+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Kursant Awatar LEBOW
    Imię
    Włodek
    Opis
    MkII kombi 2.0 '98
    Od
    14 Mar 2009
    Mieszka w
    PWR

    [MkII]Które DVD wybrać?

    Tak jak w tytule, zastanawiam się nad kupnem mam dwa modele upatrzone ale nie mogę się zdecydować. Co polecacie? A koniecznie chcę rozmiar na 1 din. Oto pierwsze http://allegro.pl/item565591385_phil...l_2009_fv.html
    A oto drugie od różnych sprzedawców http://allegro.pl/item574791699_dvd_...sharp_v_s.html
    http://allegro.pl/item566487997_v_s_...vx_tv_mp3.html

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Był fokus, mondea, a jest BMW X4
    Od
    22 Jan 2009
    Mieszka w
    Hiszpania-Langreo
    Ten ostatni wydaje sie najciekawszy chociaz brakuje mi w nim jednej zeczy(oczywiscie to sprawa niedalekiej przyszlosci)tunera telewizji cyfrowej DVB.

  4. #3
    Kursant Awatar LEBOW
    Imię
    Włodek
    Opis
    MkII kombi 2.0 '98
    Od
    14 Mar 2009
    Mieszka w
    PWR
    Zdaję sobie z tego sprawę ale może wtedy wejdą jakieś zewnętrzne tunery czy coś podobnego , sa też i z tunerami DVB ale oczywiście nie ma w opisie czy mają MPEG-4 bo taki system u nas będzie a gdzieniegdzie to już jest nadawany, a większość tego co jest w sklepach mam na myśli telewizory mają MPEG-2 i... kicha.Mam już podobny sprzęt z lcd 3,6 cala i tej telewizji to za dużo nie oglądam choć mam dobrą antenę (tak mi się wydaję) bo trzeba być naprawdę blisko nadajnika by można było obejrzeć tv bez zakłóceń.

  5. #4
    Kursant
    Opis
    MONDEO ST200 KOMBI
    Od
    12 Mar 2009
    Mieszka w
    TYCHY

    pytanie

    WItam , a ja sie podłączę do tematu aby nie otwierac nowego , tez zastanawiam się nad takim kombajnem który ma wszystko ale w moim przypadku to nie problem co wybrać tylko jak to zamontować bo tak jeżeli chodzi o kombajn 2 DIN to standartowo sie nie zmieści i tu pytanie czy ktos ma doswiadczenia z osadzeniem stacji 2 DIN w tunel MK II ST200 kombi z climatronikiem ( nie dopuszczam ingerancji w oryginalne plastiki choc mam info ze wystarczy 2 mm podciąć i to jeszcze było by do przyjęcia ) a drugie rozwiązanie to stacja 1 DIN z wysuwanym monitorem i tu poroblem uskoku w tunelu przy climatroniku , czy po montażu takiej zabwki ekran nie bedzie opierał sie o ten uskok i ogólnie patrzył w podłogę , może ktoś ma to zamontowane i może cos na ten temat powiedzieć z górt THX

  6. #5
    Kursant Awatar LEBOW
    Imię
    Włodek
    Opis
    MkII kombi 2.0 '98
    Od
    14 Mar 2009
    Mieszka w
    PWR
    Też chodziło mi po głowie din 2 ale gdzieś w necie znalazłem fotki jak przerobić konsole i .... trzeba ciąć i to sporo , a po drugie większość jak nie wszystkie din 2 mają na stałe panel z LCD co najwyżej parę przycisków zdejmowanych (tak jak w oryginalnym radiu forda) Chyba niedawno dopiero jak markowa firma wypuściła model ze zdejmowanym przednim panelem, a dochodzi jeszcze kwestia tego iż widać przez szybę takie radio i ktoś może potraktować mi łomem szybę i radio @#%&*@ Ja tam się nie martwię że wyjeżdżany panel będzie haczył o pokrętła (będę się martwił jak kupię) , co najwyżej zamontuję radio delikatnie wysunięte i pomyśle nad zabezpieczeniem tego patentu , Albo nie będzie takiej potrzeby jak się zamontuję w dolnej części wnęki na radio .........przyjdzie czas to się będę martwił ...

  7. #6
    Kursant
    Opis
    MONDEO ST200 KOMBI
    Od
    12 Mar 2009
    Mieszka w
    TYCHY

    ????????????

    Hi, widzisz twój problem polega na tym , ze marzysz o takim sprzęcie i może kupisz ( a ceny od tego czasu jak wstawiłeś linki poszły w górę ) a mój polega na tym , ze nie mam problemu z zakupem ale mam problem z logicznym wykorzystaniem takiej zabawki i mnie martwi to że mogę mieć ekran skierowany do dołu i tylko pasażer i to leżący na podłodze będzie mógł go oglądać , ja szukam informacji od osób które maja cos takiego juz u siebie i mogą powiedzieć cos na ten temat
    6500 obrotów i wszystko jasne
    Never I will go on gas
    wczesniej SIERRA USA 1,8 i MONDEO MK I 1,6/16v SEDAN
    TERAZ TYLKO ST200 !!!!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=pR5L_MCdh4Q

    na emeryturze MUSTANG COBRA
    no i nigdy nie mów nigdy żonie
    kupiłem F

  8. #7

Podobne wątki

  1. [MkIII] Które żarówki H7 wybrać?
    By rustin in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 08-09-2014, 13:25
  2. [MkII] Które głośniki wybrać
    By cichoc1 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 13:15
  3. [MkIII] Jezu, które wybrać
    By kimus in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 21:30
  4. [MkII] Które głośniki wybrać?
    By chwally in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-02-2008, 17:38
  5. [MkIII] Głośniki - które wybrać?
    By mateusz2005 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-12-2007, 10:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów