+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Pieszy
    Imię
    Patryk
    Model
    MK V Hybrid
    Silnik
    2.0 187 KM
    Od
    25 Jan 2020
    Mieszka w
    Łódź

    Exclamation Mondeo MK V Hybrid

    Witam. Jestem świeżym członkiem forum jak i posiadaczem tego wymyslu Forda może ktoś z grupy miał już z nim styczność i mógłby mi nakreślić jak wygląda sytuacja z częściami, serwisem ( co najlepsze dla tego modelu ) oraz jak wygląda awaryjność tej hybrydy. Nie wiem czy utopilem hajs czy jednak ma to rację bytu z góry dziękuję za pomoc i rady

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Witaj witaj.
    Z tego co kojarzę jesteś pierwszy na forum z takim modelem.
    Ja raz takie cudo mogłem pomacać u znajomego, wygląd bardzo fajny, odejście wgniata w fotel, a z tego co mówił spalanie ma w granicach 5-7l.
    Co do kosztów to ciężko wyczuć, sam układ przeniesienia napędu jest wzięty z Toyoty więc jak jakichś autorskich poprawek nie wrzucili to jest to bardzo trwałe,
    Ty masz go na normalnych amorkach z tyłu, czy na tych adaptacyjnych? W Polskich realiach raczej lepiej na normalnych, bo już nawet we wcześniejszych wersjach na nivomatach był problem z kosztami w razie awarii.

    Jakbyś miał chęci to zapraszam do założenia tematu w "Nasza flota"
    http://www.mondeoklubpolska.pl/forum...45-Nasza-Flota
    I dzieleniu się spostrzeżeniami z jazdy i eksploatacji.

    Gratki i bezawaryjności.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  4. #3
    Pieszy
    Imię
    Patryk
    Model
    MK V Hybrid
    Silnik
    2.0 187 KM
    Od
    25 Jan 2020
    Mieszka w
    Łódź
    Model jest z końca 2014 roku i co do zawieszenia jest na szczęście normalne. Najgorsze jest to ,że ciężko cokolwiek się o nim dowiedzieć. Nie wiem nawet czy są jakieś części pasujące do niego z zwykłego forda Mondeo . Gdzie bym nie dzwonił odsyłają do aso... Oczywiście napiszę wrażenia i spostrzeżenia tylko może mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie moge dodać post o jakiegoś dobrego mechanika co fordami się zajmuje z okolic Łódź i województwo ? Potrzebuję kilku rad od kogoś kto zna markę

  5. #4
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imię
    Stanisław
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój



Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2017, 07:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów