+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 84
  1. #21
    Niedzielny kierowca
    Opis
    mkl
    Od
    25 May 2007
    Mieszka w
    Toruń
    ale to znaczy że mnie oszukano ostatnio?
    zawsz mi wchodzi 45-46ltr a ostatnio zatankowało 50
    ale powiem że dużo więcej km zrobiłem

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Mistrz pobocza Awatar grzesio1912
    Model
    MKV Titanium
    Silnik
    Ecoblue
    Od
    23 Jul 2008
    Mieszka w
    Lublin
    ja zawsze tankuje na BP, ostatnio troche jezdzilem jako kurier swoim i zawsze na BP... roznicy wielkiej nie ma ale najlepszy gaz tankowalem gdzies we wrzesniu we wroclawiu obok McDonalda na trasie spalil mi ponizej 8l/100

  4. #23
    Zielony listek
    Opis
    mondek
    Od
    18 Aug 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Tak sobie patrzę i widzę, że jednak od samego auta w dużej mierze zależy spalanie LPG.
    Kilku kolegów zauważyło, że np w suwałkach na statoilu im dobrze auto jeździło, paliło na LPG-mi nie, to samo BP na placu kromera-BMW była nędza ze spalaniem, forda nie probuję tam tankować.
    Dziwną rzecz miałem ostatnio, a nawet dwie.
    Zatankowałem na BP na legnickiej przy ostatnim groszu, bo tankowanie wcześniej w mieszanym spokojnym cyklu wyszło 10.3l, no i zatankowałem, zrobiłem trasę do środy śląskiej, ze środy na psie pole i z psiego pola na autostradę i następne tankowanie w Kamiennej Górze. Spalanie z tego BP wyszło 14 litrów, wprawdzie jechałem załadowany ale na autostradzie maks 120.
    W kamienne górze zatanokowałem na orlenie, spalanie 10.5l(trochę po górach) więc OK, ale znowu jak auto zimne to przy przełączaniu na gaz zaczęło się dusić, dopiero rozgrzany chodził OK.
    Po powrocie zatankowałem znowu na rzeczonym BP i spalanie 10.7. Póki co minęły problemy z duszeniem się przy przełączaniu.
    Myślałem po beemce że mam mniej więcej obcykane stacje LPG we wrocku, ale się okazuje że nie, bo co auto to inną stację preferuje...
    Pozdrawiam

  5. #24
    Pieszy
    Imię
    Arkadiusz
    Opis
    Ford Mondeo
    Od
    16 Nov 2007
    Mieszka w
    Kielce
    Koledzy ja tankuje tylko na stacjach Orlen (ale nie gdzie dowozi orlen) Na trasie od Kielc przez Lodz Torun Bydgoszcz Koszalin na stacjach wchodziło zawsze tyle samo litrów Rożnica wynosiła zaledwie 0.3 litra Polecam A na stacjach gdzie dystrybutor nie jest sprzężony z komputerem ZAWSZE BĘDĄ OSZUKIWAĆ i oczywiście dotyczy to wszystkich paliw nie tylko gazu NP BLISKA (domaszowska, transportowców)

  6. #25
    Mistrz pobocza Awatar Speedo
    Opis
    MK3 2.0 TDCI 130KM
    Od
    15 Oct 2005
    Mieszka w
    lubuskie
    mi ostatnio zbraklo i wpadlem w poznaniu na auchan-komorniki, cena dobra bo 2.05 ale jezdzic to sie na tym zbytnio nie dalo modlilem sie zeby sie wreszcie skonczyl :P
    Pozdrawiam Speedo


  7. #26

    Stacje lpg na których lepiej nie tankować

    wawa!!!
    dwie stacje na których przyciąłem pracowników spusczających gaz z węża do butli-róg prymasa i górczewskiej przy stacji bliska i stacja przy ul.karolkowej(przy kolejowej)-nota bene ulubiony punkt tankowania taksówkarzy i przewoźników--W sumie cena zawsze niższa ale zawsze możesz zostać przewalony na dwa litry.Generalnie odradzam!!!

  8. #27
    Zielony listek
    Opis
    Mondeo MK3 2.0 Pb+LPG
    Od
    30 Mar 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    byq - ktore stacje polecasz we wro?
    ostatnio ciagle tankowalem na reymonta (przed mostem osobowickim) i potrzebuje jakiejs lepszej stacji bo chyba chłopakom gaz sie schrzanil

  9. #28
    kylo32
    Gość
    W Lublinie mogę polecić stacje TEZET na Puławskiej koło MC donalds'a, mają dość dobre paliwo w miare przyzwoitej cenie tesco i carrefour mają gaz z GASPOL, troszkę bardziej śmierdzący niż na innych stacjach. Aczkolwiek, czasem tankuje w markecie .

  10. #29
    Kursant
    Imię
    Michał
    Opis
    Mondeo 1.8 TD Ghia kombi 1997 rok
    Od
    18 Feb 2010
    Mieszka w
    Śrem
    Nie polecam stacji BP w Pobierowie. Normalnie tankuje na BP u mnie w Śremie i na pełnym zbiorniku przejeżdzam 400-420 km. Po zatankowaniu w Pobierowie auto stanęło mi po 320 km. Potem zatankowałem już na "swoim" BP i wszystko było tak jak wcześniej, czyli 420 km na zbiorniku. Ogólnie jednak polecam gaz na stacjach BP(oprócz Pobierowa oczywiście) i Shell. Odradzam Lotos.

  11. #30
    Kursant
    Opis
    mondeo MKll 2.5 v6 pakiet ST
    Od
    24 Feb 2010
    Mieszka w
    Chełm
    Stacja na hrubieszowskiej a chełmie nie należy do dobrych zależy jaka dostawa przyjedzie i tak jest na wszystkich małych nie firmowych stacjach. Wiem bo pracowałem w 2 firmach sprzedając LPG i wcześniej miałem Mk1 + LPG tak jak kolega wspomniał polecam BP w chełmie gaz jest trochę droższy ale mniej zanieczyszczeń lepsza jakość i nie oszukują podkręcając przepływomiesz wiązku z czym litry na dystrybutorze lecą a paliwo nie!! Zdarzało się że tankowano samą wodę wtedy za czyszczenie instalacji płaci właściciel stacji ale trzeba mieć paragon zakupu.

  12. #31
    Kursant
    Imię
    Bartłomiej
    Opis
    Mondeo 1.8 LPG
    Od
    16 Nov 2009
    Mieszka w
    Łowicz
    nie polecam LPG ze stacji LUK w Łodzi po 6 miesiącach u szwagra do wymiany parownik i filtr, auto przestało jeździć na gazie. Osobiście tankuje na BLISKIEJ od 4 lat i śmiem stwierdzić ze trzymają stały poziom - tzn po 3 latach urzytkowania nie było wody w parowniku a auto jeżdziło tak samo jak 3 lata wcześniej. Teraz mam mondka i tez go tam tankuje nie wiem jak z etylinką dolewam tylko na rozruch

  13. #32
    Zielony listek
    Opis
    mondek
    Od
    18 Aug 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    teraz we wrocku dużo tankuję na orlenach, szczególnie na kosmonautów/średzkiej, grabiszyńskiej i na BP-legnicka przy astrze, czasami tgg, skrzyżowanie hallera/grabiszyńska, chociaż na BP co któreś tankowanie trafiam gaz że pali 2 litry więcej

  14. #33
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Nie polecam Tesco Bielsko-Biała. Właśnie na 50l, 104km.Porażka.
    wypisuję się z tego kraju...

  15. #34
    Kursant
    Imię
    Norbert
    Opis
    Teraz MONDI MK II i III oraz VW Jetta I 1980
    Od
    22 May 2010
    Mieszka w
    Puławy
    Nie polecam stacji LPG w Deblinie na 15 PPW za autokomisem niby taniej a rżną i niekompetentni pracownicy.Raz nawet się w Sądzie skończyło. Pracownicy Łgali zawodowo przed wymiarem sprawiedliwości. Po tej przygodzie Tylko Orlen
    lub Lotos w trasie.

  16. #35
    Niedzielny kierowca
    Od
    12 Mar 2006
    Mieszka w
    gliwice
    stacja PKSu w gliwicach przy moscie, na toszeckiej - jeden wielki dramat, juz ich zglaszalem do kontroli

  17. #36
    Polecam stacje AUCHAN w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej jak również tą samą stację przy centrum handlowym w Rumi k/ Gdyni.
    Przystępne ceny i bardzo dobry gaz.

  18. #37
    Mistrz pobocza
    Imię
    Zbyszek
    Model
    MKI
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    + LPG II gen.
    Od
    06 Jul 2009
    Mieszka w
    ETM - Tomaszów Maz. / Łódź
    A ja odradzam stację BP w Łodzi, przy ulicy Mickiewicza (przy hotelu Qubus). Mają podkręcone liczydło i to dosyć sporo! Według ich dystrybutora gazu, to do 40 litrowej butli wchodzi 46,07 litrów gazu!
    to już mój drugi taki przypadek na tej stacji... teraz muszę jechać do domu po papiery od butli i z rachunkiem spowrotem na stację, żeby mi wyjaśnili ten ewenement...

  19. #38
    Kursant Awatar ukaszdc
    Imię
    Łukasz
    Opis
    Mondeo MK1+ZŁO
    Od
    15 Nov 2009
    Mieszka w
    Plock
    Stacja Generona zaraz za Grudziądzem , dla ułatwienia jest tam tez ON i rozlewnia gazu Generon . Gaz fatalny praktycznie do wypalenia cały czas szarpało i brak mocy ;(

  20. #39
    Niedzielny kierowca
    Od
    12 Mar 2006
    Mieszka w
    gliwice
    Panowie, a czemu nie zglaszacie?? http://www.uokik.gov.pl/zgloszenie_p..._formularz.php

    ja bez obciachow zglaszam , w zeszlym roku mieli kontrole i dostali kare pajace! zreszta widnieja na liscie z 2009 roku

  21. #40
    Pieszy Awatar bumar
    Imię
    Marek
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    mk2 1999 szary
    Od
    08 Jul 2010
    Mieszka w
    Turek
    Shell Turek co za syf

Podobne wątki

  1. [MkI] Dioda w immo VIM125 na których pinach?
    By strazak123 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 21:51
  2. [TDCi MKIII] [TDCI] Co tankować ?
    By gregus30 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 12:11
  3. [MkI] Nie moge tankować gazu...
    By insider in forum LPG
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 00:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów