+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Kursant
    Imię
    Szymon
    Opis
    MK III Kombi 115HP TDCI, MKIV 1.6 120HP KOMBI
    Od
    16 Jan 2006
    Mieszka w
    Warszawa

    [MkIII] Prośba o poradę

    Witam wszystkich
    właśnie szukam wymarzonego forda mondeo MK3
    i znalazłem cos takiego

    http://allegro.pl/show_item.php?item=199532845

    A i jeszcze jedno pytanie czy w fordzie można sprawdzić przebieg czy jest realny. Dzwoniłem i podobno nie ale może im się nie chcę po prostu tego sprawdzać ??

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    A i jeszcze jedno pytanie czy w fordzie można sprawdzić przebieg czy jest realny. Dzwoniłem i podobno nie ale może im się nie chcę po prostu tego sprawdzać
    Mozna zweryfikowac jedynie na podstawie czestotliwosci przegladów jesli byly robione w ASO
    MKIII ma prowadzony centralnie rejestr napraw i przegladów.jesli byly wykonywane w ASO sa w systemie informatycznym Forda

  4. #3
    Zielony listek
    Imię
    Tomasz
    Opis
    Mondeo III / 1.8B
    Od
    16 Feb 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Jak ja kupowałem MK3 to mi powiedzieli, że komputer można oszukać i nie odczytają przebiegów na 100%, ale na podstawie stopnia zapocenia silnika, wypracowania manetek etc. są w stanie ocenić czy widoczny przegląd jest realny.

  5. #4
    Znawca leśnych tras
    Opis
    S6 4F0
    Od
    13 Jan 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Oczywiście widzisz że do wymiany jest przednia szyba ?

  6. #5
    Bardzo mi się podoba ten znaczek GHIA na tylnym słupku!
    Srebrny sedan w wersji GHIA '01

  7. #6
    Zielony listek
    Imię
    Tomasz
    Opis
    Mondeo III / 1.8B
    Od
    16 Feb 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez STraits
    Oczywiście widzisz że do wymiany jest przednia szyba ?
    No też chciałem coś o tym napisać, ale to widać tylko od środka - zdjęcia te z zewnątrz nie pokazują tych pęknięć / rys, a przecież to sporo nad wycieraczką.
    Przy okazji - ktoś wie gdzie kupić nieoryginalną przednią szybę z grzałkami? U mnie grzeje teraz co druga - kilka nitek grzeje, kilka nie, potem znów strefa grzania etc.

  8. #7
    Niedzielny kierowca Awatar Bierut
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.6 TDCi 115 KM
    Od
    11 May 2007
    Mieszka w
    Warszawa Rembertów
    No i kolpaki nie ot tej wersji.....(od trenda). Pewnie oryginalnie byly alusy...

  9. #8
    Zielony listek
    Imię
    Tomasz
    Opis
    Mondeo III / 1.8B
    Od
    16 Feb 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Mnie by jeszcze bardzo interesowało czy nie tłuczony - pojechał z nim na oględziny do ASO. Ja prawie kupiłem focusa z zachodu, który miał wszystko prócz skóry - i ponoć miał stuknięcie drobne.
    W ASO okazało się, że lakierowany był z każdej strony (wraz z dachem!) oprócz prawego przedniego błotnika - ten może był wymieniony w całości. Poza tym widok od spodu upewnił, że samochód był walony z każdej strony (mimo, że podłużnice wyglądały na nienaruszone).

  10. #9
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Rafał
    Model
    Opel
    Silnik
    1,9 CDTI
    Od
    05 Jun 2005
    Mieszka w
    Kielce:)))
    Bardzo mi się podoba ten znaczek GHIA na tylnym słupku!
    Moze byla dziura,abo cosik to zaslepili Nie wiem,ale.....moze to zludzenie optyczne,ale czy aby nie ma za malych koleczek?.Jakos ten tylek tak rwie do gory,przod tez jakos ma przeswit
    http://img801.imageshack.us/img801/6744/dscn3375n.jpg
    dla mojego tatusia [']['][']
    -Pozdrawiam Rafal -
    Jest Opel Vectra C 1,9 CDTI,rozjuszone 150KM
    Był MK II 1998r-Kombiaczek- GHIA -state blue

  11. #10
    Mistrz pobocza Awatar Zawika
    Imię
    Grzegorz
    Opis
    Mondeo MK3 TDDI
    Od
    11 Jan 2007
    Mieszka w
    Gdańsk-Chełm(Chełm to dzielnica Gdańska)
    No i reflektory nie ksenony, a spryskiwacze ma .W tej wersji z tego roku były "zenony"
    Pozdrawiam.
    MOJE MONDEO

  12. #11
    Niedzielny kierowca
    Od
    21 Jan 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    jak wspomnieli koledzy szybka do wymiany brak ksenonów a są spryskiwacze no może swiadczyc że miał lifting przodu poprostu ktos walnął dzwona reflektory ksenonowe były za drogie polacy wsadzili zwykłe ze szrotu szyby nie wymienilo np: bo sie powie że od kamienie albo czegoś innego no i ten znaczek ghia na tylnym słupku ja bym dał sobie spokój sorki no ale lepiej jak ktoś na niezainteresowany oceni wiem z doświadczenia sam się dałem wpóścić w maliny z mkI i wsadziłe tyle kasy że szkoda mówić prawie 2/3 wartości auta ale to tylko z miłości no i był ładny w środku hehe najlepiej pojechać do ASCO i sprawdzic :metal kupić zawsze idzie pod warunkiem za ile i ile trzeba włożyć

  13. #12
    No i reflektory nie ksenony, a spryskiwacze ma .W tej wersji z tego roku były "zenony"
    Fakt ksenony powinny być, można to sprawdzić. Jeśli były zamontowane to włącznik świateł powinien być BEZ regulacji wysokości świateł, jedynie z regulacją podświetlenia zegarów. Jeśli auto miało dzwona i ktoś założył zwykłe lampy w miejsce ksenonów to pewnie nie zadał sobie trudu wymiany włącznika. Niestety zdjęcie jest ciemne i nie widać tego.
    Naklejki na tylnych słupkach wyglądają dosyć komicznie , podobnie jak ostrzeżenie o poduszce pasażera. Ale może ktoś miał taki odpustowy gust.
    Mk III 2,0 TDDI 115KM Ghia Kombi 2001r

  14. #13
    No i reflektory nie ksenony, a spryskiwacze ma .W tej wersji z tego roku były "zenony"
    Fakt ksenony powinny być, można to sprawdzić. Jeśli były zamontowane to włącznik świateł powinien być BEZ regulacji wysokości świateł, jedynie z regulacją podświetlenia zegarów. Jeśli auto miało dzwona i ktoś założył zwykłe lampy w miejsce ksenonów to pewnie nie zadał sobie trudu wymiany włącznika. Niestety zdjęcie jest ciemne i nie widać tego.
    Naklejki na tylnych słupkach wyglądają dosyć komicznie , podobnie jak ostrzeżenie o poduszce pasażera. Ale może ktoś miał taki odpustowy gust.
    Mk III 2,0 TDDI 115KM Ghia Kombi 2001r

  15. #14
    Zielony listek Awatar QBAMKIII
    Opis
    Corolla T-Sport
    Od
    06 Jan 2006
    Mieszka w
    RADOMSKO/ ŁÓDŹ
    Fakt ksenony powinny być, można to sprawdzić. Jeśli były zamontowane to włącznik świateł powinien być BEZ regulacji wysokości świateł, jedynie z regulacją podświetlenia zegarów. Jeśli auto miało dzwona i ktoś założył zwykłe lampy w miejsce ksenonów to pewnie nie zadał sobie trudu wymiany włącznika. Niestety zdjęcie jest ciemne i nie widać tego.
    Ja jakoś widze że jest regulacja wysokości świateł...Może jednak reflektory nie były zmieniane
    Filtry stożkowe K&N
    Atrakcyjne ceny. Wiele modeli.

    Pisać na PW w sprawie ceny do konkretnego modelul

  16. #15
    Ja jakoś widze że jest regulacja wysokości świateł...Może jednak reflektory nie były zmieniane
    _________________
    Gratuluję wzroku. Pytanie jest więc proste, czy były mkIII bez ksenonów ale ze spryskiwaczami reflektorów? Osobiście się nie spotkałem ale może na inne rynki...
    Można też zapytac sprzedającego o VIN i z pomocą forumowiczów dojść w jakiej konfiguracji wyposażenia ten mundek opuścił fabrykę. A czemu on nie ma rolety bagażnika, ktoś zdemontował do zdjęć?
    Mk III 2,0 TDDI 115KM Ghia Kombi 2001r

Podobne wątki

  1. prośba o poradę
    By marek39 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 16:10
  2. [MkIII] ST220 '03, alternator (?) - prośba o poradę
    By Seba80 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-06-2013, 01:22
  3. Pytanko i prośba o poradę :)
    By yukikaze in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-07-2011, 22:56
  4. Prośba o poradę
    By Piejo in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-04-2011, 09:34
  5. [MkII] Prośba o poradę: 1.8TD MKII
    By wolejarz in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-04-2008, 00:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów