Zobacz wyniki ankiety: Jak myjesz swoje mondeo

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pucuję go co tydzień

    21 41.18%
  • Jadę na myjnię automatyczną

    7 13.73%
  • Jadę na myjnię reczną

    19 37.25%
  • Daję zarobić dzieciakom

    0 0%
  • zaganiam kobietę, niech się wykarze

    4 7.84%
+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 58
  1. #21
    Zielony listek
    Imię
    Tomek
    Model
    MK1, MK2, MK4
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    MK4
    Od
    17 May 2005
    Mieszka w
    Tomek Wawa
    raz w tygodniu czyszczonko w srodku
    raz na dwa- trzy tygodnie lepsze mycie z zewnatrz
    raz w miesiacu lepsze odkurzanie wnetrza
    I jest czysto. Wszystko.
    OLdSchOOL'owe eMKa oNe, FuLL BasS

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Zielony listek
    Opis
    ,jlgkhj
    Od
    21 Jun 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Zależy od pogody ale raz w tygodniu sprzątanie w środku a musowo co 2 tyogdnie mycie - raczej szmpon z woskiem - Shella, po zimie myjka ciśnieniowa, dwa razy w roku gruntowne woskowanie.
    **** MKIII 2.0 TDDI GHIA 2001 KOMBI****
    **** GoldMediumHarvest ****

  4. #23
    Mistrz pobocza
    Imię
    Marek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    hatchback przed liftem + LPGTech 224 butla 55l
    Od
    18 Apr 2005
    Mieszka w
    różnie, zazwyczaj wawa
    Raz na tydzień - albo myjnia ręczna u znanego mi człowieka albo "bezdotykowa" z pistoleciku na Carman'nie. W środku raz na dwa tygodnie styka - b. dbam o środowisko w którym się przemieszczam
    Teraz na stanie niezawodna benzyna

  5. #24
    Niedzielny kierowca Awatar woj9
    Opis
    MK1
    Od
    12 Jun 2005
    Mieszka w
    RACIBÓRZ
    Jeśli chodzi o mycie to staram sie gdzies raz na dwa tygodnie a wewnątrz musi być ład to wtedy aż przyjemnie wsiadać do autka

  6. #25
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Z zewnątrz to jak się ubrudzi , na szczęście na srebrnym słabo widać więc przy dobrej pogodzie raz na dwa - trzy tygodnie. Środek jak tylko szkodnik, albo żona nabrudzą , w końcu to ja spędzam w nim najwięcej czasu.
    Po zimie obowiązkowo mycie ciśnieniowe, pod czujnym nadzorem coby się myjkowy nie opierd... No i woskowanie raz na jakiś czas nie zaszkodzi.
    Szczoty raczej unikam (chociaż na srebrnym aż tak nie widać - co ja z tym srebrnym, w końcu jedynie słuszny kolor, ale chyba trochę przesadzam ), mycie ręczne albo bezdotykowe.


  7. #26
    Nie przesadzasz, srebrny to naprawdę jedyny słuszny kolor

  8. #27
    Zbanowany
    Od
    09 May 2005
    Mieszka w
    Wawa -> Lesznowola
    Cytat Zamieszczone przez Andy
    Nie przesadzasz, srebrny to naprawdę jedyny słuszny kolor
    No i jak tu się nie zgodzić

    :metal

  9. #28
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Andrzej
    Model
    Focus MK III
    Silnik
    1.0 Ecoboost 125 KM:)
    Od
    02 Feb 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez szczerba
    A ja się nie wypowiadam na temat mycia i sprzątania autka bo nie jestem wiarygodny.
    W każdym razie żona mówi, że przesadzam z tą czystością samochodu (pewnie kilku klubowiczów, którzy mnie znają też tak uważa).
    Taką juz mam naturę, że jak coś lub kogoś lubię to dbam o to ponadprzeciętnie
    To nie znasz mnieja nawet nie mam praktycznie ziarenka kurzu czy innego syfa w środku na zewnątrz to mniej więcej co 2 tygodnie, chyba że mi się nudzi

  10. #29
    Mistrz pobocza Awatar szczerba
    Imię
    Bogdan
    Model
    MK5 Trend Kombi
    Silnik
    2,0TDCi 150->180->210KM
    Opis
    Brak
    Od
    14 Dec 2004
    Mieszka w
    na wsi k/Miechowa (KMI), Grupa krwi: A Rh-
    Cytat Zamieszczone przez Kafar

    To nie znasz mnieja nawet nie mam praktycznie ziarenka kurzu czy innego syfa w środku na zewnątrz to mniej więcej co 2 tygodnie, chyba że mi się nudzi
    Brawo!!!

    To juz conajmniej dwa Mondki super-błysk jeżdżą po Krakowie :metal

  11. #30

    mycie

    ja swojego na samoobslugowej bezdotykowej pod tesco pieszcze karcherem co jakieś 2 tygodnie. A najgorsze jest to ze nie mam garazu i czasami zdarza się ze go umyję a wieczorem spadnie deszczyk taki malutki, a jakie autko potrafi po takim malutkim deszczyku byc brudne nic tylko się załamać jednym słowem nienawidzę jeźdźic brudnym mondim bo źle się w nim czuję. milutko jest wsiasc sobie do czyścioszka
    <<spotkać mnie mozna na DK-1 i A4 pomiedzy Bielskiem a Katowicami i Zabrzem>>

  12. #31
    Zielony listek
    Od
    22 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Cytat Zamieszczone przez szczerba
    Brawo!!!

    To juz conajmniej dwa Mondki super-błysk jeżdżą po Krakowie :metal
    Po Krakowie, auc... drogi fatalne. Dane mi bylo z autostrady skrecic nie w Rzeszow, a w Krakow.... kuzwa, to juz niebezpieczne jest!!! Ile wytrzymuja Wasze zawieszenia?

    __
    Pzd, Irek.N.
    Srebrny i dlugi klekot 2 edycji z ponownie schowanym KORBOWODEM , XC70 D5

  13. #32
    Cześć
    A ja swojego myje raz na tydzień , a jak żona nie widzi to, i częściej
    Moja zona mówi że mam obsesje na punkcie sprzątania auta
    Pozdrowienia
    MKI 1.8 16V Combi CB STAG-300 , MUSTANG GT 5.0

  14. #33
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Ryszard
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mondeo
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Ponieważ kobiety twierdzą, że więcej czasu poświęcamy naszym autom a nie kobietom i mają rację. Moja mówi, żebym się tak nią zachwycał po 14 latach małżeństwa jak tym samochodem to było by coś i macha ręką idąc dalej.

  15. #34
    Takie teksty też słyszałem , tylko ja jestem po ślubie sześć lat

    P.S Gratuluje awansu
    MKI 1.8 16V Combi CB STAG-300 , MUSTANG GT 5.0

  16. #35
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Mondeo Mk2
    Od
    21 Jun 2005
    Mieszka w
    Zamość
    Siemka a ja wyciągam KARCHER`a jaki dobry środek spryskuje auto środkiem troszke przetre szczotką gdzie mocniejszy brud spłukuje wodą pod cisnieniem i juz mam czysty samochod

  17. #36
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    Ja zwykle raz w tygodniu myjnia ręczna, ale generalnie wtedy kiedy jest ... brudny. W środku utrzymuję cały czas porządek, czyszczonko w zależności od potrzeb. Nie lubię brudku wewnątrz. No i moja dziewczyna też mi mówi, że przesadzam z tym
    Carpe diem...

  18. #37
    cholera chyba jestem zboczony mam mundka od 3-cy)jestem gliniarzem,wiec parkuje na naszym "ogolno" (choc nie maja prawa,znak swoje mowi,dostepne jest tylko dla nas niebieskich) dostepnym parkingu.parkuja rozni,ale wracaja do tematu,nie lubie utytlanego wozka,mierzi mnie to,w pracy staram sie byc tym samym co do ludzi i co do mojego wozka.mam go juz jakis czas,mycie jest wazne,ale ostatnio stwierdzilem ze na stacji "FUE VERT" cosik kolo tego,ze woda do mycia śmierdzi,po wyjeździe z myjni czuć zapach stechłej wody,jakby obieg wody byl odzyskiwany i ponownie podawany do mycia,Smród fatalny a ostatnio podniesli ceny z 7.90 pln na 9,00 bo dodali szampon,jakos go kurna nie widzę.Dobra mycie:lubie miec czysty,ale co z tego skoro umyje a wieczorem musi padac,kurna garaz mi jest potrzebny.prawie mam tylko kto kupi mi poloneza zadbanego,garazowanego,5xalufelgi,nie palacy,zero rdzy,'93,garazowanego.HELP PANOWIE MONDKOWICZE PLIZZZZZZZZZ
    Mk1 1,8 '94 Pb95 205/50/16 ORAMKOWANY i ONAKLEJKOWANY i ZAGAZOWANY

  19. #38
    Kursant
    Od
    12 Feb 2005
    Mieszka w
    Northampton/Lublin
    Cytat Zamieszczone przez zbojcerz2
    kurna garaz mi jest potrzebny.prawie mam tylko kto kupi mi poloneza zadbanego,garazowanego,5xalufelgi,nie palacy,zero rdzy,'93,garazowanego.HELP PANOWIE MONDKOWICZE PLIZZZZZZZZZ
    hihihi , nio, z tym poldkiem to może być problem.
    ale może w końcu akiś sie trafi
    pozdro
    p.s. tylko nie dawaj mandatów klubowiczom
    wypadek losowy -niestety na razie musialem zrezygnowac z mondzia

  20. #39
    A niech mnie - koledzy czuje się skłopotana - ta Wasza dbałośc o czystość waszych Mondziów mnie obezwładnia. Też lubię mieć "czytego" ale nie dałabym rady myć go co tydzień. Wnętrze odczyszczam powierzchownie w zależności od potrzeby a generalne sprzątanie to różnie, ale zajmuje mi to ze 2 godziny. Na dodatek miałam białą corolle i mnie wkurzała bo się brudziła teraz mam Mondzia fiolet i chyba jest jeszcze gorzej. Po pucowanku kurz dosłownie przyciąga rzeczona karoseria i cały efekt blyskawicznie sz...g trafia (i mnie też) Może ktoś z Was ma sposob na ładunki elektrostatyczne, które po wycieraniu powdują przyciąganie kurzu. Jak mnie się halka elektryzuje to mam z drogerii fajny płyn antyelektrostatyczny - psik, psik i po bólu. Może są takie bajery do karoserii??
    A przy okazji czym najlepiej przecierać szyby, żeby poźniej gumy wycieraczek lekko "chodziły"?
    MkII 1,6 16V '97

  21. #40
    Niedzielny kierowca Awatar Lowlander
    Opis
    mk3 tdci
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    Nottm
    Cytat Zamieszczone przez motorynka
    A przy okazji czym najlepiej przecierać szyby, żeby poźniej gumy wycieraczek lekko "chodziły"?
    Moim zdaniem do szyb to zwykły płyn do mycia szyb

    Tylko warto poprzecierać spirytusem pióra wycieraczek. Z reguły pełno na nich tłustego czarnego osadu.
    Długoletnie małżeństwo. Mąż coś naprawia.
    - Stara, chodź no tu! - Co? - Złap no ten drucik.
    Żona chwyta przewód i pyta:- I co?
    - No nic. Widocznie faza jest w tym drugim...

Podobne wątki

  1. Ankieta o CB
    By Oktan in forum CB Radio
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 26-03-2014, 12:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów