+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    [MkIII] zamki i alarm

    witam!
    mam pytanie związane z zamkami i alarmem w Mk III 2002 2,5 V6 choć to
    wersja silnikowa jest bez znaczenia,czy te modele miały alarmy fabryczne? przy zamykaniu z kluczyko-pilotem zamki sie ryglują a po naciśnięciu jeszcze raz migają dwukrotnie kierunkowskazy, ale żadnego jęku autko nie wydaje, dodam że żadnej syreny alarmowej pod pokrywą silnika nie znalazłem(może żle szukałem ) . Mam alarma czy nie?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    witaj
    jeku zadnego alarm fabryczny nie wydaje, ryglowa powinien Ci wszystkie zamki i juz... ale co do szczegółow zapytaj "szukajki" pozdro
    szary, po prostu szary kombi
    Mondeo MKIII 2001 2.0 TDDI 115 KM
    uniden 520 pro + president georgia

  4. #3
    Kursant
    Opis
    MK IV 2.0 TIANIUM
    Od
    10 Jul 2006
    Mieszka w
    Wałcz City
    Witam udziele sie ze opcje "sygnału" mozna właczy i wyłaczyc jak kto woli ,zajrze do instrukcji alarmu i dam ci znac jak właczyc sygnał dzwiękowy przy alarmie...(jesli takowy posiada )
    MK IV 2008" 2.0 TDCI TITANUM FULL BEZ SKÓRY

  5. #4
    Niedzielny kierowca Awatar Wierzba
    Od
    12 Jun 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    ja mam tak samo zachowujący się samochód- mimo to przypuszczam że auto nei ma alarmu

    bardziej dziwią mnei rzeczy, które znajduję każdego dnia- jak np. do czego jest dziwny plastikowy czujnik w lewym górnym rogu samochodu, skoro nie ma alarmu ? albo do czego jest wiszący przy nogach pasażera z przodu urządzenei o okrągłym kształcie wiszące na czarnym kablu wielkości hmm mandarynki ech codziennie coś nowego hehe
    Moje MDO - 2002r. GHIA TDCI 130 hp: http://i76.photobucket.com/albums/j3...os/mondeo1.jpg
    UWAGA samochód na sprzedaż- info: http://moto.allegro.pl/item328798382..._sprawdz_.html

  6. #5
    Kursant
    Opis
    Pug 407SW
    Od
    06 May 2007
    Mieszka w
    Lubień Kujawski

    Re: [MkIII] zamki i alarm

    Cytat Zamieszczone przez ECLIPSE
    witam!
    mam pytanie związane z zamkami i alarmem w Mk III 2002 2,5 V6 choć to
    wersja silnikowa jest bez znaczenia,czy te modele miały alarmy fabryczne? przy zamykaniu z kluczyko-pilotem zamki sie ryglują a po naciśnięciu jeszcze raz migają dwukrotnie kierunkowskazy, ale żadnego jęku autko nie wydaje, dodam że żadnej syreny alarmowej pod pokrywą silnika nie znalazłem(może żle szukałem ) . Mam alarma czy nie?
    Po nacisnięciu drugi raz włączasz podwójne ryglowanie drzwi i to jest sygnalizowane kierunkowskazami.

  7. #6
    Kursant
    Opis
    Mondeo mkII
    Od
    12 May 2007
    Mieszka w
    Iceland
    Jak powiedział kolega wyżej,
    1. pojedyncze naciśnięcie - zamknięcie drzwi
    2. podwójne naciśnięcie - podwójne ryglowanie zamków, sygnalizowane jest błyśnięciem kierunkowskazów ( polega na tym że nie otworzysz drzwi od środka)
    3. przytrzymanie przycisku podczas zamykania przez 3 sek. - powoduje zaknięcie zamków i zamknięcie wszystkich otwartych szyb i szyberdachu.
    pozdrawiam[/b]

  8. #7
    Marius
    Gość
    Witam wszystkich w odpowiedzi oczywiscie ze masz alaram a syrena jest pod poszyciem tapicerki w bagazniku nad nadkolem z prawej lub z lewej strony nie pamietam dokladnie.Pozdrawiam!

  9. #8
    część ... co do tego alarmu .. to nie masz go masz tylko centralny zamek z podwójnym ryglowaniem ,,, pozdrowienia ze śląska

  10. #9
    Niedzielny kierowca
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    Mondeo MK4 2.0 LPG
    Od
    29 Mar 2007
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez Wierzba
    ja mam tak samo zachowujący się samochód- mimo to przypuszczam że auto nei ma alarmu

    bardziej dziwią mnei rzeczy, które znajduję każdego dnia- jak np. do czego jest dziwny plastikowy czujnik w lewym górnym rogu samochodu, skoro nie ma alarmu ? albo do czego jest wiszący przy nogach pasażera z przodu urządzenei o okrągłym kształcie wiszące na czarnym kablu wielkości hmm mandarynki ech codziennie coś nowego hehe
    mozesz wrzucic fotke tej "mandarynki" ? ;]
    był MKIII 2.0 GHIA + LPG (STAG 300)
    jest MKIV 2.0 + LPG


  11. #10
    to co opisujesz to pozostałości po zestawie głośno mówiącym , ten ,,, niby czujnik to mikrofon a to pod nogami pasażera to centralka i antena z telefonu miałem to samo tylko że cały zestaw

  12. #11
    Kursant
    Imię
    tujm
    Model
    srbgherjmm
    Silnik
    hujmuummumkmm
    Opis
    h h hjmjj
    Od
    13 Apr 2007
    Mieszka w
    Irlandia
    zrob prosty test by przekonac sie czy masz fabryczny alarm (stawiam ze masz). Otworz szybe w drzwiach, zamknij drzwi i nacisnij przycisk zamykania na pilocie w celu zamkniecia samochodu. odczekaj ok 2-4 minut (czas uzbrajania alarmu) nastepnie otworz drzwi za pomoca klamki z wewnatrz samochodu (nie naciskaj przyciskow na pilocie i nie otwieraj drzwi kluczem) uslyszysz klakson i kierunki beda mrugac .

Podobne wątki

  1. [MkIII] czy zamki są takie same ????
    By dgra86 in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 00:31
  2. [MkIII] Alarm czy zamki...
    By krzysc in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-10-2006, 12:00
  3. [MkII] zamki zamki i zamki
    By gos in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-03-2006, 10:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów