Witam wszystkich po raz kolejny. Nie wiem czy ten post siê tu nadaje, jak nie to przepraszam. W ostatnim czasie jak zauwa¿yli¶cie (pewnie nikt) zakupi³em nowego bolida. Piêkny, granatowy no i z jasn± skór± we wnêtrzu. W tarkcie kupowania od razu zauwa¿y³em, ¿e skóra jest jasna, ale tylko teoretycznie, wszêdzie zakurzona, i najzwyczajniej w ¶wiecie brudna. Nie by³a jednak w ¿adnym miejscu przetarta ani nic z tych rzeczy, po prostu brudna. Pomy¶la³em, ¿e bez problemu mi j± za parê groszy wyczyszcz±. Jak pomy¶la³em tak te¿ zrobi³em. Zajecha³em do myjni gdzie siê takimi rzeczami zajmuj±, 300PLN 8O i sprawa za³atwiona. Ok pomy¶la³em chcia³o sie jasnej skóry to siê ma. Fura zosta³a na ca³y dzieñ w myjni. Zaje¿d¿am po 11 godz i zwali³o mnie z nóg. Wnêtrze umyte ale to nie jest to czego móg³bym siê spodziewaæ po 300z³ dniówki. Go¶æ który mi to czy¶ci³ mówi, ¿e od 12 lat zajmuje sie myciem samochodów ale takiego przypadku nie mia³. Przyzna³, ¿e jak zobaczy³ samochód pomy¶la³ "nie jest taki brudny-widzia³o sie gorsze, 3 godz i 3stówki jest" No ale nie jest. Skóra wygl±da du¿o lepiej(choc nie tak jak siê spodziewa³em), ale pod³okietnik i boczki w drzwiach praktycznie nic nie wziê³o. Facet twierdzi, ¿e wcze¶niej kto¶ próbowa³ myæ to czym¶ podobnym do PLAK i zakonserwowa³ bród. ¯adne ¶rodki których on u¿ywa nie dzia³aj±.
No i mo¿e po tym wywodzie wy macie jakie¶ pomys³y, do¶wiadczenia, ewentualnie chêci ¿eby mi to wyczy¶ciæ? :)