+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    jak sciagnac element plastikowy

    Witojcie :metal

    Szukałem cos na ten temat ale nie znalałem jub tak szukałem wiec sie nie gniewajcie :metal
    musze wymieniec element plastikowy ten w którym znajduje sie regulacja nawiewu i reg. lusterek. Mam to całe połamane bo poprzedniemu włascicielowi skutecznie wyrwali radio zostawiając połamany plastik. Jak to zrobić bezpiecznie ??
    pozdrawiam Metik
    >>>NIGHTWISH - End of an Era<<<

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    zacznj od konsoli między fotelami i plastików dookoła drążka zmiany biegów. Po wyjęciu popielniczki masz dwie (zakryte czarnymi nakładkami) śrubki trzymające ten plastik, który chcesz zdjąć. Cała góra tego plastiku mocowana jest na zatrzaski - trzeba mocno aczkolwiek z wyczuciem - ciągnąć do siebie...Pozdrawiam
    Mondeo mkI '94 1.8 PB+LPG Biały, już manual, czarne szyby..urwany kawałek zderzaka

  4. #3
    a ponad to wyciągni plastikowa pułkę pod radiem pod waż smiało np: nożem od spodu i pociagnij do siebie nic nie peknie zdemontuj radio i jesli masz regulacje lusterek lu zaslepke to ja wyciągni i wkładając tam palca możesz pociagnac z wyczuciem tak aby zeskoczyło z zatrzasku jakbys wymieniał ten plastik co masz włacznik swiateł to odkrec pod kierownica plastik jest na trzech srubach i mocniej pociagnij wyskoczy tez zatrzasku po tym demontarzu wkładasz reke za konsole włocznika swiateł i pchasz w swoim kierunku a napewno bez usterek wyidzie z zatrzasków.Pozdrawiam!

  5. #4
    waldemarz
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez w377
    a ponad to wyciągni plastikowa pułkę pod radiem pod waż smiało np: nożem od spodu i pociagnij do siebie nic nie peknie zdemontuj radio i jesli masz regulacje lusterek lu zaslepke to ja wyciągni i wkładając tam palca możesz pociagnac z wyczuciem tak aby zeskoczyło z zatrzasku jakbys wymieniał ten plastik co masz włacznik swiateł to odkrec pod kierownica plastik jest na trzech srubach i mocniej pociagnij wyskoczy tez zatrzasku po tym demontarzu wkładasz reke za konsole włocznika swiateł i pchasz w swoim kierunku a napewno bez usterek wyidzie z zatrzasków.Pozdrawiam!
    Wydaje mi sie ze opisujesz nie ta strone deski. Bo jemu chodzi o nawiewy a nie strone wlacznika swiatel

  6. #5
    dokładnie przeczytaj a dowiesz sie ze opisuje dwie strony

  7. #6
    dzieki za pomoc
    własciwie to plastik sam wyskoczył bo byl juz tak pokiereszowany ze . no i nie chodzilo mi o dwa plastiki tylko o jeden waldemarz słusznie stwierdził
    pozdroofka Metik
    >>>NIGHTWISH - End of an Era<<<

  8. #7
    waldemarz
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez w377
    dokładnie przeczytaj a dowiesz sie ze opisuje dwie strony
    Nie masz co sie unosic, ale raczej ty dokladnie czytaj bo regulacja lusterek i nawiewy sa tylko po jednej stronie i ta strona nie ma nic wspolnego ze strona gdzie znajduje sie wlacznik swiatel.

Podobne wątki

  1. [TDDi MKIII] Co to takiego? Pęknięty element plastikowy
    By andriu67 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-07-2012, 22:01
  2. [MkI] jak sciagnac listwy boczne?
    By arekimondzio in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-01-2007, 22:20
  3. [MkI] Zimowy (plastikowy) świerszcz..
    By vide in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-11-2006, 21:33
  4. [MkI] To w końcu plastikowy czy metalowy?
    By andrzej_men in forum LPG
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-05-2006, 09:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów