+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Głośniki

  1. #1
    Mistrz pobocza
    Imię
    Mateusz
    Opis
    puma
    Od
    29 Jan 2006
    Mieszka w
    Olkusz

    [MkII] Głośniki

    Witam. Chciałbym wymienić u siebie w Mondeo 2 głośniki w tylkich fdzwiach, bo oryg. już charczą. I mam pytanie, czy jjak kupię za mocne głośniki to mogę spalić radio? Czy można na tył dawać 3drożne? Bo teraz mam tylko basowe na tyle. Aha, i czy zmieszczą się większe głośniki bez przeróbek? Bo oryginalne to chyba 5x7cala? Tak?
    Czy mogłby mi ktoś podać link na allegro do jakichś fahjnych i tanich głośników? Np do 50-60zł.
    Dzięki i proszę o odpowiedź

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Znawca leśnych tras Awatar rc23
    Imię
    ROBERT
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    SIX PACK 04'
    Od
    09 Apr 2005
    Mieszka w
    Poznań/Borówiec
    w tylne drzwi nie dasz rady włożyć nic na tyle mocnego by spalić radio
    do 60zł? mam nadzieę że chociaż o sztukę Tobie chodzi, a nie o komplet?
    można wtawić większe np. 6x9 cala ale trzeba troczę podciąć blachę
    MYŚLĘ ZA motocyklistów...2X
    "to właśnie używanie kierunkowskazów wskazuje mężczyzn w tłumie na drodze" ercu młodszy

  4. #3
    Mistrz pobocza
    Imię
    Mateusz
    Opis
    puma
    Od
    29 Jan 2006
    Mieszka w
    Olkusz
    Niestety, chodzi mi o komplet

    A trzeba coś przerabiać, żeby wsadzić większe głóśniki? O większych wymiarach, bo nigdzie nikt nie ma 5x7, tylko 6x9, czy jakoś tak. I trzeba coś przerabiać?
    Dajie jakieś propozycje, jakieś linki itp. Bo ja się na tym nie znam

  5. #4
    Znawca leśnych tras Awatar rc23
    Imię
    ROBERT
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    SIX PACK 04'
    Od
    09 Apr 2005
    Mieszka w
    Poznań/Borówiec
    to tylko można stronę Tobie podać TUTAJ
    ale wybrać musisz sam bo ja nie znam tych nazw(niektórych)
    MYŚLĘ ZA motocyklistów...2X
    "to właśnie używanie kierunkowskazów wskazuje mężczyzn w tłumie na drodze" ercu młodszy

  6. #5
    Mistrz pobocza
    Imię
    Mateusz
    Opis
    puma
    Od
    29 Jan 2006
    Mieszka w
    Olkusz
    A trzeba coś przrabiać?? żeby wsadzić o większych wymiarach?

  7. #6
    Znawca leśnych tras Awatar rc23
    Imię
    ROBERT
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    SIX PACK 04'
    Od
    09 Apr 2005
    Mieszka w
    Poznań/Borówiec
    trzeba powiększyć miejsce które już jest, ale można bez problemu włożyć większy głośnik bo szyba z tyłu opuszcza się do połowy więc głośnik może być nie tylko większy jeśli chodzi o średnicę ale także "głębszy"
    MYŚLĘ ZA motocyklistów...2X
    "to właśnie używanie kierunkowskazów wskazuje mężczyzn w tłumie na drodze" ercu młodszy

  8. #7
    Pogromca zakrętów Awatar insider
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BMW G31 530
    Od
    26 Oct 2005
    Mieszka w
    Gdańsk
    ale niestety w tej kasie co piszesz to niestety duzego wyboru juz nie masz.... tylko czy warto? bo czasami nowe glosniki graja o wiele gorzej niz te stare, wiec sie zastanow dobrze...

  9. #8
    Jeśli chcesz mieć dobre głośniki pomyśl nad zestawem odseparowanym : 165 mm woofer + tweeter + zwrotnica. Zestawu DSK 165 Hertz'a nie polecam - w chwili obecnej dokładając troszkę pieniędzy mozna mieć lepsze głośniki. Przykładem niech będzie nowy HELIX BLUE - z nowym tweeterem 25 mm jedwabnym, nowym wooferem ( nowa membrana) oraz pełną zwrotnicą. Koszt takiego zestawu to kwota 399 zł. Mozna też iść troszkę wyżej - kupić zestaw Phase - który jest teraz w super promocji. Zestawik ten kosztował 799 zł - w chwili obecnej jest on w cenie 449 zł !


    Głosniczki Phase można zobaczyć tutaj :

    http://www.audiocar.pl/promocje-glos.htm


    P.S....... CENZURA ................
    Mondeo '98 Combi - 1.8 16V + wtrysk LPG

  10. #9
    Mistrz pobocza
    Imię
    Mateusz
    Opis
    puma
    Od
    29 Jan 2006
    Mieszka w
    Olkusz
    A co powiecie o tych? Ile można za nie daź max??
    http://allegro.pl/item113589909_glos...9_okazja_.html

  11. #10
    Mistrz pobocza
    Imię
    Mateusz
    Opis
    puma
    Od
    29 Jan 2006
    Mieszka w
    Olkusz
    Lub o tych: Wyglądają na dobre
    http://allegro.pl/item111978192_supe...bosch_12g.html

    Proszę o odpowiedź. Aha, i czy one wejdą w dzwi na szerokość i wysokość?

  12. #11
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Maciek
    Model
    Smokus MAXimus
    Silnik
    2,5 Turbo
    Opis
    juz nie taki seryjny ...
    Od
    17 Sep 2005
    Mieszka w
    Gdańsk / Kristianstad
    CASKP, a które z tych głośniczków - helix blue czy phase polecasz do Mondka na przód? Mam radyjko 5000 z gałką
    Rozumiem, że gdybym u Ciebie je zamówił, to dostałbym w komplecie pierścienie do zamontowania w orginalne fabryczne miejsca montażowe?
    Kwatery na lato w Gdansku

  13. #12
    Pogromca zakrętów Awatar insider
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BMW G31 530
    Od
    26 Oct 2005
    Mieszka w
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez CASKP
    Jeśli chcesz mieć dobre głośniki pomyśl nad zestawem odseparowanym : 165 mm woofer + tweeter + zwrotnica. Zestawu DSK 165 Hertz'a nie polecam - w chwili obecnej dokładając troszkę pieniędzy mozna mieć lepsze głośniki. Przykładem niech będzie nowy HELIX BLUE - z nowym tweeterem 25 mm jedwabnym, nowym wooferem ( nowa membrana) oraz pełną zwrotnicą. Koszt takiego zestawu to kwota 399 zł. Mozna też iść troszkę wyżej - kupić zestaw Phase - który jest teraz w super promocji. Zestawik ten kosztował 799 zł - w chwili obecnej jest on w cenie 449 zł !


    Głosniczki Phase można zobaczyć tutaj :

    http://www.audiocar.pl/promocje-glos.htm


    P.S. Przy zakupie tych głośniczków w naszej firmie dla forumowiczów pierścienie montazowe dorzucamy gratis ....
    panie kolego... to jest reklama... a takie cos jest niezgodne z przepisami...

  14. #13
    => insider69

    W pewnym sensie tak - w pewnym sensie nie . Mogę równie dobrze pokazać link do strony producenta z jednym malutkim zdjęciem. Mogę również nie polecać głośników i nie pomagać kolegom. W chwili obecnej na rynku jest bardzo duzo produktów które są różnej jakości. Osobiście mam mozliwość ich pretestowania i wiem które są dobre które nie. Jesli coś proponuję to jest to sprawdzone i w swojej cenie nie ma konkurentów. Myslę, że szkoda aby forumowicze kupowali produkty które są kiepskie i potem denerwowali się na nie. Myślę, że nie muszą popełniać takich błędów.

    Nikogo nie namawiam na zakup produktów u mnie. Mozna je kupić gdziekolwiek indziej. Osobiście jednak pomagam wszystkim którzy tego chcą. Codziennie jestem dostępny na Gadu Gadu i pomagam forumowiczom z ich problemami, pytaniami i tp rzeczami. W każdym innym sklepie nie sądzę aby sprzedający równie chętnie dzielili się swoimi informacjami z innymi uzytkownikami ....

    => MAG

    Tak - dla formumowiczów Mondeo Klub Polska - przy tych głośniczkach pierścienie mocujące - są w cenie przysłowiowej złotówki - a nawet taniej - 99 groszy za parę ....
    Mondeo '98 Combi - 1.8 16V + wtrysk LPG

  15. #14
    Cytat Zamieszczone przez CASKP
    => insider69
    W pewnym sensie tak - w pewnym sensie nie ...
    Masz rację pod warunkiem że zniknie to "P.S....... gratis" - takie rzeczy na maila albo P.W.
    Cała reszta jest rzeczowym opisem i napewno przyda się kolegom :metal
    "... Tyle śmiesznych zdarzeń
    Mnie się jakoś nie chce śmiać
    Tyle śmiesznych zdarzeń
    Coś nie dobrze ze mną dziś..."
    T. Nalepa "Sen szaleńca"

  16. #15
    Hm....

    Mogę to usunąć bez problemu.

    Będąc jednak forumowiczem Mondeo Klub Polska - i posiadająć mondeo - nie robię chyba źle proponując forumowiczom specjalne ceny i upusty ???

    Oczywiście mogę to wykasować....

    Jeśli ktoś natomiast ma jakiekolwiek pytania lub problemy - to jestem dostępny wieczorkami pod GG .....
    Mondeo '98 Combi - 1.8 16V + wtrysk LPG

  17. #16
    Pogromca zakrętów Awatar insider
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BMW G31 530
    Od
    26 Oct 2005
    Mieszka w
    Gdańsk
    Ok, zgadzam sie, ze przydadza sie nam Twoje informacje, nie neguje tego... ale w ten sposob jak zaprezentowales swoja oferte zabrzmialo troche jak "reklama" bo dorzucasz cos gratis. Ok, jezeli sprzedajesz... ale jezeli cos jest do czegos gratis, to pamietaj ze zawsze urzad skarbowy ma sie ku temu jako typowa "lapowka", bo nawet firmy rozdajac gratisy musza sie z tego rozliczac....

    ale to tak nawiasem rzecz ujmujac...

    dobrze ze mamy specjaliste od audio w swoich szeregach

  18. #17
    Pochłaniacz prostych Awatar Oktan
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 88 KM
    Opis
    E55T AMG '98
    Od
    23 Dec 2004
    Mieszka w
    pod Łodzią
    proszę o stosowne poprawienie treści postów przez user'a CASKP'a - zasady zamieszczania ogłoszeń i reklam są ujęte w Regulaminie strony i forum, sorry ale każdy z nas musi się tego stosować !!

    (nie ważnym jest czy się znamy czy nie !!)
    S212 '13 2.0T - stage 3 !! KM i Nm nieznane - jest
    W211 '06 z pakietem AMG -> 320 CDI - 260 KM i 600 Nm - było
    E55T AMG '98 -> wolnossące V8 - 354 KM i 530 Nm - było/jest

  19. #18
    Zmienione - myślę, że już ok. No i nie jest to łapówka - w koncu nic nie daję za darmo
    Mondeo '98 Combi - 1.8 16V + wtrysk LPG

  20. #19
    Ja do przodu wstawilem system Powerbass a na tyl 2 drozne Hertze, przod i tyl 165mm. Testowalem rozne konfiguracje i jak narzie nie polecam wstawic glosnikow 6x9 jezeli nie masz zamiaru podlaczac wzmacniacza i wygluszac drzwi. W tej konfiguracji co terz mam gra poprostu midnie (radyjko Alpine 9815rb). Caly komplet naprzod i na tyl kosztowal mnie jakies 800zl (dokladnie nie pamietam).
    "Uprawiałeś kiedyś seks z kobietą? Nigdy nie uprawiałeś! Wszystko przez twojego diesla!" Jeremy Clarkson

  21. #20
    Pieszy
    Opis
    Mondeo MK2
    Od
    10 May 2009
    Mieszka w
    Świebodzice
    Cześć jestem Świerzym nabywcą mondeo i głośniki muszę wymienić bo te stare są już zajechane . masz tu linka do sklepu który dobiera zestawy głośników do aut . ja miałem w poprzednim aucie tej marki głośniki i naprawdę jestem zadowolony a cena jest naprawdę dobra,pozdrawiam. http://www.profet.pl/caraudio.html

Podobne wątki

  1. [MkII] głośniki
    By kamilekhwdp in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-01-2013, 16:23
  2. [MkII] głośniki
    By fikcjoner in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-05-2007, 20:10
  3. [MkII] Głośniki
    By fikcjoner in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-04-2007, 20:27
  4. [MkII] Głośniki!!
    By Milosz_ct in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 07-06-2006, 09:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów