+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    [MkI] kodowanie kluczyka

    Na wstępie dodam, że przeglądałem archiwum na forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. kupiłem niedawno Mondeo z 96, dostałem do niego jeden kluczyk z dwoma przyciskami na jednym są dwie strzałki na drugim jedna, a za nimi czerwona dioda. Przy klamkach mam czujniki na podczerwień. Samochodu nie mogłem zamknąć z pilota, sprzedający twierdził, że wyładowały się baterie. Wymieniłem baterie i nic. Na forum znalazłem opis jak zakodować kluczyk. Zrobiłem wszystko zgodnie z opisem i też nie działa. w czasie wciskania przycisku zamykania lub otwierania nie świeci również dioda w pilocie. Poza tym wydaje mi się, że gdy zamykam z kluczyka to drzwi nie ryglują się podwójnie, wcześniej miałem Mondeo z 94 i przy podwójnym ryglowaniu słychać było charakterystyczny dźwięk. Chcę jeszcze zapytać czy włączenie podgrzewania foteli jest gdzieś sygnalizowane iw jakiej pozycji powinien być przycisk od włączonego podgrzeania gdy jest ono wyłączone, tzn czy powinno być widać czerwony bok przycisku czy nie. Trochę dużo tego wyszło Proszę o pomoc
    Mondeo '96 1.8 16v, kombi, Ghia

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar Sławomir
    Model
    s-max mk2, c-max,mondeo
    Silnik
    tdci,tdcii,tddi
    Od
    05 Sep 2006
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry/Strzelin
    Sprawdz co jest na centralce napisane.A przy grocie masz diodę?Jeśli nie to pilot radiowy.Jeśli tak sprawdż aparatem cyfrowym czy wysyła sygnały.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
    ​Szachownica garage










  4. #3
    1) gdzie jest ta centralka
    2) przy grocie kluczyka mam diodę
    3) jak sprawdzić aparatem cyfrowym czy kluczyk wysyła sygnały
    Mondeo '96 1.8 16v, kombi, Ghia

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar Sławomir
    Model
    s-max mk2, c-max,mondeo
    Silnik
    tdci,tdcii,tddi
    Od
    05 Sep 2006
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry/Strzelin
    1-za schowkiem
    2-kluczyk na podczerwień
    3-włączonym aparatem patrz na omawianą diodę i naciśnij przycisk na kluczyku,powinna migac na biało.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
    ​Szachownica garage










  6. #5
    Kursant Awatar besthorn
    Imię
    Pawel
    Opis
    Mondeo MK4
    Od
    14 Mar 2006
    Mieszka w
    DRZEWICA
    podgrzewanie siedzeń jest wyłączone gdy przyciski są schowane a właczone gdy przyciski są wyciśniete widać wtedy czerwony kątur wokół przycisku

  7. #6
    Centralkę mam Siemensa a kluczyk działa
    Mondeo '96 1.8 16v, kombi, Ghia

  8. #7
    Pochłaniacz prostych Awatar Sławomir
    Model
    s-max mk2, c-max,mondeo
    Silnik
    tdci,tdcii,tddi
    Od
    05 Sep 2006
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry/Strzelin
    Cytat Zamieszczone przez pikus76
    Centralkę mam Siemensa a kluczyk działa
    Jakie są skróty ?
    np;AS IS DL CL RC
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
    ​Szachownica garage










  9. #8
    Na centralce mam napisane CONTR-ASY-R/CONTR-LK&ALARM, na dole są następujące skróty CL DL RC
    Mondeo '96 1.8 16v, kombi, Ghia

Podobne wątki

  1. [MkIII] Kodowanie kluczyka
    By obuch in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 180
    Ostatni post / autor: 03-06-2018, 23:32
  2. [MkII] Kodowanie kluczyka do MK II od MK III
    By Marcino25 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 18:35
  3. [MkIII] Kodowanie kluczyka MK3
    By michalYM in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-02-2013, 21:56
  4. [MkII] Kodowanie kluczyka
    By rodek in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 24-12-2009, 10:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów