+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    [MkIII]Czujnik temperatury zewnetrznej mk3 gdzie on jest C.D

    Witam wiem ze jest tego pełno na forum ale mimo to caly czas nie moge znalesc czujnika temp zewnetrznej w swoim aucie wiem ze powinien byc pod prawym reflektorwm w zderzaku ale nie moge nic tam takiego znalesc ani nawet miejsca w ktorym to powinno byc wczoraj patrzałem u kumpla w tdci 2004 znajduje on sie w pasie przednim za atrapa /grillem ale u mnie tddi 2001 w tym miejscu napewno on nie był a w opisywanym na forum miejscu tez go nie moge znalesc wiec moze ktos uprzejmy pstryknał by fote swojego zeby temat raz na zawsze był rozwiazany albo przesłał mi np na maila te foto lub strone jakiegos schematu ktory go uwidacznia najlepiej odrazu z miejscem jego podloczenia bo podejzewam ze go poprostu nie mam wiec kupie ale musze wiedziec gdzie podłączyc pozdro
    P.S.
    mam tez ksiazke sam naprawiam mk3 moze ktos wie na ktorej stronie jest w niej jest to gdzies opisane bo nie moge tego cały czas znalesc czujnik juz zamowiłem dzisiaj i poki co nie wiem gdzie go podłaczyc gdzie jest jego wtyczka czekam na konkretne info pozdr

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca Awatar veg
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Jan 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Tutaj.

    Następnym razem postaraj się skorzystać z wyszukiwarki zanim założysz nowy wątek.

    Pozdrawiam

  4. #3
    szukałem nie raz zreszta nie jest to moj pierwszy post odnosnie tego czujnika mimo ze wiem gdzie go szukac nie moge ni cholery go znalesc jak wyzej juz napisałem potrzebne jakies foto lub schemat jego mocowania nie tylko do zderzaka ale tez wtyczki z drugiej strony kabla!!!!!!!!!!!! zebym wiedzial gdzie nowy podłączyc przelecialem i te i fordowskie forum i znalazłem multum podobnych postów ale nigdzie fotek albo schematów lub chociaz nr strony w "sam naprawiam mk3"
    wiec założyłem watek zeby ktos uprzejmy raz na zawsze rozwiazal moj problem i wielu innych ktozy chociazby na googlach wpisza sobie ten nieszczesny czujnik wiec z gory dzieki pozdr

  5. #4
    Niedzielny kierowca Awatar veg
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Jan 2007
    Mieszka w
    Lublin
    szukałem nie raz zreszta nie jest to moj pierwszy post odnosnie tego czujnika mimo ze wiem gdzie go szukac nie moge ni cholery go znalesc jak wyzej juz napisałem potrzebne jakies foto lub schemat jego mocowania
    Tematy są i wszystko jest napisane czarno na białym co i jak. Po co zdjęcie/schemat jak to jest prosta rzecz znaleźć miejsce na zderzaku. No chyba, że ktoś szukał go z tyłu samochodu.



    Końcówka do czujnika temperatury idzie do wtyczki, która jest przy wiązce albo halogenów albo świateł. Sam dokładnie nie pamiętam ale szukaj takiej wtyczki, która pasuje do końcówki z czujnika.

    Jeśli fota nie pomoże to może udaj się do ASO...

    Pozdro

  6. #5
    wielkie dzieki wszystko dzaiała okazało sie ze w miejsce wtyczki czujnika temp. była podłączona wtyczka od wiazki halogenów. ktore z reszta nie działały.............teraz mam inny problem nie moge znalesci wtyczki do wiazki halogenow bo obok tej od czujnika wisi druga ale taka czarna kwadratowa z biała zaslkepka na niej (tak ze mozna ja zdjac i dopiero cos w to wpiac wiec pewnie nic tam nie było podłaczone) nigdzie nie widac tej ktora by pasowała do halogenow pozdr

  7. #6
    Dla szukajacych wtyczki halogenów

    znajduje sie ona po lewej stronie w tym samym miejscu co wtyczka czujnika temp zewnetrznej lecz po przeciwnej stronie
    wyglada i zbudowana jest identycznie jak ta od czujnika jednak zamiast szarego ma czarny kolor pozdr

Podobne wątki

  1. [MkIII] Czujnik temperatury zewnetrznej ...
    By gienek in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:41
  2. [MkI] 1.6 16V Czujnik temperatury silnika, gdzie jest ?
    By grzechue in forum Pozostałe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-12-2012, 11:57
  3. [MkII] czujnik temperatury zewnetrznej
    By dorian87 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-09-2012, 22:23
  4. [MkI] Czujnik temperatury zewnetrznej
    By raf1k in forum Na własne oczy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 01:56
  5. [MkI] Czujnik temperatury zewnetrznej a klima
    By dol in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-04-2007, 00:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów