+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Alufelgi

  1. #1

    [MkI] Alufelgi

    Noszę się z zamiarem kupienia alufelg 15" do Mundka 1.8TD. Mam kilka wątpliwości więc wole zapytać by nie popełnić jakiejś gafy. Moje zasadnicze pytanie to: Na jakie parametry zwrócić uwagę przy kupnie alufelg. Chodzi mi szczególnie o otwór centrujący. Do czego są pierścienie dystansowe??

    Znalazłem takie oto proste alufelgi



    ich parametry to:
    Rozmiar 6j*15h2ET40 opony 195/50 R15

    Czy mi podejdą do Mondeo i czy warto za komplet dać 600 zł?? Opony nadają sie do jazdy bo jedna para ma 5mm, a druga 3 ( odpowiednio: CONTINENTAL Premium contakt i Matador Prima)

    z góry dziękuję za pomoc
    pozdrawiam
    Krzysztof

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    24 Feb 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    felgi całkiem fajne
    poszukaj na forum, było już o felgach wiele razy, nie wiem czy nie było jakiegoś artykułu na temat opon i felg.
    użyj opcji "szukaj"

    opony 5mm - jeszcze ok
    opony 3mm - moim zdaniem już szmelc.
    jeśli 600zł za komplet felg i opony to cena całkiem ok, poczekaj do południa niech się jeszcze śpiochy wypowiedzą

    możesz jeszcze zajrzeć na www.opony.pl i opony.com.pl może tam znajdziesz trochę informacji

  4. #3
    Zbanowany
    Imię
    Paweł
    Opis
    MKI TD BLUE/green/violet/black
    Od
    25 Jul 2005
    Mieszka w
    Opozycyjnym Toruniu
    za 600 zł można wyrwać dobre felgi z dobrymi oponami (sam szukam)...przyglądamy się na maxa...nie mówię, że te są złe :metal

  5. #4
    Kolega kruscho wejdzie w ten wątek i tu sobie poczyta. Też miałem dylemat Koledzy forumowicze pomogli. Duzo zdjęć. Polecam :metal
    Three most popular words in the world:
    Made in China

  6. #5
    Kursant
    Od
    19 Oct 2006
    Mieszka w
    KWIDZYN (pomorskie)
    rozmiar felg jest ok , do mondka jak najbardziej ale oponki to troszkę za niskie powinny być 195/60/15
    Mondeo 1.8 TD 1996 rok sedan ciemna zieleń wer. Ghia --) aluski juz są - SPRZEDANY

  7. #6
    Kursant
    Od
    19 Oct 2006
    Mieszka w
    KWIDZYN (pomorskie)
    rozmiar felg jest ok , do mondka jak najbardziej ale oponki to troszkę za niskie powinny być 195/60/15
    Mondeo 1.8 TD 1996 rok sedan ciemna zieleń wer. Ghia --) aluski juz są - SPRZEDANY

  8. #7
    Kursant
    Od
    19 Oct 2006
    Mieszka w
    KWIDZYN (pomorskie)
    rozmiar felg jest ok , do mondka jak najbardziej ale oponki to troszkę za niskie powinny być 195/60/15
    Mondeo 1.8 TD 1996 rok sedan ciemna zieleń wer. Ghia --) aluski juz są - SPRZEDANY

  9. #8
    Wg mnie za niskie beda, najlepiej wyrwij same felgi bez opon za 350

  10. #9
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Audi A6
    Od
    27 Feb 2005
    Mieszka w
    Podlaskie
    Felgi są ładne i nie podrapane wiec cena 600zł za kpl z oponami jest atrakcyjna.
    Ja za swoje 16' z przesyłką zapłacilem okolo 950zł wiec cena 600zł za 15' z oponami jest moim zdaniem dosyć niska
    Mk II 1998r, 1,8 PB+sekwencja LANDI, wlew LPG przy wlewie benzyny, wersja NORDIC,ABS, 4x poduszki, el. szyby + domykanie szyb, centr., grzana przednia szyba i spryskiwacze, alu z oponami 205/55/16 )

    Kupując Forda, rdzę otrzymujesz w wyposażeniu standar

Podobne wątki

  1. [MkI] alufelgi 9J??
    By B4n4n in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 06-08-2009, 08:58
  2. [MkII] alufelgi 16 czy 17
    By Reju in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-03-2006, 19:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów