+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Kursant
    Opis
    ST200
    Od
    29 May 2007
    Mieszka w
    Goleniów

    [ST200][ST200]Guma przepustnicy St200

    Panowie jakieś futrzate gryzonie dostały mi się pod maskę silnika. Najbardziej im smakowała guma łącząca przepustnice i przepływomierz. Szukałem tego ustrojstwa ale na rynku wtórnym to towar deficytowy. Znalazłem zestaw tuningowy do Cougara (dla mnie ważna jest ta rura z nierdzewki) [http://www.mtuning.pl/sklep/product_...oducts_id=789] czy cos takiego będzie pasowało do St-ka. Wymiary rury to średnica 77mm długość 130mm. Są 4 wyjścia jak w oryginalnej gumie. Może ktoś coś takiego widział lub używa.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2

    Re: [ST200][ST200]Guma przepustnicy St200

    Cytat Zamieszczone przez maxdata
    Panowie jakieś futrzate gryzonie dostały mi się pod maskę silnika. Najbardziej im smakowała guma łącząca przepustnice i przepływomierz. Szukałem tego ustrojstwa ale na rynku wtórnym to towar deficytowy. Znalazłem zestaw tuningowy do Cougara (dla mnie ważna jest ta rura z nierdzewki) [http://www.mtuning.pl/sklep/product_...oducts_id=789] czy cos takiego będzie pasowało do St-ka. Wymiary rury to średnica 77mm długość 130mm. Są 4 wyjścia jak w oryginalnej gumie. Może ktoś coś takiego widział lub używa.
    Cougar ma zwykłą V-kę czyli z mniejszą przepustnicą niż ST200.

    PS. Jak gdzieś znajdziesz to daj znać, ja też szukam tego elementu...

  4. #3
    Kursant
    Opis
    ST200
    Od
    29 May 2007
    Mieszka w
    Goleniów
    Wiem że przepustnica jest większa ale ma średnice 60mm czyli o 5 mm więcej niż w normalnej V-ce. Ta rura do Cougara ma średnicę 77mm czyli trzeba by jeszcze gumową redukcję z 77/60mm. Mnie męczą te przyłącza podciśnienia i czujnika temperatury powietrza-czy tu wszystko zagra.

  5. #4
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Towar deficytowy? Wykładasz 80 ojro i masz ganz noje

    Przepustnica ST200 ma średnicę kołnierza wlotowego 70 mm. Przepływka ma wylot 77 mm.

    Przyłącza to raczej nie bardzo - są trzy małe i jedno duże. Duże do zaworu bocznikowego, dwa małe do dwóch odm - zostaje jedno małe - ale ono będzie za małe żeby w nie wcisnąć czujnik temperatury...
    Dobra, zmiana!

  6. #5
    Pochłaniacz prostych Awatar RWalentynowicz
    Model
    Pug 4007
    Silnik
    2.2 HDI
    Opis
    Kuty na cztery łapy
    Od
    04 Apr 2005
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp./Surrey
    Nawet jeśli wydaje ci się, że jesteś kimś, bo defekujesz z najwyższej grzędy, to masz rację – wydaje ci się. Kurom z najwyższej grzędy życzę więcej dystansu, gdyż i tak skończą tak samo.

  7. #6
    Kursant
    Opis
    ST200
    Od
    29 May 2007
    Mieszka w
    Goleniów
    Dzięki za pomoc i cenne informacje. Dorwałem używkę i dziś została do mnie wysłana.

Podobne wątki

  1. [ST200]Czy jest jeszcze jakis ST200 w Bydgoszczy ???
    By RavenMOH in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 20:51
  2. [ST200]proszę o pomoc w sprawie mondeo mkII st200
    By muminek1982 in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 05-02-2009, 20:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów