+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Pochłaniacz prostych Awatar Damiano
    Opis
    MkIII '02, 2.0Pb+BRC
    Od
    09 Jan 2006
    Mieszka w
    Człuchów

    Central. Zamykanie po czasie MkIII

    wczoraj byla ladna pogoda wiec posiedzialem troche przy mondku otworzylem go z pilota ale po jakims czasie sam sie zamknal myslalem ze to moze u kumpla w aucie. a tu moj mondek i tak kilka razy. dzisiaj chcialem pokazac w miescie ten bajer swojej
    Odchodzimy juz od auta a ona do mnie ze nie zamknalem!
    Mowie: spokojnie baby patrz na to!!!
    stoimy chyba ze 5 minut a mondek dalej otwarty!!!!
    Dobrze ze nie poszlismy w miasto, wrocilibysmy pewnie piechota Koledzy jak ten bajer znowu uruchomic? pewnie jest jakas kolejnosc wciskania przyciskow.
    pozdro

    Fast cars, big wheels, fat asses, we love this shit...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Paweł
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    +LPG
    Od
    16 Sep 2005
    Mieszka w
    Tomaszow Mazowiecki
    a nie bylo tak ze uzbroiles zamek potem go otworzyles ale nie otworzyles drzwi??
    jesli taka byla kolejnosc to normalne - same zamki sie nie zamkna jezeli nie zostaly uzbrojone po otwarciu drzwi

  4. #3
    Zielony listek Awatar hubciox
    Imię
    Hubert
    Opis
    Ford Mondeo MKIII
    Od
    08 Mar 2007
    Mieszka w
    Trzebinia
    To jest bajer Ja kiedy zaparkowałem przy markecie, zamknąlem wszystko centralnym, kiedy wróciłem po pół godzinie wszystkie okna otwart, łącznie z szyberdachem, a drzwi nadal zamkniete i torby na tylnym siedzeniu nie ruszone To jest bajer Dobrze że deszczu nie było bo bym chyba ryby łowił nie wspomne o drogocennych zakupach

  5. #4
    Mistrz pobocza Awatar berater
    Model
    Było MKIV 2010 2.0 TDCI, jest Nissan X-Trail 2008 2.0 Dci
    Silnik
    Było 143, jest 173 KM
    Od
    07 May 2006
    Mieszka w
    Piaseczno

    Re: Central. Zamykanie po czasie MkIII

    Cytat Zamieszczone przez Damiano
    wczoraj byla ladna pogoda wiec posiedzialem troche przy mondku otworzylem go z pilota ale po jakims czasie sam sie zamknal myslalem ze to moze u kumpla w aucie. a tu moj mondek i tak kilka razy. dzisiaj chcialem pokazac w miescie ten bajer swojej
    Odchodzimy juz od auta a ona do mnie ze nie zamknalem!
    Mowie: spokojnie baby patrz na to!!!
    stoimy chyba ze 5 minut a mondek dalej otwarty!!!!
    Dobrze ze nie poszlismy w miasto, wrocilibysmy pewnie piechota Koledzy jak ten bajer znowu uruchomic? pewnie jest jakas kolejnosc wciskania przyciskow.
    pozdro
    Panowie to nie tak. Bajer działa jeśli samochód jest zamknięty, odryglujemy zamki pilotem i nie otworzymy drzwi !!!. Wtedy po chwili zamki ryglują się powtórnie. Jeśli choć na chwilę otworzymy drzwi, bajer nie zadziała. I w żadnym wypadku nie zamkną się zamki samodzielnie jeśli opuścimy pojazd i nie zamkniemy zamków.
    Pozdrawiam,

  6. #5
    Pochłaniacz prostych Awatar Damiano
    Opis
    MkIII '02, 2.0Pb+BRC
    Od
    09 Jan 2006
    Mieszka w
    Człuchów
    Dobre Andnal ja nie wiem jak to zrobilem. dzien predzej mialem odpiete aku. otworzylem auto. kolega chcial ogladnac. pozniej ogladamy go z zewnatrz i nagle zamki zamkniete!! nie ma takiej opcji zebym jakos nacisnal pillota bo spraqwdzalismy chyba ze 5x i po ok 30-45 sek auto sie zamykalo
    dobry bajer dla zapominalskich, a ja chyba do nich naleze wiec prosze o porade jak to aktywowac.pozdro

    Fast cars, big wheels, fat asses, we love this shit...

  7. #6
    Pochłaniacz prostych Awatar Damiano
    Opis
    MkIII '02, 2.0Pb+BRC
    Od
    09 Jan 2006
    Mieszka w
    Człuchów
    Berater zgadza sie. Jest tak jak piszesz. wlasnie to sprawdzalem. ale dlaczego wlasnie nie ma autozamykania jak ktos zapomni zamknac auto po wyjsciu? moze jest tylko jakos to trzeba uruchomic?

    Fast cars, big wheels, fat asses, we love this shit...

  8. #7
    Pochłaniacz prostych Awatar Ry2y
    Imię
    Marcin
    Model
    Volvo V50 & Subaru WRX
    Silnik
    1.6D & 2.0T
    Od
    02 Dec 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Damiano
    Berater zgadza sie. Jest tak jak piszesz. wlasnie to sprawdzalem. ale dlaczego wlasnie nie ma autozamykania jak ktos zapomni zamknac auto po wyjsciu? moze jest tylko jakos to trzeba uruchomic?
    Niby fajna rzecz ale wyobraz sobie ze wylaczasz zaplon i na chile wychodzisz zauta zeby cos zobaczyc/zrobic... nagle pstryk a twoje auto wlasnie zamknelo sie z kluczykami. Auto nie wie czy wyszedles... i jak zalaczy alarm a ty wlasnie siedziales w srodku i czekales na kogos? Za duzo mozliwosci..
    Co innego te karty zblizeniowe ktore mowia autku ze cie nie ma w poblizu...
    I'm not insane, my mother had me tested!

  9. #8
    Kursant
    Opis
    Ford Mondeo 2.0
    Od
    22 Feb 2008
    Mieszka w
    Częstochowa
    Hmmm... ciekawe, mój ma czasami tak, że się sam zamyka jak po dłuższym postoju (szczególnie jak jest mokro i dżdżysto) go otworzę. Raz nawet mnie skubany zaskoczył w ten sposób, że odpaliłem go i wyszedłem zrzucić śnieg z karoserii a tu "cyk" i zamknięty Silnik pracuje, kluczyki w stacyjce, drzwi zamknięte a ja na zewnątrz, w Zakopanem, do wypalenia jeszcze pół baku... Całe szczęście że drzwi nie zamknąłem do końca, to rozgiąłem wieszak i przez szczelinę udało mi się po 5 minutach pociągnąć za klameczkę i drzwi otworzyć. Co ciekawe, jak jest sucho i ciepło na dworze albo jak krócej parkuję to nie zauważyłem żeby się sam zamykał. Dziwak jakiś.

    Przy okazji nowy wita wszystkich. To forum to kopalnia wiedzy

  10. #9
    jarkom
    Gość
    Jeżeli otworzysz z pilota drzwi i nic nie robisz, to po ok. 1 min. zamki same się zamkną. Jeżeli choć na chwilę otworzysz drzwi to zamki pozostaną otworzone Jeżeli jest inaczej to szukaj zwarcia, przebicia itp. Funkcja nie działa jeżeli wysiadasz z auta i nic nie robisz...

  11. #10
    Niedzielny kierowca Awatar Gderak
    Od
    18 Aug 2007
    Mieszka w
    Wałcz ZWA
    Cytat Zamieszczone przez marcineo
    Hmmm... ciekawe, mój ma czasami tak, że się sam zamyka jak po dłuższym postoju (szczególnie jak jest mokro i dżdżysto) go otworzę. Raz nawet mnie skubany zaskoczył w ten sposób, że odpaliłem go i wyszedłem zrzucić śnieg z karoserii a tu "cyk" i zamknięty Silnik pracuje, kluczyki w stacyjce, drzwi zamknięte a ja na zewnątrz, w Zakopanem, do wypalenia jeszcze pół baku... Całe szczęście że drzwi nie zamknąłem do końca, to rozgiąłem wieszak i przez szczelinę udało mi się po 5 minutach pociągnąć za klameczkę i drzwi otworzyć. Co ciekawe, jak jest sucho i ciepło na dworze albo jak krócej parkuję to nie zauważyłem żeby się sam zamykał. Dziwak jakiś.

    Przy okazji nowy wita wszystkich. To forum to kopalnia wiedzy
    Tez tak mialem dobrze ze pod domem


    Mondeo TDCi SREBRNE 131 KONI

Podobne wątki

  1. [MkI] central
    By pele in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 18:41
  2. [MkIII] [MKIII] Jak sprawdzić central?
    By astro in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-01-2011, 21:10
  3. [MkI] central
    By pele in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-08-2010, 20:33
  4. [MkII] central
    By seweryn in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-05-2007, 22:16
  5. [MkII] central
    By lewa in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-05-2006, 13:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów