+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    wrobel1001
    Gość

    klima dziala przez 5minut

    Tak jak w temacie wlącze dziala i po chwili koniec (mkI),fachowiec od klimy nie mógl znaleźć termostatu klimy to zrobil obejście - kabel bezpośrednio od wlącznika do jakiegoś czujnika przy chlodnicy. No i zaczely się klopty. Na wolnych obrotach falują obroty, albo wogle gaśnie. Przy naciśnięciu sprzęgla obroty spadają do zera i koniec. Proszę o opinie bo gdzie czlowiek nie pójdzie to każdy mechanik wymyśla co innego. Mimo tego obejścia klima dziala do momentu jak silnik nie zgaśnie, bo potem nie wlącza się dopiero po30minutach jak wylącze caly nawiew chlodny popiew powraca. Ilość czynnika w instalacji OK. DZIWNE PRAWDA

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    waldemarz
    Gość
    Czujnik termostatu jest za deska rozdziecza, musisz wyjac zegary aby sie tam dostac, bo to co on zrobil to jakis wynalazek. A tak przy okazji to co to za fachowiec jak nie wie gdzie jest termostat od klimy i w dodatku podlacza pod czujnik od chlodnicy On jest od klimy w aucie czy od lodowek. Jesli chodzi o dzialanie to klima dziala tylko przy uruchomionym silniku, jak slinik zgasnie to i klima nie dziala. :metal Nawiewy beda dzialaly po przekreceniu stacyjki ale klima tylko jak chodzi silnik.

    Przy okazji wpisz w profilu skad jestes a w podpisie czym jezdzisz, bedzie wiadomo jakie masz autko.

  4. #3
    wrobel1001
    Gość
    Podlączyl pod czujnik obok chlodnicy po pierwsze po drugie klima nie chce zaskoczyć po powtórnym odpaleniu silnika, a mam mk I z 94r

  5. #4
    wrobel1001
    Gość
    jestem ze świebodzina (lubuskie)

  6. #5
    waldemarz
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez wrobel1001
    Podlączyl pod czujnik obok chlodnicy po pierwsze po drugie klima nie chce zaskoczyć po powtórnym odpaleniu silnika, a mam mk I z 94r
    Moze dlatego nie chce zaskoczyc ponownie bo podlaczyl gdzies tam obok chlodnicy. Tak jak ci pisalem jedz do niego i powiedz mu ze termostat masz w miejscu gdzie jest deska rozdzelcza i po jej wyjeciu to w glebi prawie przy szybie przedniej znajdzie ja. Tylko tak jak pisalem wczesniej aby sie dostac do niego to musi wyjac caly zestaw zegarow, bo termostatjest w glebi za nim.

  7. #6
    Miałem podobny problem, jeśli jeszcze potrzebujesz mogę opisać sposób samodzielnego usunięcia.(czas robocizny ok 10 min)

Podobne wątki

  1. [MkIV] Zero czynnika - klima dziala:)
    By krzysiot in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-08-2013, 11:34
  2. [MkII] klima sprężarka raz dziala raz nie to normalne
    By pudzians47 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 17:44
  3. [MkII] sprezarka dziala a klima niet
    By kobert in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 18:53
  4. [MkII] Czy klima jeszcze dziala?
    By atamu in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-10-2006, 18:44
  5. klima nie dziala
    By Pawi in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-09-2005, 19:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów