+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Pieszy
    Opis
    Mondeo MK1 1.8
    Od
    19 Jul 2009
    Mieszka w
    Tarnów

    [MkI]Pare drobnych usterek...

    Witam
    Mam mondeo z 93r, 1.8 i mam z nim pare ma³ych problemów. Pisze w tym dziale bo jakbym chcia³ pisaæ o wszytkim w przydzielonych dzia³ach to bym musai³ napisaæ z 10 tematów
    No wiêc...
    1. Mam problem z el. szybami. Ta po stronie kierowcy nie dzia³a, a ta po prawej dzia³a tylko wtedy, gdy obs³uguje sie ni± na "panelu" u kierowcy... My¶licie ¿e czego to wina, brak jakich¶ styków ?
    2. Nie dzia³a licznik :P By³em u mechanika, ale powiedzia³ ¿e jakie¶ z±bki gdzie¶ tam sie mog³y wytrzeæ i to kosztuje 150z³. A w sumie przed tym jak w ogóle przesta³ dzia³aæ, co¶ w ¶rodku tak jakby tar³o... Stary z kolei mówi³ ¿e trzeba kupiæ jaki¶ napêd od skrzyni biegów, czy co¶ takiego, nie pamiêtam dok³adnie, co Wy na to? :P
    3. Czy sam dam rade wymieniæ filtr kabinowy?
    4. Czwarte pytanie, chyba ostatnie :P Czy montowa³ kto¶ z was g³o¶niki 6x9? Bo z tego co siê orientuje to to seryjnie w Mondeo MK1 s± 5x7. S³ysza³em ¿e wystarczy wywierciæ nowe otwory i 6x9 wchodz±, czy to prawda?

    Bardzo bym Was, znawców, prosi³ o odpowidzi na moje pytania
    Pozdrawiam !

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Znawca le¶nych tras Awatar GrekuPL
    Imiê
    Grzesiek
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    04 Jul 2007
    Mieszka w
    Kraków/Wroc³aw
    Cytat Zamieszczone przez mcickx
    1. Mam problem z el. szybami. Ta po stronie kierowcy nie dzia³a, a ta po prawej dzia³a tylko wtedy, gdy obs³uguje sie ni± na "panelu" u kierowcy... My¶licie ¿e czego to wina, brak jakich¶ styków ?
    na pocz±tek zrzuæ boczki drzwi, wyczy¶æ styki, mo¿e masz upalone albo zabrudzone, prawa strona-móg³ pa¶æ prze³±cznik
    Cytat Zamieszczone przez mcickx
    2. Nie dzia³a licznik :P By³em u mechanika, ale powiedzia³ ¿e jakie¶ z±bki gdzie¶ tam sie mog³y wytrzeæ i to kosztuje 150z³. A w sumie przed tym jak w ogóle przesta³ dzia³aæ, co¶ w ¶rodku tak jakby tar³o... Stary z kolei mówi³ ¿e trzeba kupiæ jaki¶ napêd od skrzyni biegów, czy co¶ takiego, nie pamiêtam dok³adnie, co Wy na to? :P
    pytanie czy masz na linkê czy masz na linkê prêdko¶ciomierz czy elektroniczny...do sprawdzenia spokojnie
    Cytat Zamieszczone przez mcickx
    3. Czy sam dam rade wymieniæ filtr kabinowy? wink
    spokojnie...na forum znajdziesz dok³adny opis, kup oryginalny filtr z aktywnym wêglem i bêdziesz mieæ spokój na dobre 15-20tys km
    DIESEL TO Z£OOOOO


  4. #3
    Kolego posprawdzaj wszystko je¿eli chodzi o licznik to mam taki na sprzeda¿ ale mój nie jest na linke tylko ele.

  5. #4
    Mistrz pobocza Awatar jamax
    Imiê
    Jaros³aw
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.2 TDCi 175 KM
    Opis
    TITANIUM
    Od
    15 Sep 2007
    Mieszka w
    Poznañ
    G³o¶niki takie masz, czy chcesz takie .Bez problemu mo¿na dostaæ 5X7.
    6 X 9 wejd± i faktycznie trochê wiercenia i masz.

  6. #5
    Poch³aniacz prostych Awatar batman72
    Imiê
    Wojtek
    Model
    Ford Ranger '22
    Silnik
    2.0TDCI 170KM
    Od
    25 Mar 2009
    Mieszka w
    Nieuw Vennep
    6X9 wsadzi³em do tylnych drzwi, ale od ¶rodka, bo by³o mniej roboty.
    Nie musia³em powiêkszaæ dziury w drzwiach, a jest na tyle du¿a, ¿e nie zas³ania membrany. Poza tym s± to 4 dro¿ne Lanzary i normalnie odpycha³yby boczek. Jedyny minus, to szyba opuszcza siê 3 cm mniej i s± bardzo blisko wzmocnienia poszycia zewnêtrznego i w razie pogiêcia drzwi niechybnie g³o¶niki tego nie prze¿yj±.
    Ranger '22 2.0 TDCI 170KM, Transit Connect '18 1.5 TDCI 120KM Powershift. Focus CC '07 2.0 145KM

Podobne w±tki

  1. [MkII] Wy¶wietlacz usterek
    By grzegorz071163 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 15:35
  2. [TDCi MKIII] Odczyt kodów usterek
    By gard in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-08-2010, 23:54
  3. [Duratec]kod usterek
    By piotr82 in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-12-2009, 21:00
  4. V6 - Kody usterek
    By FeveR in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-10-2006, 20:19
  5. [MkII] Pare usterek po wieczornej je¼dzie
    By buby77 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2006, 16:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów