+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Zielony listek Awatar hercin
    Model
    Kombi 2011
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo IV
    Od
    28 Jan 2009
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry

    [MkIII]Wykonczenia drewnopodobne

    Witam

    Przymierzam sie do zakupu mondziaka, ogólnie auto mi sie strasznie podoba z jednym wyj±tkiem !
    Przewa¿nie w wersji GHIA jest te przera¿aj±ce (dla mnie) wykonczenie drewnopodobne. Nie ma tego du¿o dlatego pytam czy jest mo¿liwo¶æ wy³upaæ to i prze³o¿yæ inne ??


    Pozdrawiam

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2

    Re: [MkIII]Wykonczenia drewnopodobne

    Cytat Zamieszczone przez hercin
    Przymierzam sie do zakupu mondziaka, ogólnie auto mi sie strasznie podoba z jednym wyj±tkiem !
    Przewa¿nie w wersji GHIA jest te przera¿aj±ce (dla mnie) wykonczenie drewnopodobne. Nie ma tego du¿o dlatego pytam czy jest mo¿liwo¶æ wy³upaæ to i prze³o¿yæ inne ??
    Przed liftem to by³y dwa profile plastikowe na konsoli ¶rodkowej, mi siê akurat to podoba, bo imitacja hebanu tak nie razi jak jasnego drewna:



    Gorzej jest w poliftowych, bo bywa³o tego wiêcej, chyba na boczkach drzwi jeszcze na przyk³ad. Poza tym w poliftowych nie by³o ju¿ chyba hebanu, tylko co¶ ja¶niejszego i nie wygl±da to rzeczywi¶cie najlepiej.

  4. #3
    Pogromca zakrêtów Awatar Andrzej10
    Model
    to zalezy
    Silnik
    ha jest kilka
    Od
    25 Feb 2007
    Mieszka w
    Lubelskie
    Panel mo¿na podmieniæ lub kupiæ zamist Ghia Titanium a tam jest alu. Pozdrawiam
    MB W211 E270 CDI Avantgarde + MB Vito W639 115 CDI + MB Sprinter 2,2CDI + Ranger Wildtrak 3,0 TDCI + Mondeo MkII 2,0 B 99r & John Deere power

  5. #4
    Zielony listek Awatar hercin
    Model
    Kombi 2011
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Opis
    Mondeo IV
    Od
    28 Jan 2009
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    W³asnie chodzi podmiane po lifcie, czyli nie ma problemu kupiæ Titanium ??

  6. #5
    Cytat Zamieszczone przez hercin
    W³asnie chodzi podmiane po lifcie, czyli nie ma problemu kupiæ Titanium ??
    Sprawd¼ sobie na aukcjach. Po lifcie bêdzie problem z tymi boczkami drzwi, bo to chyba jest jeden element i nie da siê wymieniæ samych listewek drewnopodobnych na inne. Ewentualnie mo¿esz poszukaæ kogo¶ kto Ci to polakieruje lub pokombinowaæ z foli± termokurczliw±, ale obawiam siê, ¿e efekt mo¿e nie byæ zadowalaj±cy. Lepiej od razu poszukaj egzemplarza który Ci odpowiada w ¶rodku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów