+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: KOD LAKIERU

  1. #1
    simon_wwa
    Gość

    [MkII] KOD LAKIERU

    Słuchajcie próbuje dobrać lakier do mojego Mondeo, najlepiej zrobić to po kodzie. Taki kod podany jest najczęściej na tabliczce znamionowej lub czymś podobnym. Gdzie w Mondeo taka tabliczka może być umiejscowiona ??

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Zbanowany
    Od
    12 Jan 2005
    Mieszka w
    Galicja Lubelszczyzna
    w jakim mondeo?
    uzupełnij profil.

  4. #3
    Ja mam pod maską silnika,są też na (słupku bocznym)

  5. #4
    simon_wwa
    Gość
    W silniku V6 kombi, szukałem pod maską... znalazłem tabliczkę jedynie od klimy... na słupku faktyczne jest ale która rubryka podaje kod lakieru ??

  6. #5
    Pochłaniacz prostych Awatar Ufo
    Imię
    Krzysztof
    Model
    Renault Laguna 2
    Silnik
    F4R
    Opis
    byłem-zobaczyłem-tankowałem-pojechałem
    Od
    04 Dec 2006
    Mieszka w
    Siechnice/Wrocław /Radlin k. Wodzisławia Śl.
    mk1 miało pod maską a mk2 ma tabliczkę znamionową na słupku środkowym z prawej strony jak otworzysz przednie drzwi i tam jest kod lakieru-wiem ze gdzies na forum podana była lista z nazwami lakierów ale nie pamię tam gdzie

  7. #6
    Co do lakieru to to na tabliczce znamionowej ostatnia linijka na dole, przedostatnia lub ostatnia kratka - podana bedzie litera i cyfra, lub 2 litery. Ja mam np H3 i kolor Cayman Blue, Juice Green.
    Podaj mi te cyfferki i literki to powiem ci jaki masz kolor. Z reszta lakiernik po tym właśnie numerze będzie wiedział jaki kolor dobrać...
    :metal
    Three most popular words in the world:
    Made in China

  8. #7
    simon_wwa
    Gość
    super dzięki za info, tyle ze mam z tym spory kłopot :/ niestetety ktoś wcześniej przykleił na drzwi odblaski i akurat na takiej wysokości że prawie cała tabliczka jest wytarta :/ i nici z tego kodu.. pogrzebałem trochę w domu i udało mi się znaleść specyfikacje samochodu o znalazłem kolor : Tourmallard ciemno-zielony metalic. Dałbyś rade wyszukać ten kolor i podać mi kod tego lakieru ??

  9. #8
    No na pewno masz w kodzie koloru literke Z - Tourmallard Green, ale to nie wszystko, bo powinna byś jeszcze cyferka lub litera, a tak bez sensu koloru nie można dobrać

    aha w sprawie lakeirów i kodów zajrzyj jeszcze koniecznie TU
    Three most popular words in the world:
    Made in China

  10. #9
    Tourmallard green ma kod Z5 najczesciej,ale sa rózne odzienie koloru.Najlepiej autem podjechac do mieszalni gdzie sprawdzą dobiorą odpowiedni

  11. #10
    Mam pytanie odnośnie kolorów.Mój mk1 z1995 ma na tabliczce na przednim pasie oznaczenie kolru 25 [coś z niebieskigo].Jaki to kolor?

Podobne wątki

  1. [MkI] Kod lakieru
    By kindziel in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-04-2012, 20:20
  2. [MkIII] Kod lakieru
    By andriu67 in forum Pozostałe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-06-2011, 14:48
  3. [MkIII] Nr lakieru
    By ajag in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 11:50
  4. [All] Polerowanie lakieru
    By krzysiek__m in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 03-05-2010, 11:51
  5. [MkII] kod lakieru
    By mariuha1 in forum Pozostałe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-04-2006, 14:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów