+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Kursant
    Imię
    Radosław
    Opis
    Mondeo mk1 1.8+LPG kombi
    Od
    31 May 2007
    Mieszka w
    Bydgoszcz / Wa-wa

    [MkII]Jak sprawdzić pompę ABS, czy ma TCS ?

    Pytanie może banalne dla niektórych, ale ja nie wiem
    Mam mondka z 97 roku i tam była jeszcze montowana pompa Bendix, niestety nie idzie tego zobaczyć tak z zewnątrz jak to wygląda...

    link do ogłoszenia które mnie zainteresowało:
    http://tinyurl.com/5fktcr

    jeśli ktoś posiada pompę ABS z TCS w podobnej cenie, to chętnie zakupie

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów Awatar Exodos
    Opis
    Opel Omega 3.0 MV6
    Od
    04 Jun 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Jak popatrzysz z lewej strony pod serwo to ujżysz napis TCS, przynajmniej u mnie tak jest.

  4. #3
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Najlepiej sprawdzić po numerze części.
    Pompy ABSu do MkI(!) bez kontroli trakcji miały oznaczenia 93BB 2M110 AK i ... AA, z TCSem - ... DN. Oddzielnie od pompy występuje "przekaźnik" (moduł kontrolny) o oznaczeniu bez trakcji 93BB 2B244 AC i z trakcją ... BA.
    Z kolei do MkII "modulator" (pompa) bez TCSu jest jako całość z "przekaźnikiem" i ma numery 97BG 2M110 BA, ... BB, ... AA lub ... CB, natomiast pompa z TCSem ma symbole 97BB 2C285 AB ub ... AC i oddzielnie "przekaźnik" do niej 93BB 2B244 AC.
    Dobra, zmiana!

  5. #4
    97BB 2C285 AB mam pompe z takim numerem czy moja p[ompa od absu jest z tcs? i czy przyczyna zapalania sie kontrolki abs i tcs podczas ruszania przy okolo 20km/h moze byc wadliwe dzialanie tej pompy ( czy jak nie ktorzy pisza modulatora ) a moze tylo wystarczy wymienic jakis tam przekaznik ktory przestal dzialac i jest przyczyna zapalania tych ze kontrolek bo watpie zeby pompa byla zepsuta hamulce dzialaj atylko te kontrolki potrafia sie zaswiecic czy ten przkaznik wogole mozna wymienic czy to jest czesc nie rozlaczna z pompa prosze o jakies wskazowki bo te kontrolki jzu mnie zaczynaja denerwowac a dodam jeszcze ze jak zapala sie te kontrolki nie moge wylaczyc tsc dioda pod radiem caly czas swieci i auto nawet zrywa nie chce zrobic bo zaraz cos tam za brzeczy przy ostrzejszym ruszeniu i tak ajk by przychmowywalo auto

  6. #5
    Kursant
    Imię
    Arek
    Opis
    MONDEO MK2 KOMBI
    Od
    22 Oct 2006
    Mieszka w
    CZĘSTOCHOWA
    witam pytanie mam wielkie do Lissy a co to ma? tak pisze na sterowniku F6RF-2C219-AD całkowicie inaczej wygląda
    kontrolka cts.u zapala się i gasnie brak przycisku od niego vin muwi brak tcs ...pozdrowienia

  7. #6
    Niedzielny kierowca
    Imię
    maciek
    Opis
    mondeo st220
    Od
    07 Nov 2006
    Mieszka w
    dęblin
    po vin dojdziesz czy ma czy nie ma ale zglos sie z tym do forda oni ci powiedza po vin czy masz czy nie
    taka sobie

  8. #7
    Kursant
    Imię
    Arek
    Opis
    MONDEO MK2 KOMBI
    Od
    22 Oct 2006
    Mieszka w
    CZĘSTOCHOWA
    niewiem czy czytasz to co pisze dwa razy powtażasz vin napisałem wyraznie że vin mówi NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM I SORY ALE AKTYWNOŚĆ NA FORUM NIE POLEGA NA GDYBANIU .......CZYTAJ CZYTAJ CZYTAJ

Podobne wątki

  1. [TD MkII] jak najszybciej sprawdzić pompę wtryskową
    By marcinbytom in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-04-2012, 16:30
  2. [Zetec]Jak sprawdzić pompę wody?
    By smyku22 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-03-2010, 15:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów