegi wchodzą dobrze. Wnętrze auta bardzo zadbane, tutaj raczej nie można się przyczepić. Do tego jest zamontowana grzałka elektryczna ( wiadomo, Szwecja, zimno musi być ), przewodu zasilającego nie widziałem, gniazdo w przednim zderzaku po prawej stronie. To chyba wszystko, co zaobserwowałem. Sprzedawca wystawia na siebie fakturę-marża. Oczywiście przekonuje, że można bez problemu takim autem wracać, bo jest ubezpieczone i ma ważny przegląd. Akcyza i tłumaczenia załatwione po jego stronie. Proszę nie pisać, że auto nie nowe i zawsze jest coś do roboty i się czepiam. Napisałem co widziałem, może ktoś obserwował to ogłoszenie i mu troszkę podpowiedziałem. Mnie szczególnie zniechęcił wyciek ze skrzyni i ten pognieciony próg. Te rzeczy nie stanowiły dla sprzedawcy podstawy do negocjacji, a cena niższa o 150-200 złotych była moim zdaniem nie do przyjęcia.
    Too BEER Or Not Too BEER ==> ShakesBEER

Podobne wątki

  1. Prośba o ocenę.
    By akwedukt76 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-02-2014, 00:13
  2. prośba o ocenę mk2 z DE
    By Hunt in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2013, 10:48
  3. MK III,prośba o ocenę
    By mmacie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 00:10
  4. MK1 94r. prośba o ocenę
    By mateusz2920 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 21:19
  5. Prośba o ocenę MK3 1.8Pb
    By Mortal_Kombat in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów