+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38
  1. #21
    kwestia ustawienie SQ,mozna wjeżdzajac do miasta skrecic i bedzie OK

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    Jednak zostanę przy presidencie


    Kolejne pytanie

    Gdzie najlepiej otwór na dachu??,musi być na jakimś wzmocnieniu??, żeby ściągnąć podsufitkę, muszę zdemontować uchwyty do trzymania, oraz te plastiki od słupków, czym później zakonserwować miejsce wiercenia, hammerite starczy(zostało mi jego jeszcze akurat trochę)

  4. #23
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    no i sprawa taka że AsC w harru czy jony to raczej lipa...,

    co do montarzu

    to jak bedziesz miał antene na stałe to wszystko jasne że radio musi gdzieś być...

    ja przykrecone do "tunelu" n a wysokości biegów alana 18 który jest grubszy od 520 vel presidenta i w niczym nie przeszkadza, po za tym sa takie rzepy do montarzu bardzo wygodna sprawa....

    a co do radia to naprawde i szczerze Ci mówie i inni pewnie sie dołączą,

    jak chcesz nowe bierz unidena 520, dokup se mikrofon konkret jakieś k-po np... i bedziesz zadowolony a przy wielkim ruchu na radiu , przy dobrym sprzęcie i antenie wszystke pokrętła na 12 godz i słyszysz to co chcesz wylatujesz za miasto rf wykręcasz....

    a jak chcesz naprawde konkret radio to moge polecić właśnie 18 używane co prawda ale w dobrym stanie i z dobrym mikrofonem bije wszystkie TTI, UNIDENY, PRESIDENTY, ONWY i inne te chińsikie radyjka...

    i kogo nie zapytsz kto miał to radio ( ale dobre nie szrot) to ci powie że innego nie chce...
    bo nadawanie ma ogień...
    odbior - super żadnego szszszszszs, jak cie wnerwi jakaś pusia to wciskasz lockal i słyszysz to co chcesz ,
    po za tym naprawde nie da sie porównać presidenta unidena do 18,


    a jak chcesz to pisz na pw mam 18 na pozbyciu ładną na 6 dałbym 5- za wygląd technicznie 6.



    pozdr
    Był Siena-Grun Mondeo Mk2 TD jest rover )

  5. #24
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    Poszedł priv

  6. #25
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    Poszedł priv
    Był Siena-Grun Mondeo Mk2 TD jest rover )

  7. #26
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar

  8. #27
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Dacia Logan
    Silnik
    Diesel z LPG
    Od
    01 May 2007
    Mieszka w
    Kraków
    No to sobie popisali

    Wolna jazda jest niebezpieczna bo człowiek zasypia za kierownicą

  9. #28
    Zielony listek Awatar seliw
    Imię
    Mariusz
    Model
    MKI
    Silnik
    2.2 Ci
    Opis
    BMW 320 Ci Cabrio
    Od
    25 Aug 2006
    Mieszka w
    Boblingen
    quid sit futurum cras, fuge quaerere

  10. #29
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    Lipa dawaj dane tego pseudo serwisu bo oni wiecej moze zaszkodzą niz pomogoą

    antene jak Ci stroili to moze nie na tym aucie albo inną antene stroili a inną zamontowali


    nie no tak na poważnie to naprawde radze daj w twojej okolicy odpowiednią opinie o tym serwisie


    bo Ty mogłeś nie widzieć o bakteri 9V która jest niezbedna do działania mikrofonu.... no i w efekcie działania calego zestwau i tegeo że cię słychać

    ( niewspominałem o tym bo wydawało mi sie to oczywiste.. .)

    ale serwis
    i jeszcze inny mik podłącza....... no totalna klapa

    i ten telefon wczoraj ale mi chłopaku humor poprawiłeś

    dobre dobre to było....
    \


    pozdr
    Był Siena-Grun Mondeo Mk2 TD jest rover )

  11. #30
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    A więc dla zainteresowanych piszę o co biega

    Wczoraj postanowiłem sobie sam zamontować antenę oraz radyjko

    Radyjko Alan 18 (extra radyjko, fajnie wygląda,ma fajne podświetlenie i styl "retro")

    Mikrofon K-PO coś tam

    Antena President New Alaska, no i wziąłem się za robotę, wymontowałem, podsufitówkę(prosta sprawa, odkręcasz uchwyty, lampkę GHIA. dwie śruby od lampki, daszki przeciwsłoneczne, te uchwyty od daszków, no i dwa kołki z tyłu, do tego trzeba odchylić plastiki z tyłu nad kanapą. i górne plastiki środkowych słupków, odchylić uszczelki od drzwi i wyjąć podsufitkę)

    Następnie antenę postanowiłem umieścić na środku dachu na środku wzmocnienia, w tym celu wziąłem wiertarkę i wiertło fi8. UWAGA, NIE NALEŻY WIERCIĆ W DACHU OTWORU NIGDY OD WEWNĄTRZ

    Niestety nie wiedziałem tego i po przebicu wiertła na drugą stronę zrobił się odprysk lakieru , myślałem, żesię zaj..... No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem , pilniczkiem wyszlifowałem na otwór fi 16

    Zamontowałem antenkę no i musiałem dać kawałek naklejki od CB by zamaskować odprysk lakieru (zdjęcia wieczorem będą)

    Radyjko przy lewym kolanie, plus i minus z Aku na bezpieczniku 10A.

    No podłączam wszystko, i jadę na jazdę, słyszę wszystko ok ale mnie nie słyszą. Pojechałem do Serwisu, kołomnie w GÓRZE POMORSKIEJ, FACET MA SZYLD, MECHANIKA, BLACHARSTWO, CHIPTUNING, ITP ITD, MONTAż I STROJENIE ANTEN. ODRADZAM

    Zajeżdżam do niego, gościu przychodzi podłącza coś tam między radio i antenę, włącza kanał 20, no i wysunął bat anteny, po czym powiedział że antena jest zestrojona bo jest 1,6 coś tam, no a ideał jest 1,5.

    Mówię ale nadal mnie nie słychać, więc mówi "mobile jak mnie słychać i gdzie mnie słychać"-cisza . Potem idzie do innego auta i włączamy "20" i ja jego słyszę, on mnie nie. Mówi, że spróbuje inny mikrofon, przyniósł jakąś tam Kobrę, no i po podłączeniu jak nic na mikrofonie nie naciskał to było tak jakby ktoś nadawał, a jak nacisnął przycisk to słychać było "eter" ale nie w radiu tylko mikrofonie(jak się później dowiedziałem od kolegi olekkelo, mogło się to skończyć spaleniem radia, ponieważ kobra mai nne wtyki).

    W końcu powiedział, że zawoła ojca, bo jest on specem od tego i si e zna, no i to samo, nie słychać jego, powiedział że to jakieś stare gówniane radio i nadaje się tylko na złom_mówię, żeby sobie poczytał na cb.pl o tym radyjku. Powiedział,że radio jest do naprawy. , aha a na mikrofonie jest regulacja echa, no a ten ojciec mówił, że jak radio dobre to może z tą regulacją głośności w mikrofonie jest coś nie tak.

    Przyjechałem do domu i dzwonię do kolegi Olekkelo, a onmi zadaje pierwsze pytanie, czy kupiłem bateri do mikrofonu , no ja mówię, że nie, że niewiedziałem, byłem w serwisie i opowiedziałem Jemu całą historię, myślałem, że się chłopak padnie ze śmiechu

    Zakupiłem wczoraj bateryjkę, dziś jest wszystko ok, tylko musze się z kumplem umówić, by zobaczyć na żywo jak słychać mnie i to echo w radyjku.


    Naprawdę strach gdziekolwiek auto zostawić, bo przyjdzie taki szmaciarz i popsuje wszystko

    P.S. Wczoraj poczytałem trochę forum CB i sam sobie wystroję tą antenę, tylko muszę pożyczyć reflektroment.

    Mam nadzieję, że moja historia pomoże nie jednemu

  12. #31
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    Chciałbym podziękować koledze Olekkelo za wszelką pomoc przy radyjku którą mi udzielił!!!

  13. #32
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    a po za tym jak ci koleś powiedział że radio jest sta
    Pojechałem do Serwisu, kołomnie w GÓRZE POMORSKIEJ, FACET MA SZYLD, MECHANIKA, BLACHARSTWO, CHIPTUNING, ITP ITD, MONTAż I STROJENIE ANTEN. ODRADZAM

    końcu powiedział, że zawoła ojca, bo jest on specem od tego i si e zna, no i to samo, nie słychać jego, powiedział że to jakieś stare gówniane radio i nadaje się tylko na złom_mówię, żeby sobie poczytał na cb.pl o tym radyjku. Powiedział,że radio jest do naprawy. , aha a na mikrofonie jest regulacja echa, no a ten ojciec mówił, że jak radio dobre to może z tą regulacją głośności w mikrofonie jest coś nie tak.


    koleś dobry tylko blacharstwo chptuning, to co on moze syreny klepał, i chipował pralki....

    radio szajs?? , wystroił antene zamont w dach na 1,5 - ideał???
    no i ten mik od cobry

    Lipa , daj na priv nr tel do tego wszechuzdolninego speca....

    pozdr
    Był Siena-Grun Mondeo Mk2 TD jest rover )

  14. #33
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    jak się później dowiedziałem od kolegi olekkelo, mogło się to skończyć spaleniem radia, ponieważ kobra mai nne wtyki).

    małe sprostowanie, od samego przełozenia mikrofonu z innym rozmieszczeniem pinów raczej nic by sie nie stało,
    (cyba ze bez anteny albo jak by było zasilanie do mikrofonu po przez radio-wtyk-mikrofon)
    chodziło mi przez tel o to czy zostawiłeś tam radio u tego kowala... bo wiesz 2 razy sprawdzałem przed wysyłką i było ok, juz myślałem ze poczta albo co... , a po takim kolesiu to mozna sie wszystkiego spodziewać....
    Był Siena-Grun Mondeo Mk2 TD jest rover )

  15. #34
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    Nie no coś Ty, cały czas tam siedziałem i patrzałem co on robi, wkońcu ma swój zakład 2 ulice dalej od mojej mamy(a u matki zakładałem CB, a że było już grubo po 17 to zajechałem do niego bo miał jeszcze otwarte), dzisiaj z jednym na radiu weszliśmy na 20 i ustawiliśmy radio(ja mu mówiłem, a on mi odpowiadał jak mnie słychać).

    Radio extra wogóle nie trzeszczy a niema tego RFgain, ustawiam SQ na 12-13 i słyszę co chcę, ludzie się co chwila pytają co mam ustawione, że tak fajnie mnie słychać

  16. #35
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    Obiecane zdjęcia:








  17. #36
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    jak bym wiedział jak tu foty dać to tez bym zapodał ... moze by sie komus przydało...


    no to mysle że bedziesz zadowolony....

    pozdr
    Był Siena-Grun Mondeo Mk2 TD jest rover )

  18. #37
    Mistrz pobocza Awatar Lipa
    Imię
    Paweł
    Opis
    Audi a6c6 3.0 TDI quattro
    Od
    31 Mar 2005
    Mieszka w
    Jantar
    Wchodzisz na www.fotosik.pl , klikasz na "przeglądaj" podajesz lokalizajcę foty(zdjęcie nie może być większe niż 500kb), klikasz dalej, potem kontynuuj mimo wszystko, potem wybierasz do jakich rozmiarów zmniejszyć zdjęcie, no i na końcu wklejasz link nad którym jest napisane "miniaturka na forum, po kliknięciu otworzy się w pełnym rozmiarze"

    I ot cała filozofia

  19. #38
    Niedzielny kierowca Awatar olekkelo
    Imię
    Błażej
    Opis
    Rover 75 CDT
    Od
    09 Mar 2007
    Mieszka w
    wlkp(ostrow/kalisz/olesnica/wrocław)
    Był Siena-Grun Mondeo Mk2 TD jest rover )

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-12-2009, 19:51
  2. [MkIII] Jak wszyscy to wszyscy....
    By pisula in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2009, 18:49
  3. [MkI] czy wszyscy mają "grzybek anywybuchowy"
    By PAWLOS in forum LPG
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 06-08-2006, 15:48
  4. [MkII] Skoro wszyscy się chwalą...
    By RWalentynowicz in forum Tuning
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 31-05-2006, 20:31
  5. wszyscy maja gaz mam i ja!!!
    By cycu in forum LPG
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-09-2005, 16:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów